SlapyGolf Club Slapy sv. Jan připravil pro následující roky exkluzivní nabídku členství. V případě vašeho zájmu o jakékoli členství v Golf Clubu Slapy sv. Jan zašlete vyplněný elektronický formulář se žádostí, viz. Přihláška (samostatná kategorie v menu GOLF CLUB – PŘIHLÁŠKA). Pro bližší informace prosím kontaktujte: Mgr. Pavla Charvátová, 606 666 776, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Dospělý 18+
Členství Standard : 10 000 Kč
Zahrnuje neomezenou hru na golfovém hřišti a poplatek ČGF (pouze v případě domovského členství). Využívání klubovny celoživotních členů.

Členství Benefit: 15 000 Kč
Zahrnuje neomezenou hru na golfovém hřišti a poplatek ČGF (pouze v případě domovského členství).
Využívání klubovny celoživotních členů.
Sleva 20 % na konzumaci v restauraci.
Sleva 10 % na masáže.
Bezplatná sauna, vířivka, tělocvična (max. 1 h/den – nutnost rezervace času).
Bezplatné užití malé konferenční místnosti pro potřeby jednání nebo rodinných oslav (nutno rezervovat).
Členství Benefit pro rodinného příslušníka (manžel/manželka) cena: 13 000 Kč.
Členství Benefit pro rodinného příslušníka (junior do 18 let) cena: 10 000 Kč.

Junior do 18 let
Samostatné juniorské členství: 5 000 Kč
Zahrnuje neomezenou hru na golfovém hřišti a poplatek ČGF (pouze v případě domovského členství). Využívání klubovny celoživotních členů. Toto členství je možné využívat pouze do dne, než je juniorovi 18 let. Dnem dovršení 18. roku se junior automaticky stává dospělou osobou a členství junior zaniká, resp.po doplacení do plné částky se mění na členství dospělý 18+.
Uvedené ceny zahrnují vstupní klubový poplatek i hrací poplatek pro rok 2014.

Stávající řádný celoživotní člen může v případě potřeby využít možnosti uhradit pouze udržovací klubový poplatek ve výši 5 000,-Kč/rok. V takovém případě je členovi klubu hrazen pouze poplatek na ČGF a má právo využívat klubovnu celoživotních členů. Veškeré poplatky za hru na hřišti a za služby je povinen řádně hradit dle ceníku.
Řádný člen GCSVJ je domovským hráčem GCSVJ. Pokud má člen domovské členství jinde, GCSVJ jej na servu ČGF neregistruje, hráč však využívá slevy a výhody člena v klubu GCSVJ. Uvedení hráče na serveru ČGF s využíváním výhod člena klubu nesouvisí!

V Golf Clubu Slapy svatý Jan dále existuje možnost udělení dalšího typu členství:
Čestné členství – tento typ členství uděluje představenstvo klubu za přínos pro rozvoj golfového sportu, není možné o něj žádat. Pro bližší informace o podmínkách pro udělení tohoto typu členství prosím kontaktujte představitele klubu.


Více informací o klubu a hřišti zde


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...