Grosshof novinkyRádi bychom vám připomněli akční nabídky, které jsme od letošního roku zavedli.

ČLENSTVÍ DO KONCE ROKU ZA POLOVINU!
Na úvod jedna opravdu žhavá novinka – kdo vstoupí teď v létě do klubu, zaplatí do konce roku pouze polovinu obvyklého členství: dospělí tak platí pouze 3000 Kč, důchodci 2000 Kč a vysokoškoláci jen 1500 Kč! Podrobnější informace v našem ceníku.

PŘIVEĎ ČLENA, ZÍSKEJ SLEVU
Připomínáme akční nabídku pro stávající členy klubu. Kdo do klubu přivede nového člena, získá na příští rok slevu z vlastního členství (za dospělého 1000 Kč, za studenta nebo důchodce 500 Kč). Slevy se sčítají, takže kdo přivede 6 nových členů, hraje příští rok zadarmo. Více informací zde.

TREF HOLE-IN-ONE A HRAJ ZADARMO
Kdo při turnaji trefí jamku přímo první ranou, získává pro sebe na příští rok členství zdarma. Jamky, na kterých tato nabídka platí, upřesňujeme vždy při rozpravě před turnajem. Při tréninku už u nás hole-in-one padla, tak kdo bude první při turnaji?

Věříme, že z těchto našich nabídek si může vybrat opravdu každý, takže se budeme těšit brzy na Grosshofu na viděnou. Krásné letní dny přeje tým GC Grosshof!

Zdroj: GC Grosshof!


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...