challenge-allPremiéry v nové sezóně Challenge Tour čekají tento týden v Beleku Petra Dědka jun. a Daniela Suchana, druhé turnaje to budou pro Lukáše Tintěru a Aleše Kořínka. Právě Kořínek na tomto turnaji prošel loni cutem.

„Hraje se sice stejně jako před rokem v Gloria Golf Clubu, ale letos na hřišti New Course, což mě trošku zklamalo, protože to loňské hřiště bylo moc hezké. Na druhou stranou nové hřiště není tak „přísné", jako byl Old Course. Všechno je v super kondici a výborně nachystané. Obě devítky jsou si hodně podobné, na každé z nich jsou maximálně dvě obtížné jamky. Na zbytku si myslím, že se dá skórovat. Počasí je ideální, okolo 25 stupňů," popisuje z Beleku Kořínek.

Petr Dědek jun. se představí poprvé na Challenge Tour jako profesionál. Přes zimu trénoval střídavě v Dubaji a ve francouzském golfovém centru v Terre Blanche. Úpsěšně prošel kvalifikací na MENA Golf Tour. V Turecku je se svým trenérem, mentorem a při turnajích caddym Davidem Carterem.
„Hřiště je nádherné, krásně modelované. Má poměrně dost vodních překážek, odrostlých stromů, na druhou stranou je prakticky bez roughu, takže hratelné ze všech míst," říká Dědek jun.

Společně se čtyřmi českými hráči je na turnaji také slovenský golfista Peter Valášek.
Ve čtvrtek začne na jedničce ve 12:00 Lukáš Tintěra, o deset minut později hraje Aleš Kořínek. Z desítky půjde už v 9:00 Petr Dědek a ve 12:05 Dan Suchan. Slovenský profík Peter Valášek začíná ve 12:15 také na desítce.

Turkish Airlines Challenge se koná potřetí, na prémiích se rozděluje 175 tisíc Euro. Vítěz získá 28 tisíc Euro.

Turnajové výsledky můžete sledovat ZDE
http://www.europeantour.com/challengetour/index.html


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...