ilustrace-GMChcete se stát úspěšným trenérem nebo manažerem resortu? Staňte se členem české PGA a nastupte do vzdělávacího programu pro golfové profesionály. Vzdělávací program trvá tři roky a po jeho úspěšném dokončení se můžete stát učícím profesionálem. A co musí uchazeč splňovat?

Základních šest požadavků pro vstup do české PGA
1) Musí vám být alespoň 18 let
2) Musíte mít ukončené alespoň 12leté vzdělání
3) Musíte předložit souhlas od ČGF s přestupem mezi profesionály
4) Musíte být členem ČGF či jiné národní asociace alespoň 6 let
5) Musíte předložit dohodu s klubem, kde budete v budoucnosti působit
6) Musíte mít hendikep 6,4 (nebo lepší)

Svou žádost uchazeč odešle na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nejpozději do 31. 12. 2018. Každý žadatel splní všechny požadavky, bude pozván na Valnou hromadu PGA of Czech Republic kde bude slavnostně přijat mezi členy PGA.

Do svého přijetí musí každý úspěšný kandidát zaplatit vstupní poplatek (5 000 Kč), členské poplatky na rok 2019 (8 500 Kč) a poplatek za první rok studia (20 000 Kč).

Každý ročník studia se skládá ze 100 hodin teorie a praxe. Studium vede tým odborných lektorů z řad českých i zahraničních PRO, odborníků z řad psychologie, medicíny, fyzioterapie apod. Všechny předměty musí vyhovovat systému EELS (European Education Level System) PGA's of Europe.

Zdroj a více informací
http://www.pga.cz/


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...