Mruzek-podpisLoni nejlepší český golfový profesionál se dohodl s Relmostem. Smlouvu podepsal na 10 let! Dohoda mu zajišťuje starty na turnajích European Tour a European Challenge Tour. Jeho program se tím pádem promění i pro zbytek této sezóny.
„Vše probíhalo tak, jak jsem si představoval. Jsem velmi spokojený," nezastírá český profík, který se tak díky nově navázané spolupráci ukáže už za dva týdny na turnaji Challenge Tour ve Francii a má jistotu startu také na European Tour na Albatrossu, kde loni společně s amatérem Vítkem Novákem prošel cutem.

"Co bude dál, to se ještě uvidí," dodává. Ten si pochvaluje jasná a rychlá jednání.
Kromě spolupráce s Relmostem řešil Mrůzek v uplynulých týdnech i další partnery. Vedle pokračující spolupráce s firmami Titleist a FootJoy se nově dohodl na podpoře s GolfArts, Autem Brejla a VitaminKlubem.

Hlavní tréninkové zázemí má na Albatrossu. Novinkou pak pro něho bylo zjištění, jaké všechny výhody má coby člen týmu České golfové federace.
"Jsem tam od začátku roku, ale moc jsem o tom nevěděl, protože za mě všechno řešil v rámci Prague Golf Teamu pan Krejčí. Teď konečně vím detaily, co všechno můžu využívat. Jsou to skvělé věci," pochvaluje si 24letý profík.

Mrůzek tak může třeba neomezeně využívat služeb Centra pohybové medicíny Pavla Koláře a určitá pomoc přichází i co se týče fyzické přípravy se Svatoplukem Býmou: "Jsou to všechno věci, které mi hodně pomáhají a usnadňují celkovou přípravu."

Zdroj: TZ, Pavel Poulíček, foto: Jan Fait


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...