Bestgolf ilu 250Golfové členství klubu Bestgolf Blue Sky je tu pro každého, kdo sní o možnosti neomezené hry bez nutnosti platit vysoká fee. Za více než 16 let jsme zdokonalili nabízená golfová členství takovým způsobem, aby nabízela širokou paletu možností a umožnila Vám výběr ideálních hřišť právě pro Vás.

Naším cílem je poskytovat maximální množství služeb a výhod pro naše členy za nejlepší cenu na trhu. A co jsme si pro vás v nadcházející sezoně připravili, abychom zachovali naše vysoké standardy a i nadále mohli být vaším dobrým partnerem ve světě golfu? Čtěte dál, abyste se dozvěděli více o možnosti hrát na špičkových hřištích, jako je Karlštejn, Kácov či Kunětická hora za bezkonkurenční cenu!

Přinášíme výběr ze šesti golfových členství, která můžete volit v různých variantách tak, abyste si zakoupené členství uzpůsobili přesně na míru svým potřebám. V roce 2019 se můžete těšit hned na dvě členství s neomezenou hrou na špičkových golfových hřištích. U těchto členství BEST1 a BEST2 navíc přinášíme jedinečnou garanci minimálně 3 her na každém hřišti. Proto Vám můžeme garantovat, že členové BEST1 odehrají minimálně 30 her a členové BEST2 21 her. Díky tomu vás jedna hra u členství BEST1 vyjde na méně než 399 Kč a u členství BEST2 na méně než 310 Kč. Je nutno si uvědomit, že se jedná o neomezenou hru na daných hřištích, proto záleží jen na vás, jak často budete hrát. Praxe minulé sezóny ukázala, že nejaktivnější členové odehráli více než 70 her. Jedno golfové fee vás tak může vyjít i na mnohem méně, třeba na 100 Kč. U těchto členství máme v nabídce tato hřiště: Karlštejn, Kácov, Kunětická hora, Líšnice, Motol, Stará Boleslav, Poděbrady, Molitorov, Botanika a Štiřín. V součtu 522 pěkných a moderních golfových jamek, které pro vás ukrývají spoustu skvělých golfových zážitků.
Bestgolf ilu 650

I pro ostatní golfisty, kteří plánují v sezoně 2019 hrát spíše méně, přinášíme vhodná golfová členství. Tato členství si v minulých letech získala značnou oblibu, proto je zachováváme i pro následující sezonu. Jedná se o 6HER členství opravňující čerpat hry zdarma na hřištích dle výběru, HRAJ členství s možností neomezené hry na pěti golfových hřištích a START členství, které je vhodné zejména pro začínající golfisty, a které opravňuje k čerpání 2 her zdarma na vybraných hřištích.
Ke všem členstvím získáte i řadu dalších skvělých výhod, jako je registrace (kartička) v ČGF, 1 golfová lekce s profesionálním trenérem zdarma, sleva 50% na nabídku golfových lekcí a kurzů v BESTGOLF ACADEMY, slevu 15% na nákup golfového vybavení v obchodě Bestgolf.cz, řadu slev a výhod na partnerských hřištích atp. U členství BEST1, BEST2 a členství 6HER navíc přinášíme GARANCI Spokojenosti, která vás opravňuje k vrácení registračního poplatku dle podmínek uvedených na našich stránkách.
Jako novinku pro rok 2019 přinášíme JUNIOR členství, které je určeno pouze dětem členů našeho klubu do věku 18 let a které zahrnuje registraci (kartičku) v ČGF bez dalších výhod.

Pokud vás tento stručný nástin golfového členství pro rok 2019 zaujal a chcete vědět více, prohlédněte si naši kompletní nabídku na stránkách www.bestgolfklub.cz nebo nás kontaktujte na mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript či telefonicky na čísle 778 530 201. Tajemnice klubu je tu pro vás, ráda vám odpoví na vaše dotazy, případně pomůže vyřešit vaše přání a požadavky.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...