Golfiq

Milí golfoví přátelé, srdečně vás zveme již tuto neděli 19. 8. 2018 na čtvrtý turnaj naší série Valašský pohár 2018, který tentokráte pořádáme ve spolupráci s kosmetickou značkou Skeyndor. Opět soutěžíme o vítězství nejen na tomto turnaji, ale výsledky se budou počítat do celkového pořadí. A také nezapomeňte, že i tento turnaj se počítá do celkového pořadí v celosezónní soutěži O nejpilnějšího valacha.

Celý článek...

Letošní sezona na PGA Tour v podání Roryho McIlroye rozhodně nepatří k těm nejvydařenějším, od roku 2014 marně čeká na svůj další major. „Měl jsem pár záblesků, kdy jsem naznačil, čeho jsem schopný, nicméně se tak nedělo moc často," posteskl si. „Na další šanci uspět tak musím čekat osm měsíců, přesto je stále o co hrát."

Celý článek...

Adam Scott ještě čtyři jamky před koncem doufal, že by na PGA Championship mohl do sbírky přidat svůj druhý major. Nicméně na patnáctce i sedmnáctce nevyužil šanci na birdie a bogey ze závěrečné jamky ho nakonec odsoudilo k třetí příčce. Právě patování Australana dlouhodobě trápí, což řešil i dlouhým patrem pomocí kotvení, které však už pravidla nepovolují.

Celý článek...

Ačkoliv rozdíl mezi dvěma nejlepšími golfisty v cíli PGA Championship činil dvě rány, přičemž Tiger Woods v průběhu turnaje nevyužil pár příležitostí ke snížení skóre, pravdou zůstává, že mu Koepka nedal reálnou šanci dobýt v pořadí 15. major.

Celý článek...

Phil Mickelson na PGA Championship neprošel do víkendových kol, což jej stálo automatickou účast v Ryder Cupu, kterou by si vybojoval na základě bodového zisku z turnajů. Zkušený veterán tak musí doufat, že mu kapitán udělí divokou kartu. V jedenácti předchozích startech přitom nikdy nemusel spoléhat na rozhodnutí týmového lodivoda.

Celý článek...

Pět úspěšně zvládnutých cutů a pět umístění v top 25 – taková je letošní bilance Filipa Mrůzka na Challenge Tour. Pro další solidní umístění si tentokrát zajel do Finska, kde se přiblížil možnosti získat výhodnější kartu na druhou nejvyšší evropskou túru.

Celý článek...

Strana 1 z 1012

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...