Ksirovka cvcVážení golfoví přátelé, začali nám prázdniny, tak jsme vám chtěli popřát krásnou dovolenou a spoustu nejen golfových zážitků. Máme pro vás novinky, o kterých se dočtete níže. Chceme vám také připomenout, že na Kšírovce můžete trénovat jak v úmorných vedrech, tak za špatného počasí. Máte totiž k dispozici deset krytých stání, které vás ochrání před deštěm i sluníčkem.

Trénujeme už od 7.00
Trochu nás potrápili vedra a dá se předpokládat, že během prázdnin ještě nějaká budou. Kdo by chtěl trénovat už od 7:00, tak může každý všední den až do konce prázdnin.
Stačí mít na kartě nabité míče, vstoupit na cvičné plochy vstupem pro údržbu (zelená brána mezi hlavní budovou a hangárem) a trénovat. Prosíme všechny, aby v tuto dobu dodržovali pokyny údržby a při odchodu se nahlásili na recepci, která bude i nadále otevřena od 8:00 hod.

Golfový kemp pro děti – nový termín
Není nic hezčího než vidět na Kšírovce malé golfisty. Přidali jsme ještě jeden termín golfového kempu pro děti. Tentokrát pod vedením Tomáše Brauna a Lenky Fučíkové. Kemp je jenom na tři dny, takže by ho měli zvládnout všechny ratolesti. Pozor termín už je 29. července. Zde naleznete všechny potřebné informace.

Ksirovka cvc 2Kšírovka pro firmy
Víte, že na Kšírovce můžete uspořádat firemní akce pro svoje zákazníky, teambuildingy, výroční akce, nebo sportovní odpoledne pro svoje zaměstnance. A nemusíte hrát jenom golf, jsou zde i prostory, kde se můžete věnovat i jiným outdoorovým aktivitám. Současně můžete využít našich služeb, jako benefitů pro svoje zaměstnance, či jako poděkování pro své obchodní partnery. Vstupy na golf, vstupy fitness, masáže, vstupy na akademii.

Na Kšírovce můžete také propagovat svoji společnost formou plošné reklamy v jednotlivých částech areálu. Tady se můžete podívat kde a jak. V případě vašeho zájmu o jakoukoli spolupráci nás neváhejte kontaktovat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Těšíme se na vaši návštěvu. Team Kšírovka

Více informací zde


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...