horehledyS počátkem školního roku jsme se pořádně obuli do již zaběhlého projektu Se školou na golf pod záštitou České golfové federace, který Golf Club Hořehledy rozeběhl na počátku letošní sezony.

První vlaštovkou byla Církevní střední odborná škola ze Spáleného Poříčí a jejích 60 žáků, již absolvovali seznamovací den s golfem na našem driving range. Koncem června je doplnilo plzeňské Církevní gymnázium a 30 žáků sexty. Ti měli možnost seznámit se i se sadou Short Golf, která je vynikající učební pomůckou pro začátečníky. Zkraje října je následovalo 30 studentů SPŠ a VOŠ Příbram a nedlouho poté zakončilo letošní golfování se školou 23 dětí ze ZŠ Blovice.

Takže pokud máte dítě školou povinné a líbilo by se vám, kdyby v rámci tělocviku mělo i golf, nebo pracujete ve školství a zajímalo by vás, jak se k projektu dostat, neváhejte se na nás obrátit. Golf Club Hořehledy má v rámci této aktivity možnost podpořit jednotlivé školy, nabídnout jejich učitelům golfové vzdělání a trénink, poskytnout školám vybavení a umožnit jim hrát golf na našem hřišti.

Více informací o projektu, klubu a hřišti zde

Zdroj: Martin Kopčák, PilsenGolf Resort Hořehledy


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...