StalterNejprestižnější evropská profesionální série golfistů pokračovala rakouským podnikem Euram Bank Open, který byl společným turnajem s Challenge Tour a jehož se účastnila i dvojice českých zástupců, Ondřej Lieser a Stanislav Matuš. A právě druhý z nich klání parádně rozjel, když úvodní kolo v Adamstalu zvládl na sedm ran pod par a vévodil startovnímu poli.

V dalším průběhu se Matuš bohužel propadl, nicméně prošel cutem, aby se umístil na dělené 61. pozici. To Lieser, jenž úvodní rundu ozdobil na dvanáctce hole-in-one, sice po druhém kole klesl výsledkovou listinou, neboť v jediném ze svých čtyř kol zahrál nad par, ale pak nabyl ztracenou jistotu a vyšplhal se až na dělené 13. místo. Nebýt double bogey z předposlední jamky, mohl skončit v desítce nejlepších.

Z triumfu v Adamstalu se radoval Francouz Joël Stalter, který využil finálové zaváhání svých konkurentů a po 68 úderech (celkově 266/-14) zvítězil o dva údery před Angličanem Richardem Mansellem.

Kompletní výsledky turnaje na www.europeantour.com/european-tour/euram-bank-open-2020/leaderboard

Foto: EPGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...