ilustrace-dvahraciGolfové členství klubu Bestgolf Blue Sky je tu pro každého, kdo sní o možnosti neomezené hry bez nutnosti platit vysoká fee. Za více než 16 let jsme zdokonalili nabízená golfová členství takovým způsobem, aby nabízela širokou paletu možností a umožnila Vám výběr ideálních hřišť právě pro Vás. Naším cílem je poskytovat maximální množství služeb a výhod za nejlepší cenu na trhu. A co jsme si pro vás v nadcházející těžké sezoně připravili, abychom zachovali naše vysoké standardy a i nadále mohli být vaším dobrým partnerem ve světě golfu?

Přinášíme výběr ze šesti golfových členství, která můžete volit v různých variantách tak, abyste si zakoupené členství uzpůsobili přesně na míru svým potřebám. V roce 2019 se můžete těšit hned na dvě členství s neomezenou hrou na špičkových golfových hřištích. U těchto členství BEST1 a BEST2 navíc přinášíme jedinečnou garanci minimálně 3 her na každém hřišti. Díky tomu vás jedna hra u členství BEST1 vyjde na méně než 399 Kč a u členství BEST2 na méně než 310 Kč. Je nutno si uvědomit, že se jedná o neomezenou hru na daných hřištích, proto záleží jen na vás, jak často budete hrát. Jedno golfové fee vás tak může vyjít i na mnohem méně, třeba na 100 Kč. U těchto členství máme v nabídce tato hřiště: Karlštejn, Kácov, Kunětická hora, Líšnice, Motol, Stará Boleslav, Poděbrady, Molitorov, Botanika a Štiřín. V součtu 522 pěkných a moderních golfových jamek, které pro vás ukrývají spoustu skvělých golfových zážitků.

I pro ostatní golfisty, kteří plánují v sezoně 2019 hrát spíše méně, přinášíme vhodná golfová členství. Tato členství si v minulých letech získala značnou oblibu, proto je zachováváme i pro následující sezonu. Jedná se o 6HER členství opravňující čerpat hry zdarma na hřištích dle výběru, HRAJ členství s možností neomezené hry na 5-ti golfových hřištích a START členství, které je vhodné zejména pro začínající golfisty, a které opravňuje k čerpání 2 her zdarma na vybraných hřištích.

Ke všem tčlenstvím získáte i řadu dalších skvělých výhod, jako je registrace (kartička) v ČGF, 1 golfová lekce s profesionálním trenérem zdarma, sleva 50% na nabídku golfových lekcí a kurzů v BESTGOLF ACADEMY, slevu 15% na nákup golfového vybavení v obchodě Bestgolf.cz, řadu slev a výhod na partnerských hřištích atp. U členství BEST1, BEST2 a členství 6HER navíc přinášíme GARANCI Spokojenosti, která vás opravňuje k vrácení registračního poplatku dle podmínek uvedených na našich stránkách.

Jako novinku pro rok 2019 přinášíme JUNIOR členství, které je určeno pouze dětem členů našeho klubu do věku 18 let a které zahrnuje registraci (kartičku) v ČGF bez dalších výhod.

Pokud vás tento stručný nástin golfového členství pro rok 2019 zaujal a chcete vědět více, prohlédněte si naši kompletní nabídku na stránkách www.bestgolfklub.cz nebo nás kontaktujte na mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript či telefonicky na čísle 778 530 201. Tajemnice klubu je tu pro vás, ráda vám odpoví na vaše dotazy, případně pomůže vyřešit vaše přání a požadavky.
.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...