Nad letem času kroutí hlavou nejlepší česká golfistka Klára Spilková, která se po roce od svého prvního vítězství na Ladies European Tour vrací na místo činu. Třiadvacetiletá profesionálka, členka globálního týmu KPMG a Czech Golf Teamu, odletěla do Maroka, kde se tento týden hraje Lalla Meryem Cup. Právě tady dosáhla loni v dubnu svého průlomového titulu na evropské sérii.

Celý článek...

Překvapivé obsazení play-off nabídl další podnik PGA Tour - RBC Heritage. Stanuli v něm dva zástupci asijského golfu, Satoshi Kodaira z Japonska a jihokorejský hráč Si Woo Kim. Úspěšnější byl nakonec na třetí jamce rozehrávky prvně jmenovaný golfista, který si došel pro první titul na PGA Tour.

Celý článek...

Byl po zimě otevřen již koncem března. Ceník DR Žabovřesky, přihláška do Golfového klubu Brno Žabovřesky a další informace najdete na naší webové stránce. Aktuální novinky můžete sledovat také na Facebooku.

Celý článek...

Oslavte s námi třetí vítězství Lorety v anketě hřiště roku soutěží o hodnotné ceny. Stačí kliknout na odkaz a věřit ve svou šťastnou hvězdu. A i kdyby to nevyšlo, přijeďte si na Loretu letos zahrát. Hřiště je již od jara ve skvělém stavu. Těšíme se na Vás!

Celý článek...

Je vhodné pro začínající golfisty bez handicapu, kteří se teprve chystají na zkoušku Osvědčení pro hru na hřišti. Jedná se o výhodnou permanentku primárně pro vstup na cvičné hřiště na Kaskádě i odpaliště v Žabovřeskách, která však zahrnuje i 50% na green fee na 9 jamek. Cena od dubna 2018 až do března 2019 je 7 000 Kč.

Celý článek...

Dokončil další turnaj, navíc major, a tak se logicky množí dotazy, zda Tiger Woods může opět vítězit. Podle Brandela Chambleeho může, avšak major nezíská. „Může vyhrát turnaj, když bude drajvovat doprostřed ferveje, nemyslím si však, že by mohl ovládnout major, protože tady je v tomto ohledu prostor pro chybu příliš malý. Stačí se podívat, jak přesně odpaloval na posledním US Open Brooks Koepka nebo o rok před ním Dustin Johnson."

Celý článek...

Strana 1 z 984

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...