Hostivař-500c

Jedno z nejlepších představení v dosavadní kariéře předvedl na Portugal Masters dánský golfista Lucas Bjerregaard a na hřišti Dom Pedro Victoria vybojoval s odstupem čtyř ran svůj premiérový titul na EPGA Tour. Sklonit se před ním museli druhý Marc Warren i třetí Graeme Storm nebo Eddie Pepperell.

Celý článek...

V ryze domácí záležitost se proměnil španělský podnik ze série LET – Open de Espaňa Femenino. Před finále i v jeho průběhu se totiž o titul praly Španělky Azahara Muňoz a Carlota Ciganda. Úspěšnější nakonec byl prvně jmenovaná s 19 údery pod par. Na Cigandu zbylo dělené druhé místo, kde ji s odstupem dvou ran na vítězku doplnila ještě Lee-Anne Pace z Jihoafrické republiky.

Celý článek...

Před pár lety všechno nasvědčovalo tomu, že žezlo vladaře světového golfu převezme po Tigeru Woodsovi mladý bijec Rory McIlroy, jen co své skvělé výkony ustálí. Uvěřili mu diváci, fanoušci i velké firmy. Ale pak se začaly věci dít stále divočejším tempem, špice se nebývale zahustila, na výsluní se tváře střídají stále častěji.

Celý článek...

Mladý golfista Hurly Long z německého reprezentačního týmu se postaral o pokoření jednoho z nejstarších rekordů – zahrál 61 ran na Pebble Beach Golf Linkd, jednom z nejslavnějších a nejobtížnějších hřišť světa. O překonání výsledku 62 ran Toma Kiteho z roku 1983 se každý rok snaží nejlepší hráči na turnaji PGA Tour i na spoustě dalších turnajů.

Celý článek...

Seniorská nejvyšší soutěž PGA Tour Champions je letos zdánlivě zcela ve znamení Bernharda Langera, který má čtyři výhry, z toho tři na seniorských majorech. Ale nehraje sám – za ním se to hemží dalšími velkými jmény.

Celý článek...

Že už nevíte, kdo to je? V roce 1993 hrát Barry Lane v týmu Evropy Ryder Cup. Dnes je mu šedesát, hraje evropskou seniorskou tour a na turnaji Willow Senior Golf Classic se mu povedl málo vídaný výkon: zahrál číslo odpovídající jeho věku – 60 ran.

Celý článek...

Strana 1 z 930

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
2500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...