HamryVážení členové a přátelé našeho klubu, jak jste si již zřejmě všimli, golfová sezona 2017 byla ukončena. Hřiště je uzavřeno, lépe řečeno pro nadšence je možná hra na zimní greeny. I přesto přinášíme několik novinek.

Po sedmi letech budeme měnit manažera GCCSH. Vypsali jsme výběrové řízení. Předpokládáme, že jeho vítěz bude znám začátkem roku 2018 a bude členům představen v tradičních Novinkách.
Než se nový manažer ujme své role, Ondra Šofr nadále vykonává svou úlohu, proto se na něj můžete s čímkoliv obracet. Ondrovi děkujeme za odvedenou práci a posun našeho klubu!

Mládež GCCSH posiluje
Rok 2017 byl pro Tréninkové centrum mládeže GCCSH velmi úspěšný. Dokladem toho je čerstvé zařazení čtyř našich členů (Táni Boháčové, Davida Poláčka, Alexe Boháče a Chrise Boháče) do Regionální tréninkové skupiny Východ A. Tyto skupiny po jednotlivých regionech sdružují celkem 62 nejnadějnějších mladých golfistů v ČR.

Práce na greenech
Po konci sezony pracujeme na renovaci našich greenů. Aktuálně je rozkopán green č. 2. Děje se tak za účelem zkvalitnění odvodu spodní vody. Těšíme se, že se práce pozitivně promítnou do kondice hřiště v sezoně 2018.

Těšíme se na setkání a přejeme hezkou hru!

Zdroj: Golf & Country Club Svobodné Hamry


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...