Mstetice mysVýborné počasí, bezvadně načasovaná forma hráčů, mimořádné výsledky a zasloužená odměna těm nejlepším. Tak by se dalo ve zkratce shrnout velké finále letošního ročníku série Mini Myš ve Mstěticích. Mini Myš je velmi úspěšnou aktivitou zdejší akademie. Jde o celoroční turnajovou sérii pro nejmenší hráče. Její velké finále proběhlo v neděli 13. září.

Mstetice vitezkaPo sečtení všech výsledků a přiřazení bodů do celkového hodnocení vyhrála s převahou Lucka Váchová. Za odměnu mimo jiné získala green fee v GC Mstětice na rok 2016. V kategorii 7–8 let zvítězil Patrik Daďa, jenž ze sedmi turnajů, kterých se zúčastnil, vyhrál pětkrát, což je obrovský úspěch. Kategorie do 6 let měla jasného vítěze Mikuláše Vysušila, který v sérii skončil první dokonce v šesti případech.

Managerkou golfové akademie ve Mstěticích je Ivana Nováková, která tímto děkuje všem rodičům, klubu a partnerům za podporu dětskému golfu během letošní turnajové série Mini Myš. Další informace najdete na www.golfmstetice.cz.

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice