Golfiq

Poprvé od dubna, kdy skončila druhá při obhajobě titulu v Maroku, se na Ladies European Tour vrací Klára Spilková. Členka globálního týmu KPMG a třetí hráčka pořadí Order of Merit neměla od jara příležitost hrát v Evropě, ale to nebyl jediný důvod, proč absolvovala starty na LPGA a amerických majorech.

Celý článek...

Závěr letní sezóny u Máchova jezera již tradičně patří Vinobraní v areálu hotelu Port. Návštěvníky letos čeká již sedmý ročník, a to v neděli 2. září od 13 hod. Hlavní partner akce, Chateau Valtice - Vinné sklepy Valtice, bude opět prodávat bílý i růžový burčák a vybraná vína z vlastní produkce, ale i z Vinařství Kovács.

Celý článek...

Také toužíte po tom, zahrát si sedm golfových hřišť za 24 hodin a nechat se za odměnu zapsat do české knihy rekordů v Pelhřimově? Tak už je pozdě! V úterý 24. července si tento primát připsali Pavel Nečas a Dušan Suchařípa.

Celý článek...

Na šampionát, který se odehraje 25. – 28. července v Golf Resortu Penati na hřišti Heritage, bylo přijato rekordních jedenáct českých hráček. A které to jsou?

Celý článek...

Třetí a po rozehrávce druhý už letos Ondřej Lieser na třetiligové Pro Golf Tour skončil. Nyní se konečně dočkal v Zell am See i titulu. Shodou okolností opět musel do rozehrávky, v níž tentokrát uspěl.

Celý článek...

Dovedete si představit napínavější bitvu než mezi odvěkými rivaly Tigerem Woodsem a Philem Mickelsonem? Může na ni dojít. A to dříve, než si myslíte. Nabízel se termín před Players Championship, poté 3. červenec, tedy před Open, nyní se o „přestřelce" hovoří znovu. A hrát by se mělo o deset milionů dolarů v duchu hesla „vítěz bere vše".

Celý článek...

Strana 5 z 1012

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...