Horehledy vanoceKaždý rok se do světa rozeběhnou stovky našich vánočních voucherů a my jsme hrozně moc rádi, že dárky z Hořehled dělají radost. Proto vám i letos nabízíme možnost obdarovat své blízké některým z našich poukazů. Postačí, když si některý vyberete.

Vymyslet si můžete i vlastní, rádi vám na něj vytvoříme kalkulaci. Stačí se ozvat Martinu Kopčákovi na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a nebo telefon 775 012 892. Vytvoření dárkového poukazu je samozřejmostí.

Seznámení s golfem -  299 Kč (původní cena 1 200 Kč)
Máte v okolí někoho, kdo golf nehraje? Kdo by si ho chtěl zkusit, ale nechce za něj zatím utrácet horentní sumy? Nabízíme 3 x 55 minut seznámení s golfem. Povíme si o golfu, ukážeme hřiště na bugině, naučíme švih, putt i příhru a zahrajeme si pár jamek na hřišti. A to včetně zapůjčení holí a neomezeného počtu míčků.

Členství v Golf Clubu Hořehledy
Pro 1 osobu - 9 900 Kč (původní cena 18 000 Kč.
Naprostá cenová bomba! Členství je včetně neomezené hry na rok 2019 i všech dalších výhod, které členové GCHOR čerpají.
Pro rodinu - 19 900 Kč (původní cena 100 000 Kč).
Neomezený počet osob, které prokáží příbuzenský vztah (táta, strejda, synovec z třetího kolene nebo babiččina kočka). Členství je včetně neomezené hry na rok 2019 i všech dalších výhod, které členové GCHOR čerpají.
Pro přátele - 7 500 Kč/ osoba (původní cena 17 000 Kč).
Neomezený počet osob (minimálně však 3), které si pořídí členství společně v jeden moment. Členství je včetně neomezené hry na rok 2019 i všech dalších výhod, které členové GCHOR čerpají.

Golfový balíček v *** hotelu Pod Kokšínem - 2 500 Kč (původní cena 4 250 Kč )
Chcete hrát golf a neřešit počet fee? Pro 2 osoby nabízíme přespání na 1 noc včetně parádní snídaně a neomezený golf po dobu pobytu (2 dny)!

Cyklistický balíček v *** hotelu Pod Kokšínem - 2 900 Kč (původní cena 3 200 Kč
Neprobádané Brdy plné nádherných cyklotras, které vám navíc dáme vytištěné při příjezdu. K tomu polopenze, úschovna kol, prodloužený check-out do 16:00 a především ubytování v krásném a útulném prostředí našeho hotelu. Pro 2 osoby na 2 noci (3 dny).

Jdu na golf - 1 290 Kč (původní cena 2 400 Kč )
Další akce na seznámení s golfem, kde jsme se zapojili do projektu pro začínající hráče. Pokud už víte, že vás golf láká, ale pořád si nejste jisti, zda ho budete chtít hrát naplno. Už jste absolvovali třeba i naše Seznámení s golfem, ale ještě nejste připraveni na kurz na "zelenou kartu". V rámci této akce získáte základní set značkových holí Wilson (putter, 7, P), sadu 3 míčků do kapsy, 2 hodinové lekce s trenérem a neomezený počet míčků na tyto lekce.

5 x tréninková lekce - 1 500 Kč (původní cena 2 000 Kč )
Zvýhodněná možnost zdokonalit svou golfovou hru. Zaměříme se na problematiku, která vám dělá potíže a uděláme z vás všestranného golfistu!

Útrata v restauraci Pod Kokšínem
Pokud vám chutná naše kuchyně, rádi vám připravíme voucher v libovolné hodnotě, kterým můžete pod stromečkem udělat radost. Za každou 100 Kč na voucheru Vám dáme navíc 10% jako dárek.

5 tréninkových lekcí pro 2 osoby - 1 900 Kč (původní cena 2 500 Kč )
Chodíte hrát s manželem/ manželkou a pořád prohráváte? Vám nefunguje driver a partner se trápí v bunkerech? Dokážeme poradit a jako bonus přidáme psychologickou poradnu partnerské hry!

Kurz na zelenou kartu - 4 500 Kč (původní cena 5 900 Kč )
12 tréninkových lekcí včetně neomezeného počtu míčků, zapůjčení vybavení, návštěv hřiště během tréninku a závěrečné zkoušky na získání HCP 54.

5 greenfee na hřiště PilsnerGolf Resortu Hořehledy -  2 500 Kč (původní cena 3 500 Kč)
Přenosné, celodenní, na kterýkoli den v týdnu, použitelné v turnajích!

 


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...