Třebaže tuzemskou kotlinu zasypal sníh, golfová sezona se rozbíhá, a tak už mají čeští profesionálové napilno. V Egyptě právě probíhá úvodní podnik Pro Golf Tour, na kterém se představil i kvartet českých zástupců.

Celý článek...

5. kontraktační veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží se uskuteční na PVA EXPO PRAHA v Letňanech 18.–20. ledna 2018. Máte-li zájem o čestnou vstupenku pro vstup zdarma, stačí vyplnit formulář a vytisknout si obdržený e-mail. Ten pak odevzdáte u vstupu, aniž byste museli chodit k pokladnám.

Celý článek...

Britský outlet YouGov provedl zajímavý výzkum na téma, který ze sportů vám v televizi přijde nejméně zajímavý. A představte si, že se pro golf vyslovilo 70 % dotazovaných, neutrálně jej vnímá 16 %, naopak za vzrušující jej má jen 11 %.

Celý článek...

Jordan Spieth bere nejen sportovní život hopem, a tak už ve čtyřiadvaceti letech má na kontě tři majory. Připraven je prý na všechno, tituly i méně povedené turnaje. A také na manželství.

Celý článek...

S Darrenem Clarkem nádherně souzní doutník a skotská po vítězném tažení, nyní se však představí i v jiné roli. Na trh totiž přijdou jeho parfémy Darren Clarke – Day a Night (Den a Noc). Jak jej legendární golfista ověnčený titulem z Open charakterizuje?

Celý článek...

Vloni sezonu nedokončil, aby vyléčil poranění v oblasti žeber. Sotva však tuto komplikaci Rory McIlroy zdárně zažehnal, objevil se další zdravotní problém. Nepravidelnost srdečního rytmu. Kvůli tomu bude nucen každý půlrok podstoupit vyšetření na kardiogramu a každý rok musí jít na magnetickou rezonanci. Problémy naštěstí nejsou vážného rázu.

Celý článek...

Strana 1 z 960

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...