TAJeden z největších amatérských golfových turnajů světa, Turkish Airlines World Golf Cup, napsal poslední díl 27. května na Albatrossu. Historie podniku se píše od roku 2013, kdy se jej výhradně na pozvání Turkish Airlines zúčastnilo 80 hráčů.

Se ziskem 45 bodů dobyl Albatross David Majling, který se může těšit z postupu do finále hraného v říjnu a listopadu v turecké Antalyi. Druhé místo vybojoval Petr Mazzolini, třetí skončil Petr Pešek. V dovednostní soutěži nearest-to-pin prokázala největší přesnost Renata Pevná.
„Chceme pogratulovat všem hráčkám a hráčům, kteří se zúčastnili kvalifikačního turnaje Turkish Airlines World Golf Cup na Albatrossu," konstatoval generální manažer pražské pobočky Turkish Airlines Cemil Ciloglu. „Byl to báječný den a skvěle zvládnutá práce v podání vítězného Davida Majlinga. Těšíme se na opětovné setkání v listopadu v Antalyi."

TA allPrvní díly kvalifikace se uskutečnily v únoru v Dar es Salaam, následovaly Mumbai a Doha, poté se celý podnik posouval napříč světem, když zavítal do Hong Kongu, Velké Británie, Jižní Korey, Japonska, Číny, Španělska, USA, Portugalska, Itálie, Francie, Řecka, Argentiny, Brazílie a Turecka.
Celkový vítěz Grand Finale bude mít možnost zúčastnit se pro-am Turkish Airlines Open 2016, ostatní účastníci finále se mohou těšit na osm nocí v prvotřídním hotelu (all-inclusive). Podnik zaštiťuje globální partner Financial Times, oděvy oficiálně dodává Conte of Florence.

Historie společnosti
Společnost byla založena roku 1933, tehdejší flotilu tvořilo pět letadel, dnes je členem Star Alliance, disponuje 314 letadly a nabízí spoje do 291 destinací. Dle hodnocení Skytrax byly vloni aerolinky popáté vyhlášeny Nejlepší leteckou společností Evropy a dokonce posedmé v řadě získaly cenu pro Nejlepší aerolinku jižní Evropy.
Z dalších prestižních ocenění jmenujme: Best Economy Catering Service (2010), Best Business Catering Service (2013), Best Business Catering Service (2014) a Best Business Class Lounge Dining a Best Business Airline Lounge (obě 2015).
Turkish Airlines nabízejí více mezinárodních destinací i zemí než kterákoliv jiná letecká společnost na světě (116 států na 5 kontinentech).

Kvalita
Aby dostáli své pověsti, která společnosti poskytuje nespornou výhodu v konkurenčním prostředí, průběžně investují do kvality služeb, zábavy na palubě letadel, pohodlí, nabídky jídel i do výchovy pracovníků. Turkish Airlines, disponující jednou z nejmladších posádek, vždy stály v čele nejmodernějších technologií i inovací ve svém segmentu. Protože tato kariéra v prvé řadě vyžaduje bezpečnost a kvalitní služby, kladou mimořádný význam na pravidelné vzdělávání zaměstnanců.
Kromě stálého rozšiřování sítě linek a počtu letadel si společnost udržuje čtyři hvězdy a usiluje a získání pětihvězdičkového statusu. S tím souvisí závazek nabízet nesrovnatelný servis, prvotřídní kvalitu, důvěryhodnost a spolehlivost.

Fakta
· Počet letadel: 314 (pasažeři a kargo)
· Typ letadel: A340-300, A330, A321, A320, A319, B737-400, B737-800, B737-900ER B777 ER
· Centrála: Istanbul, Ankara
· Počet destinací: 291 (mezinárodní: 240, domácí: 51)
· Klíčové oblasti: Evropa, Rusko, centrální Asie, Dálný východ, Střední východ, Afrika, Severní a Jižní Amerika


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...