tureckoSvětová jednička se letos znovu objeví v Turecku, potvrdily stránky European Tour. Již loni tu Tiger Woods hrál, ale turnaj tehdy ještě nebyl součástí evropského okruhu. Letos bude vše jinak, Turkish Airlines Open bude předposledním (a jistě skvěle obsazeným) podnikem sezóny, po něm bude následovat již jen velké finále v Dubaji.

V Beleku se bude hrát na hřišti The Montgomerie Maxx Royal, turnaj bude mít dotaci 7 milionů dolarů. Hlavě ale má Woodse a organizátoři doufají, že jim pomůže se zviditelněním golfu v zemi, ale i s propagací turecké kandidatury na OH v roce 2020.

Promotér turnaje International Sports Management (ISM) je pyšný na to, že start největší světové star zajistil. „Taky jsme tomu přizpůsobili datum turnaje. Prakticky jsme hledali termín, který by vyhovoval kalendáři European Tour a Tigeru Woodsovi. Jména 77 účastníků této akce tureckým fandům nic neřeknou, jméno Woodse však ano. I pro hráče evropské tour to bude zážitek, pokud nevyhraje Tiger, bude to pro vítěze určitě velmi speciální vítězství," řekl Chubby Chandler z ISM.

Turkish Airlines Open odstartuje 7. listopadu.

Tiger (na obrázku) hrál v Turecku již loni, ale vypadl v semifinále s pozdějším vítězem Justinem Rosem.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...