HamryVážení členové a přátelé našeho klubu, jak jste si již zřejmě všimli, golfová sezona 2017 byla ukončena. Hřiště je uzavřeno, lépe řečeno pro nadšence je možná hra na zimní greeny. I přesto přinášíme několik novinek.

Po sedmi letech budeme měnit manažera GCCSH. Vypsali jsme výběrové řízení. Předpokládáme, že jeho vítěz bude znám začátkem roku 2018 a bude členům představen v tradičních Novinkách.
Než se nový manažer ujme své role, Ondra Šofr nadále vykonává svou úlohu, proto se na něj můžete s čímkoliv obracet. Ondrovi děkujeme za odvedenou práci a posun našeho klubu!

Mládež GCCSH posiluje
Rok 2017 byl pro Tréninkové centrum mládeže GCCSH velmi úspěšný. Dokladem toho je čerstvé zařazení čtyř našich členů (Táni Boháčové, Davida Poláčka, Alexe Boháče a Chrise Boháče) do Regionální tréninkové skupiny Východ A. Tyto skupiny po jednotlivých regionech sdružují celkem 62 nejnadějnějších mladých golfistů v ČR.

Práce na greenech
Po konci sezony pracujeme na renovaci našich greenů. Aktuálně je rozkopán green č. 2. Děje se tak za účelem zkvalitnění odvodu spodní vody. Těšíme se, že se práce pozitivně promítnou do kondice hřiště v sezoně 2018.

Těšíme se na setkání a přejeme hezkou hru!

Zdroj: Golf & Country Club Svobodné Hamry


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...