Milí golfoví přátelé, již tuto neděli, tj. 19.5.2019 pro vás pořádáme již tradiční Májový turnaj s GOLFPROVSECHNY.CZ.

Celý článek...

Jihokorejský golfista Sung Kang rozesmutnil konvoj domácích zástupců na dalším podniku PGA Tour AT&T Byron Nelson. Zvítězil s náskokem dvou ran, a to si ještě mohl dovolit luxus v podobě bogey na poslední jamce. Dělenou druhou příčku pobrali Matt Every a Scott Piercy (-21), o další ránu zpět skončil Brooks Koepka.

Celý článek...

John Daly trpí artrózou pravého kolena, která mu v současné době nedovolí odehrát celou osmnáctku, natož více turnajových kol za sebou. Požádal proto organizátory major turnaje PGA Championshipu, kde má díky vítězství z roku 1991 doživotní právo startu, o možnost hrát turnaj na bugině. Daly sepsal svou žádost podle amerického zákona o hendikepovaných. Organizátoři buginu povolili, ale Daly se přesto obává nepříznivé reakce publika. Před ním hrál z buginy major naposled Casey Martin – U.S. Open 2012.
Zajímavost – Daly žádal o totéž už loni, na turnaji U.S. Open Seniors. Byl odmítnut, rozčilil se a řekl, že už nikdy nebude hrát turnaj organizovaný americkou asociací USGA.

Připravil: Ivo Doušek

Alexa Pano, čtrnáctiletá dívenka, se jako další školačka kvalifikovala na letošní dámský U.S. Open. A neměla to lehké, počasí přerušilo druhé kolo kvaluifikace a to bylo dohráno až další den. Alexa má zřejmě dobré nervy. Prosadila se až na druhé jamce playoff, dala birdie z deseti metrů a tím vyřadila své dvě soupeřky.
Ale není zdaleka nejmladší hráčkou, které se to podařilo, v Americe je zjevně zvykem vysílat do boje i hodně mladé dívky. Lucy Li hrála U.S. Women´s Open v roce 2012 jako jedenáctiletá, Porgan Pressel a Lexi Thompson také ukázaly zoubky už zamlada, hrály stejný turnaj jako dvanáctileté, každá jiný rok.

Připravil: Ivo Doušek

Matt Wallace, britský špičkový hráč se čtyřmi vítězstvími na European Tour, se před novináři pořádně rozčilil nad startovním polem na British Masters, které se koná tento týden. Chybí mu Rory McIlroy, Justin Rose, Paul Casey, Ian Poulter... V Americe se totiž souběžně hraje turnaj AT&T Byron Nelson a týden nato major PGA Championship, špičkoví angličtí hráči dali přednost AT&T před svým domácím turnajem, aby se po víkendu nemuseli uspěchaně stěhovat za moře. Ale svou roli určitě hrají i peníze – v Anglii se hraje o 3,9 milionu dolarů, zatímco v Americe se bude v neděli rozdávat víc než dvakrát tolik, 7,9 milionu.

Připravil: Ivo Doušek

Phil Mickelson je relativně nový na Twitteru a objevuje jeho taje. Nedávno poslal do světa otázku, jestli na velké rány je spíš potřeba ramena nebo lýtka. A připojil fotku Bubby Watsona s poznámkou, že asi ani jedno z toho, Bubba je toho prý dokladem, a jaký je to bomber. Bubba, mnohem zkušenější na Twitteru než Phil, hned reagoval – dal na Twitter maličko ujetou sekvenci Phila na tiskové korespondenci a připojil poznámku, že twitterový nováček Phil ještě netuší, že Bubba nepotřebuje lýtka na to, aby dělal videa.

Připravil: Ivo Doušek

Strana 1 z 1075

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...