Ženy z LPGA Tour za sebou mají závěrečný podnik sezony – CME Group Tour Championship. Po něm se na tváři Lexi Thompson rozhostil posmutnělý výraz. Podobně jako po strhující bitvě a porážce na ANA Inspiration, po šesti druhých místech, poté co její matce zjistili lékaři rakovinu nebo po smrti babičky.

Celý článek...

Austin Cook se příliš nerozpakoval a hned ve své nováčkovské sezoně si na RSM Classic došel pro premiérový titul. Na první výhru v nejprestižnější profesionální sérii světa čekal pouhých 14 startů. Řekl si o ni bezchybným pátečním kolem v podobě 62 ran. O pár dní později si splnil sen.

Celý článek...

Poslední turnaj se uskuteční 26. listopadu, kdy máte jedinečnou možnost rozloučit se s letošní sezonou! Startuje se od 9 hodin. Přijďte si užít den bez soutěžení, jen s dobrou náladou a trochou golfu.

Celý článek...

Letošní indoor sezóna na Black Bridge začala! Přijďte se schovat před sychravým počasím – na Černém Mostě pro Vás máme po celou zimu v hlavní budově připravené dva golfové simulátory značky About Golf, které jsou k dispozici denně od 8 do 22 hodin.

Celý článek...

Souboj o prvenství na Race to Dubai 2018 se smrskává na duel Justina Rose a Tommy Fleetwooda. Finálový turnaj DP World Tour Championship se hraje na hřišti Jumeirah Golf Estates 16. – 19. listopadu.

Celý článek...

„Je skvělé mít ho zpátky, ale to, že se Tiger Woods objeví na přelomu listopadu a prosincena svém turnaji Hero World Challenge na Bahamách, neznamená opravdový návrat, ale spíš jen test. Za návrat můžeme považovat až když se dostane zpět do turnajového rytmu a začne porážet své spoluhráče a vyhraje pár turnajů..." řekl jeho dlouhodobý soupeř Ernie Els v Las Vegas.

Celý článek...

Strana 1 z 948

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...