HenningsonPoprvé v historii bude hrát na turnaji Challenge Tour mimo území Česka 5 českých golfistů najednou. Od 15. do 18. května se zúčastní Turkish Airlines v Beleku Stanislav Matúš, Dan Suchan, Aleš Kořínek, Adam Rajmont a Petr Gál.

V sestavě RELMOST ProGolfTeamu jsou také tři zahraniční golfisté. V čele se zkušeným Švédem Oskarem Hennigsonem, vítězem turnaje European tour v Čeladné v roce 2009 a dále Maďar Roland Hahn a Angličan Lee Corfield.

„Ještě nikdy žádný mezinárodní tým nevyslal 8 hráčů. RELMOST se tak zapíše do dějin golfové Challenge Tour. Henningson bojuje o návrat na European Tour. Od nás dostane hrací karty ještě na Kunětickou Horu, na slovenskou premiéru Challenge Tour na Penati a na Czech Masters na Albatrossu. S Relmostem začal spolupracovat také jeden z nejlepších českých profíků Stanislav Matúš," říká Petr Dědek, majitel promotérské společnosti RELMOST.

První letošní challenge odehraje v Turecku Dan Suchan, který absolvoval celou přípravu ve Spojených státech, první velký turnaj v sezóně to bude pro Aleše Kořínka, podruhé pojedou Petr Gál a Adam Rajmont.

Zdroj: TZ, Pavel Poulíček; foto J. Slezák


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...