Albatross3Jen třetí rok od svého otevření dokázal Albatross Golf Resort získat třetí výroční prestižní ocenění, když k prvnímu místu udělenému veřejností za rok 2010 dokázal podruhé v řadě přidat i vítězství v hlavní kategorii Golfový areál roku. Ocenění bylo předáno v pátek 30. listopadu na XVII. Večeru českého golfu v pražském kině Blaník.

Anketa Golfový areál roku se tradičně skládá ze dvou částí. V první části ankety hlasují na portálu www.golfova-hriste.cz samotní golfisté, kteří letos poslali přes 6000 hlasů. V anketě hodnotili např. technickou připravenost hřiště, estetický dojem, poskytované služby a vybavenost, tréninkové zázemí, atmosféru, poměr ceny ke spokojenosti a celkový dojem z daného areálu. Ve druhé části ankety pak odborná komise vybrala ten skutečně nejlepší golfový areál roku z nejlépe veřejností hodnocené TOP desítky. V porotě, která volila hřiště roku, letos zasedly přední osobnosti českého golfu jako např.: zástupci ČGF Jan Jenčovský, Karel Vopička a Aleš Libecajt, Josef Slezák, šéfredaktor časopisu Golf, Václav Kotek z divadla Járy Cimrmana, Hynek Just z časopisu ForGolf a publicisté Vít Koďousek a Andrej Halada.

Tentýž večer převzali zástupci Albatrossu také ocenění v rámci „Českých 100 nejlepších" v kategorii Cestovní ruch & hotelnictví. Cílem soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH", kterou pořádá společnost Comenius a jejíž vyhlášení proběhlo na Pražském hradě, je v celonárodním měřítku vybrat a veřejně ocenit české firmy, které dosahují vynikajících výsledků.

Obě ocenění přicházejí v závěru třetí zdařilé golfové sezóny, během které Albatross podruhé úspěšně hostil turnaj série Ladies European Tour Raiffeisenbank Prague Golf Masters a zároveň se mu dostalo uznání od amerického časopisu Golf Digest, který jej ve svém posledním ostře sledovaném žebříčku světových hřišť zařadil na první místo v České Republice.

Nebývalá slova díků a uznání přišla také po skončení turnaje Raiffeisenbank Prague Golf Masters od celé řady nejlepších profesionálních golfistek světa. Za všechny uvádíme slova jeho vítězky Melissy Reid, která řekla: „Děkuji vám za fantastický turnaj. Ty čtyři dny, které jsem na Albatrossu strávila, jsem si opravdu užila. Hřiště je skvělé a já doufám, že se sem vrátím zase příští rok."

Albatross4Dr. Jiří Šimáně, majitel Albatrossu, komentoval: „Již v době, kdy byl Albatross jen smělým plánem, a i poté, co se jeho tvar začal rýsovat na kreslicím prkně architekta, jsme si dali za cíl vybudovat nejlepší hřiště v České republice. To, že se nám takového úspěchu na mezinárodní a domácí půdě podařilo dosáhnout tak rychle, mne a celý tým Albatrossu těší dvojnásob. Albatross je odrazem veškerého našeho umu, energie a entusiasmu, což z něj činí mimořádné místo. Zimní přestávku využijeme k tomu, abychom na jaře představili hřiště ještě dokonalejší a servis ještě bezchybnější."

Za celý tým Albatrossu bychom tímto rádi poděkovali všem golfistům, kteří hlasovali pro náš resort. Velice si vážíme jejich přízně, která je pro nás potěšením a zároveň opravdovým závazkem pokračovat v dobře započaté práci. Těšíme se, až na jaře všechny přivítáme na ještě lepším hřišti než letos.

Více informací o Albatross Golf Resort naleznete ZDE>>>

Text a foto: Helena Woodcock, Golf Communications International


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...