Gaggenau-Hanak

il bestgolfV počátcích byl golf záležitostí malého okruhu nadšenců, kteří vytvořili úzkou skupinu zasvěcenců. Postupem času však tento sport pronikal ke stále širšímu spektru hráčů a stal se mnohem dostupnějším a zajímavějším pro širokou veřejnost.

Golfisté si v návaznosti na tento fenomén začali uvědomovat potřebu opravdového zdůraznění své individuality a odlišení od jiných hráčů. I proto začaly vznikat firmy specializující se na potisk golfového vybavení. Jednou z nich je i Golfprint.cz a já věřím, že vás názory Marka Kuskova, specialisty na golfové potisky, minimálně zaujmou.

Co byste řekl o vaší firmě čtenářům, kteří ji neznají?

Že je to rozhodně škoda a že pokud nás neznají, nemůžou ani tušit, jak funguje kvalitní a zákaznicky orientovaná firma. I když to může znít poněkud sebevědomě, na přístupu k zákazníkům si skutečně zakládáme a snažíme se jim v maximální možné míře vyhovět a přizpůsobit naše služby přesně jejich požadavkům.

Když mluvíte o službách, jaké služby máte na mysli?

Zabýváme se kompletním brandingem golfového vybavení, a to od golfových míčků přes veškeré golfové příslušenství jako jsou golfová týčka či golfová markovátka a vypichovátka, až po realizaci výšivek či nášivek na golfové oblečení, golfové bagy či golfové ručníky. Našich služeb nemusí ale využívat pouze firmy či golfové klub. Minimálně stejně kvalitního servisu se dostane i jednotlivci, který u nás chce potisknout míčky pro svou potřebu či jako dárek svým blízkým či kamarádům.

To zní perfektně. Takovýto přístup není běžný. Často jsem se v praxi setkal s minimálním množstvím, které je třeba objednat, aby firma měla o realizaci zakázky zájem. To u vás neplatí?

Přesně tak, neplatí! Nic, jako minimální množství u nás nenajdete. Vážíme si každé zakázky, ať už se jedná o realizaci potisku několika kusů golfového vybavení nebo realizaci potisku na stovky a tisíce kusů. Je však třeba si uvědomit, že s potiskem souvisí řada fixních nákladů, jako jsou grafické a tiskové přípravy. Tyto náklady jsou účtovány ve stejné výši ke každé zakázce, čím více kusu objednáte, tím lepší cenu v přepočtu na kus vám můžeme nabídnout.

Jaké používáte k potisku technologie?

K potisku využíváme dvou základních technologií. První technologií je digitální potisk, který nám umožňuje natisknout plnobarevné logo či fotografii o průměru až 20 mm. Tato technologie je velmi jednoduchá na tiskové přípravy, s čímž souvisí rychlost a nízkonákladovost této technologie. Druhou technologií je potisk tampónový s perimetrem potisku 27 mm, který je všeobecně kvalitnější a trvanlivější než potisk digitální. Má však i svá omezení, a to zejména omezení počtu barev, které smí logo obsahovat (max. 4 barvy, pozn. red.) a vyšší náročnost na tiskové a grafické přípravy, s čímž souvisí i vyšší nákladnost této technologie. Proto tuto technologii doporučujeme používat až od většího množství míčků, tedy od cca 120 kusů.

Zmiňujete rozdílnou časovou náročnost jednotlivých technologií. Jak dlouho přibližně trvá realizace zakázky?

Standardní zakázku jsme schopni realizovat v rozmezí cca 3 až 5 pracovních dní od schválení grafických návrhů. Vše je však o domluvě a v případě potřeby jsme schopni realizovat zakázku do druhého dne, a to v návaznosti na její náročnost a aktuální vytížení našich strojů.

To je skvělé. Jak mám postupovat, když si chci něco objednat?

Celý postup je jednoduchý. Stačí nás kontaktovat přes kontaktní formulář na stránkách www.golfprint.cz, případně na mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo můžete rovnou zavolat na telefonní číslo 777 109 108. Společně domluvíme všechny detaily, jako je typ a počet golfového vybavení či konkrétní podoba potisku, kterou vám zašleme v grafickém návrhu ke schválení. Pokud nebudete s návrhem spokojeni, předěláme ho přesně dle vašich připomínek. V okamžiku schválení loga spouštíme tisk. Poté se domluvíme na platebních podmínkách. Preferujeme platbu na zálohovou fakturu, i zde je však možné se domluvit na dalších variantách.

Máte nějakou vzorkovnu, kde je možné prohlédnout si Vaši práci a případně vše domluvit osobně?

Ano, sídlíme v kamenném obchodě naší mateřské společnosti Bestgolf, kde máme i vzorkovnu a kde je možné domluvit všechny podrobnosti. Tuto prodejnu naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 – Ládví, 182 00.

Za rozhovor děkuje Karel Jouda


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...