Slapy Tri krizeVážení golfisté, příznivci areálu Golf Park Slapy sv. Jan, rádi bychom poděkovali vám všem, kteří jste nám poslali svůj hlas v letošní anketě o golfový areál roku 2013. Náš areál se díky vám opět umístil v TOP 10 roku 2013. Děkujeme!
Letošní sezona je sice už za námi, hřiště je uzavřeno, přesto stále usilovně pracujeme na tom, abychom i v příštím roce opět představili hřiště v plné kvalitě a hned s několika novinkami. Věříme, že počasí bude příznivé a my se s vámi budeme moci opět setkat na začátku března 2014.

Doufáme, že mnohé z vás v nadcházejícím roce přivítáme jako nové celoživotní členy našeho golfového klubu! Pro rok 2014 a všechny následující sezony jsme pro vás připravili možnost zvolit si u nás celoživotní členství Standard (neomezená hra za 10 000 Kč) nebo celoživotní členství Benefit (neomezená hra a další bonusy za 15 000 Kč) a pro juniory celoživotní členství Junior (neomezená hra za 5 000 Kč).

Veškeré informace o tom, co nabízené členství obsahuje a umožňuje, najdete zde. Hezký zbytek roku a těšíme se na vás!

Zdroj: Golf Park Slapy sv. Jan


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...