Golfová pravidla

22. července proběhne tradiční turnaj v netradičních doplňcích na hlavách hráčů. Jinak ale se vší vážností a urputností hrajeme s úpravou hendikepu ve všech kategoriích. Přihlásit se můžete na www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=517158728.

Zdroj: GC Grosshof

Srdečně vás zveme na druhý turnaj Valašského poháru 2017, který proběhne 22. července. Způsob startu (postupný start z jamek č. 1 či cannon start) bude upřesněn po uzávěrce přihlášek. Těšit se můžete na občerstvení po první devítce v klubovně i obědové menu po hře.

Celý článek...

Letošní US Open spíše připomínalo některou z asijských turnajových sérií. Čelní příčky nejprestižnějšího dámského podniky si totiž bezpečně pronajaly golfistky z Jižní Korey. S náskokem dvou úderů zvítězila Sung Hyun Park před amatérkou Hye Jin Choi, třetí pozici si rozdělily jejich krajanky Mi Jung Hur a světová aktuální jednička So Yen Ryu.

Celý článek...

Bryson DeChambeau se dočkal první výhry na PGA Tour. Dějištěm jeho triumfu se stal podnik John Deere Classic, kde na hřišti Silvis udolal s náskokem jedné rány Patricka Rodgerse. Mladý Američan předváděl skvělé výkony od úvodních kol (66 a 65 ran), v sobotu sice lehce slevil ze své výkonnosti (70), ale v neděli si počínal opět na výbornou a 65 údery včetně dvou birdie na dvou posledních jamkách si došel pro zápis do historie PGA Tour.

Celý článek...

Což takhle zahrát si páteční odpolední turnaj a po něm si vychutnat grilovačku plnou specialit? Ve Mstěticích už mají tyto akce mnohaletou tradici. Hráči si nejprve odehrají turnaj a pak je čeká večerní posezení u dobrého jídla a vína. Green fee činí 650 Kč a startovné 350 Kč. V ceně je zahrnuto zpracování výsledku a neomezená konzumace specialit z grilu.

Celý článek...

Stále můžete své děti přihlašovat na pobytové i příměstské kempy, které probíhají celé léto na Kaskádě.

Celý článek...

Strana 1 z 912

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
2500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...