S náskokem dvou ran vybojoval Dylan Frittelli na John Deere Classic první výhru na nejprestižnějším profesionálním okruhu PGA Tour. Závěrečnou rundu zvládl na 64 ran a ve své nováčkovské sezoně se ze 153. příčky posunul ve FedEx Cupu na 48. místo. Zároveň si zajistil start na PGA Tour i pro sezonu 2020/2021.

Celý článek...

Andrew „Beef" Johnston se pro svou družnou povahu zařadil mezi velké osobnosti na Tour a brzy se stal oblíbencem fanoušků. Nedávno však třicetiletý Angličan odhalil i svou jinou stránku. Hráč, který si cestu na výsluní otevřel výhrou na Open de Espana z roku 2016 a umístěním v top Open Championship téhož roku přiznal, že v posledním období bojoval s psychickými problémy.

Celý článek...

Zkušená americká golfistka Stacy Lewis by rozhodnutí o svém startu v letošním Solheim Cupu nerada nechávala na kapitánce Juli Inkster. Než aby spoléhala na to, že jí udělí divokou kartu, ráda by si vybojovala dostatečný počet bodů, které by jí místo v týmu zajistily. V aktuálním solheimcupovém žebříčku figuruje na 14. místě a do jeho uzavření zbývá odehrát už jen šest turnajů. Místo v týmu automaticky obsadí prvních osm golfistek tohoto pořadí.

Celý článek...

Šance na to, že se na letošním Open představí kromě obhajujícího Francesca Molinariho i jeho bratr Edoardo, stále žije. Starší z obou bratrů skončil minulý týden dělený devátý na Irish Open a jen těsně, o jedinou ránu si nezajistil místo ve 156členném poli Open Championship. Nyní na probíhajícím Scottish Open má druhou a poslední šanci, neboť jde o kvalifikační turnaj, a tak si z něj tři nejvýše umístění hráči, kteří si zatím start na Open nevybojovali, zajistí na nejstarším majoru účast.

Celý článek...

Největší tenisový turnaj světa, zdá se, mají golfisté v oblibě. Pravidelně se totiž objevují mezi fanoušky. Letošní ročník není výjimkou.

Celý článek...

Bouřlivák John Daly plánoval startovat příští týden v Royal Portrush na Open Championship, třebaže mu ze strany R&A nebylo umožněno použít golfový vozík. Nakonec je ale vše jinak a vítěz turnaje z roku 1995 se fanouškům nepředstaví.

Celý článek...

Strana 1 z 1085

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...