diamond11.–13. 8. 2017 proběhne ve dvou předních rakouských klubech Diamnond CC a Golfclub Schloss Schönborn druhý ročník mistrovství světa dvoučlenných týmů v Texas Scramble, v módu 2 ball Texas Scramble. Systém spoutěže dává šanci všem, profesionálové hrají zvlášť. A zahrajete si na dvou světových hřištích za velmi dobrých cenových podmínek.
Třídenní klání má samozřejmě velký náboj sportovní, ale stejnou měrou to bude i společenská událost, show plné večírků, párty, kulinářských zážitků a na programu je i mnohé další. Tři nejen golfem nabité dny.

A podle názvu Texas se organizátoři řídili i při výběru atrakcí. Páteční večer po prvním hracím dnu proběhne v Bootshausu vedle klubovny Diamond clubu párty s názvem Texas Night: kromě středomořské atmosféry Bootshausu, který leží přímo na břehu jezera, bude ve vzduchu cítit i flair kovbojů, saloonů a Texasu. Sobotní večer bude zasvěcen cestě ginu – putování po po nejznámějších ginových regionech světa v novém hotelu Diamond CC v nedalekém Tullnu...

Profesionálové hrají o 4000 euro
V rámci mistrovství světa v Texas Scramble je vypsána i kategorie profesionálů, ti hrají svou soutěž na rány o 4000 euro. Ty si rozdělí nejlepší tři dvojice. Startovné 90 euro.

Amatérský modus hry:
Pořadí se určí ze součtu netto výsledků všech tří dnů. Hraje se s polovičním vyrovnáním – hendikepy obou hráčů se sečtou a podělí čtyřmi.
První den startují první dvojice s nejnižším HCP, druhý den opačně. Třetí den hraje nejlepších 75 týmů tak, že nejlepší po dvou dnech jdou jako poslední. Ti, kdo nepostoupí do finále, se mohou zúčastnit turnaje v sousedním Ottensteinu, který také patří do říše Diamondu CC (v ceně).
Povoleny jsou týmy pánské, dámské i smíšené, hráči mohou být ze dvou různých klubů.

Cena: 290 euro

Existují i firemní balíčky s reklamou a dalšími službami (dotazy na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). Cena 1690 euro pro team. Jsou vypsány i balíčky ubytování na tři nebo čtyři noci v hotelech Diamond resortu za zvýhodněných podmínek.

Podrobnosti MS na: http://www.golfopenevent.com/

Horečka World Cupu, týmový duch! Přijeďte na událost roku!

Zdroj: TZ, Ivo Doušek


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...