OstravicePříjezd v pátek, odjezd v pondělí. Přivítejte jaro v Ostravici. Velikonoce nabízí vynikající příležitost vzít děti a přijet na rodinnou zábavu v okouzlující přírodě. Objevte beskydský venkov a zjistíte, že je ideálním místem k relaxaci a odpočinku. Nabízí vše od lesní procházky, jízdy na horském kole, zábavu a dobrodružství, po lázně a SPA.

Celý článek...

CZgolf_logo_kopieNejvětší domácí řetězec golfových obchodů GolfProfi a největší síť golfových hřišť v České republice CZ Golf uzavřely dohodu o exkluzivní spolupráci při prodeji golfového vybavení v pro shopech resortů CZ GOLF.

Celý článek...

benatkySpolečnost CZ Golf si s radostí dovoluje oznámit, že od soboty 3.3. 2012 bylo otevřeno hřiště Golf Resort Benátky nad Jizerou. Hraje se plně na letní greeny a je možno si zahrát obě hřiště: 18jamkové mistrovské hřiště Soudný i 9jamková akademie Dýmač. Do konce března se hraje od středy do neděle, startovní časy je možné rezervovat na tel. číslech: 326 313 000 nebo 721 655 677.

Celý článek...

Slavkov1_kopiePři příležitosti zahájení nové golfové sezony si Vás dovolujeme pozvat na indické speciality připravované pod taktovkou našeho indického kuchaře Riar Tejinder Pal Singha. Indické dny proběhnou 9. – 11. března, hned po nich se můžete těšit na rybí hody (23. – 25. března). Rezervace na telefonu 777 026 923 (Jiří Zukal)

Celý článek...

KaskadaVíte, že dle statistik Českého hydrometeorologického ústavu má Brno a okolí v dubnu nejvyšší teploty ze všech golfových destinací v ČR, a tak je golfová sezona na Kaskádě v dubnu již v plném proudu? I proto jsme pro vás připravili na 7. – 9. dubna speciální velikonoční nabídku spojenou jak s wellness, tak i golfem. Cena 7 200 Kč za 2 osoby zahrnuje – ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní na dvě noci, 3 x green fee pro každého (!), zdarma vstup na cvičné plochy drivingových míčů, zdarma hra na golfové akademii, zdarma vstup do wellness centra.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...