Inzerce

Jakkoliv to zní neskutečně, pro devětadvacetiletou Jiyai Shin je výhra z ActewAGL Canberra Classic jubilejním padesátým vítězstvím v profesionální kariéře. Došla si pro ni s pohodlným náskokem šesti ran, třebaže před finálovou rundou ztrácela na Minjee Lee tři údery.

Celý článek...

„Od nového pololetí jsme se rozhodli do školního vzdělávacího programu zařadit nový nepovinný předmět Výuka golfu," dodává Kodenko. „Děti tak na konci školního roku dostanou z golfu známku na vysvědčení. Do současného golfového kroužku je zapsáno zhruba 30 dětí, proto předpokládáme i zájem o nový předmět Výuka golfu, který budou zajišťovat dva naši učitelé a trenér z Golf Clubu Lipiny. Pokud vše dobře dopadne, plánujeme postavit v našem areálu i cvičný puttovací green – jamkoviště."

Celý článek...

Pokud vás zajímají lodě nebo cestování v caravanech a nechcete si nechat ujít veletrh For Boat a For Caravan, které se uskuteční 9. – 11. března 2018 v PVA Expo v Praze-Letňanech, stáhněte si u nás čestnou vstupenku zdarma. Nabídka platí pro prvních 100 zájemců.

Celý článek...

Změny klimatu ohrožují skotská pobřežní hřiště. Kam až záznamy britských meteorologů sahají, šest ze sedmi nejvlhčích, tedy nejdeštivějších zim bylo od roku 2000. Vysoké vlny útočí v zimě na pobřeží a postupně z něj ukusují. Každé šesté ze 600 skotských hřišť leží na pobřeží. Nejhůř je na tom hřiště Montrose Links, kde moře postoupilo za posledních 30 let o 70 metrů. Loni už museli přemisťovat kamenné valy, dříve zdobící některé jamky, do hrází proti vlnám.

Celý článek...

Série turnajů Pro Golf Tour se přesunula z Egypta do Maroka, kde se bude průběžně do začátku dubna konat 7 turnajů. První dvojblok turnajů byl zahájen turnajem Open Prestigia 2018, které se hrálo na hřištích The Tony Jacklin Course a Palmeraie Country Club v Casablance za účasti početného zastoupení českých hráčů.

Celý článek...

Bývalý kouč Tigera Woodse Hank Haney se zamyslel nad šancemi Tigera vyhrát ještě nějaký major. Říká, že letošní sestava hřišť, na nichž proběhne U.S. Open a British Open, tedy Shinnecock a Carnoustie, stejně jako dějiště letošního PGA Championshipu Bellerive, Tigerovu stylu nesedí. Zato příští rok se bude hrát na hřištích pro Tigera příznivějších: U.S. Open 2019 proběhne na Pebble Beach, PGA Championship v Bethpage. Na obou hřištích už Tiger vyhrál.

Celý článek...

Strana 5 z 970

5

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...