Krumlov charitaJak velké srdce mají členové a přátelé Svachovy Lhotky, to dnes dokázali na 7. ročníku charitativního turnaje, na němž vybrali částku ve výši 139 830 Kč. Ta bude použita hned na čtyři projekty z regionu jižních Čech.

Rodině Zlíkových z Malont u Českého Krumlova předali 12 530 Kč a k tomu velkou krabici nasbíraných víček pro jejich syna Františka, který toho času pobývá v klimkovické léčebně. 15 000 Kč putuje MŠ pro zrakově postižené v Českých Budějovicích na nákup venkovních zahradních hudebních nástrojů pro všechny jejich klienty (nejenom ty nejmenší z mateřské školky).
Centru BAZALKA České Budějovice, kde potřebují koupit nový větší vůz se speciálními úpravami pro přepravu dětí a mládeže, věnovali českokrumlovští golfisté 52 300 Kč. Nejvyšší částkou (60 000 Kč) pak přispěli rodině Moravcových od Trhových Svinů, kteří pro svou rodinu pořídili nový vůz, ale potřebují ještě dokoupit speciální sedačku, schůdky na nastupování a vozítko pro postiženého synka Adámka.

Součástí slavnostního dne byl i golfový turnaj, jehož se zúčastnilo 68 hráčů. Občerstvení pro hráče zajišťovala Glokner restaurace, ceny připravené nejlepším se vložily do tomboly a prodejem lístků se ještě mohla navýšit celková vybraná částka.
Nejvíce se z pohledu netto bodů dařilo Petru Šímovi, který jich uhrál na svém prvním turnaji 55. Ale i ostatní uhráli pěkné výsledky. A ti, kteří tentokrát nezlepšovali, mohli být v klidu, turnaj byl vyhlášen pouze na zlepšování.

Poděkování patří také rodině Vaška a Lenky Cvachových, bez jejichž osobní i finanční podpory by akci nebylo možné uskutečnit. Děkujeme i Janu Bürgerovi, který vydražil pobyt v Grandhotelu Pupp (a touto dražbou jsme navýšili naši vybranou částku o celých 24 000 Kč).

Zdroj: Marcela Jirková, Český Krumlov, GC Český Krumlov


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...