Hostivar-speedPro ty co více než dobrému jídlu dávají přednost pohybu, pořádali hostivařští hned od sobotního rána (14. listopadu) první speedgolfový turnaj. Speedgolf je rychlá a zábavná varianta golfu, kde se počítá nejen počet zahraných ran, ale i čas, za který hráč dané hřiště obejde, resp. oběhne. Na start se postavilo sedm odvážlivců.

Suverénně nejlepší běžecký výkon předvedl Jan Hamalčík, kterému stačilo na zahrání 9 jamek 26 minut a 21 sekund. Zároveň přidal i slušný golfový výsledek – 49 ran. Bylo z toho tedy celkové skóre 75:21 a zasloužené první místo. Golfově nejúspěšnější byl Václav Nádvorník, zahrál 44 ran, na hřišti ale strávil 34 minut a 44 sekund. S celkovým součtem 78:44 obsadil tedy druhou příčku. Bronzový Martin Kulík zahrál na hostivařské devítce 51 ran během 33 minut a 22 sekund, celkové skóre 84:22 tedy znamenalo třetí místo.

I přesto, že více golfistů upřednostňuje golfový turnaj spojený s gastronomickým zážitkem, rozhodli se v Hostivaři speedgolfový turnaj pořádat i příští sezonu. Máte se tak na co těšit.

Více o speed golfu v Hostivaři ZDE

Text a foto: Golf Hostivař


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...