skopovyPPravec GC v Bulharsku tradičně hostí nejlepší vyučující profesionály z členských zemí PGAs of Europe. Mezi účastníky pochopitelně nechyběli ani dva zástupci českých profesionálů. Na základě přísných kritérií reprezentovali PGA Czech Petr Skopový a Vít Šimek. Pro oba byl start v Bulharsku na UniCredit PGA Professional Championship of Europe (25.-28.9.) jejich premiérou.

Petr Skopový měl fantastický začátek, když se výsledkově vrátil do svých nejlepších let. V prvním kole zahrál výtečných 68 ran a se skóre -4 se dostal do vedení. Druhé kolo přineslo českému hráči problémy a po výsledku 77 ran propad v pořadí. Třetí kolo opět Skopovému vyšlo a 71 úderů dávalo naději na zlepšení i v závěrečný den, ale sudá kola byla předurčena ke slabším výsledkům. Finálových 76 a celkové skóre +4 znamenaly konečné 22. místo a prémii 720 euro.

Vít Šimek zazářil zejména ve třetím kole, kdy předvedl výborných 70 ran. Po prvních dvou dnech shodně za 77 zásluhou třetího kola výrazně polepšil. Poslední den se ale jednomu z nejvyšších českých profesionálů vydařil ze všech čtyř nejméně. Šimek zahrál 78 úderů a se skóre +6 dělil 34. místo, za které získal finanční odměnu 492 euro.

Text a foto: pga.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...