Woo LeeEuropean Tour už dávno nepatří jen evropskému kontinentu, ale své zástavky rozesela takřka po celém světě. Další z jejích podniků se tak odehrál v Austrálii na hřišti 13th Beach GC v Geelongu, kde mohli domácí příznivci sledovat bitvu svých krajanů a Novozélanďana Ryana Foxe. Vítězně z ní vyšel Min Woo Lee, který o dvě rány překonal Foxe, třetí skončili Australané Marcus Fraser a Travis Smyth spolu s Francouzem Sciot-Siegristem, když za vítězem zaostali o pět úderů.

Bogey na sedmnácté jamce sice znamenalo ztenčení náskoku na jediný úder, ale jednadvacetiletý Lee se šance nezalekl a na závěr přidal birdie, čímž svůj náskok pojistil. Zajímavostí je, že jeho starší sestra na stejném podniku triumfovala coby amatérka v roce 2014 a před dvěma lety tu přidala titul už v roli profesionálky. Nyní si z ISPS Handa Vic Open udělali sourozenci „rodinný podnik".

„Já i sestra jsem zvítězili na stejném podniku, což je docela unikátní," těšilo vítěze, pro něhož jde o první triumf na EPGA Tour. Sestra sledovala jeho počínání přímo v dějišti a po turnaji nešetřila chválou: „Jsem na něho opravdu pyšná. Závěr zvládl výborně. Nemáme moc šancí se vidět na vlastní oči, takže jsem moc ráda, že jsem tu mohla být, navíc, když bratr zvítězil!"

Kompletní výsledky turnaje na www.europeantour.com/european-tour/isps-handa-vic-open-2020/results?round=4

Foto: EPGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...