ZanottiMalé rozestupy mezi nejlepšími slibovaly před finále BMW International Open zajímavé drama, které se do puntíku naplnilo. O titul nakonec v play-off bojoval hned kvartet hráčů (všichni -19). První šel z kola ven Francouz Grégory Havret, jenž ztroskotal na druhé jamce nastavení, na té následující vypadl Rafael Cabrera-Bello, aby se o titul „prali" Fabricio Zannoti a světová dvojka Henrik Stenson ze Švédska. A překvapivě to byl paraguayský golfista, kdo vyzrál na loňského krále evropské scény.

Seveřan doplatil na to, že odpálil do vody a poté jeho přihrávka ještě skončila v bankru. Zannoti tak měl cestu ke svému premiérovému titulu vydlážděnou. Do historie EPGA Tour díky němu poprvé přibylo v kolonce vítězů paraguayské jméno.

„Byl jsem trpělivý, v play-off jsem se snažil hrát ránu po ráně. Teď jsem moc šťastný. Na začátku dne jsem si uvědomoval, že pokud dobře odstartuju, mám šanci. Byl to prostě můj den. Pracoval jsem usilovně a postupně získával sebevědomí. A konečně jsem se dočkal, na tento moment čekám celý život," dodával překvapivý šampion.

V turnaji se představil i německý golfista s českými kořeny Alex Čejka. Dlouho držel šance na umístění v desítce nejlepších. Uniklo mu jen těsně, s -16 dělil 12. příčku.

Kompletní výsledky turnaje zde

Foto: www.bmw-golfsport.com


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...