Brother-leaderboard

Od 8. do 14. července se na Kaskádě odehraje letošní nejvýznamnější golfová událost v České republice – Mistrovství Evropy družstev chlapců do 18 let. K vidění bude špičkový golf v podání těch nejlepších amatérských hráčů z Evropy. Mezi družstvy nebude chybět ani výběr České republiky. Přijďte podpořit naše hráče a užít si skvělý golf!

Celý článek...

Po nezdaru na letošním US Open si chce Jason Day spravit chuť na Travelers Championship, nicméně dějiště druhého majoru roku – Shinnecock Hills – mu stále leží v žaludku. A nejde jen o selhání Phila Mickelsona, Australan vyjádřil i výhrady směrem ke hřišti. Poukázal při tom na neschopnost USGA udržet Shinnecock Hills v hratelném stavu během třetí rundy a následném rozhodnutí v závěru turnaje zmírnit obtížnost hřiště.

Celý článek...

Po sotva pochopitelném porušení pravidel, jehož se Phil Mickelson dopustil při US Open, se Američanovi nejspíš „rozsvítilo" a ve středu zaslal řadě reportérů formální omluvu.

Celý článek...

Hned tři čeští hráči se představí v zemi golfu zaslíbené, ve Skotsku. Na podnik z druholigové evropské Challenge Tour zamíří Stanislav Matuš, Filip Mrůzek a Petr Dědek. Podnik probíhá od 21. do 24. června.

Srdečně vás zveme již tuto neděli 24. 6. 2018 na slavnostní turnaj k příležitosti založení klubu s názvem O pohár prezidenta k 21. výročí klubu. Přijďte s námi oslavit další výročí klubu, turnaj bude zahájen slavnostním přípitkem společně s prezidentem klubu! Budeme hrát ve dvou kategoriích stableford netto + vyhlásíme absolutního vítěze turnaje v kategorii brutto! A také nezapomeňte, že i tento turnaj se počítá do celkového pořadí v celosezónní soutěži O nejpilnějšího valacha.

Celý článek...

Třebaže česká profesionálka Karolína Vlčková prodělala před finálovou rundou podniku Symetra Tour v Illinois ledvinovou koliku, nakonec neodstoupila a vybojovala 36. příčku.

Celý článek...

Strana 1 z 999

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...