Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na turnaj Zvěřinové a rybí hody Open, který se koná v sobotu 27. 10. 2018.

Celý článek...

Letos se již podruhé ženské i mužské Scottish Open odehrálo na stejném hřišti, je tudíž zajímavé sledovat výsledky a turnaj samotný i z pohledu podobně nastavených set-upů a jen lehce odlišné délky jamek. Z mužů si s nástrahami klasického skotského linksu v polovině července nejlépe poradil Brandon Stone a po čtyřech dnech donesl výsledek -20.
V samotném Gullane Golf Club jsou k dispozici tři osmnáctijamková hřiště. Pokud patříte mezi ty, kteří si rádi vyzkoušejí hru v místech, kde své síly poměřovali profesionální hráči a hráčky, potom si zde budete muset zahrát jak červenou, tak žlutou osmnáctku.

Celý článek...

Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na turnaj o Mistra veřejného 9 jamkového hřiště, který se koná v neděli 21. 10. 2018.

Celý článek...

Paul Hurrion trénuje zvučná jména světového golfu jako jsou Padraig Harrington, Rory McIIroy nebo Danny Willett. To však nejsou ani zdaleka všichni špičkoví hráči z jeho portfolia. PGA of Czech Republic se podařilo dohodnout uspořádání unikátního vzdělávacího semináře, Paul Hurrion bude 19. listopadu 2018 takto školit poprvé nejen v České republice ale i ve střední Evropě.

Celý článek...

Myslíte jeho vítězství na Tour Championship po pětileté pauze? Ne... Komentář se týká Tigerova vystoupení ve Skotsku na letošním The Open, kde ho sledovaly i jeho dvě děti, jedenáctiletá Sam a devítiletý Charlie. „Bylo pro mě opravdu výjimečné, že jsem je tu mohl mít. Vyhrál jsem totiž během své kariéry hodně turnajů, ale oni si jich moc nepamatují. Jediné, co doposud viděly, bylo mé trápení a bolest, kterou jsem si musel projít," uvedl.

Celý článek...

Významného ocenění se dočkala kniha Golfová hra v proměnách času autora Andreje Halady. Klub autorů literatury faktu jí udělil cenu Egona Ervína Kische.

Celý článek...

Strana 1 z 1027

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...