Mstětice turnajGolfový areál Mstětice prošel v posledních letech mnoha změnami a jeho management se snaží o stále kvalitnější služby. Velmi důležitou součástí nabídky služeb je provozování golfové akademie, která nabízí hráčům bez omezení věku a dosažené výkonnosti kvalitní výuku, a to jak individuální, tak skupinovou. V dětské a juniorské akademii pod vedením zkušených trenérů a cvičitelů pravidelně trénuje téměř stovka dětí.

V tomto roce nabízí GC Mstětice svým klientům některé nové produkty. Klub v dubnu otevřel pravidelné sobotní golfové kempy pro děti od šesti do patnácti let, které kromě standardní výuky zahrnují i celodenní program plný her, soutěží a kondiční přípravu. „Cílem těchto kempů je kromě zdokonalení hry dětí, uvolnit ruce rodičům, aby si odpočinuli, vyřídili vše potřebné, případně si sami zahráli golf na našem hřišti, " říká Ivana Nováková, managerka golfové akademie. „Proto víkendové kempy nabízíme také dospělým, kteří budou mít samostatný program i trenéra.

Mstet detiCena sobotního kempu pro děti činí 1 000, Kč, pro dospělé 1 500, Kč. Cena zahrnuje 2x svačinu, oběd, pitný režim po celý den, půjčení holí, míče, hra na hřišti, trenéra a tréninkové plochy," dodává Ivana Nováková. Termíny sobotních kempů: 16. 5., 23. 5., 30. 5., 6. 6., 13. 6., 20. 6. a 27. 6. Všechny potřebné informace najdou rodiče na webových stránkách www.golfmstetice.cz, případně mohou kdykoliv volat na číslo 777 209 955 nebo poslat mail na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...