I takové příhody se na golfu mohou stát. Neštěstí postihlo japonského premiéra Shinzo Abeho na hřišti Kasumigaseki Country Club, kde se hře oddával s americkým prezidentem Donaldem Trumpem.

Celý článek...

Rickie Fowler zatím ne a ne dostát pověsti velkého talentu. Major ve sbírce mu stále chybí a nedávno skončenou sezonu určitě nebude považovat za svou nejúspěšnější. Je však odhodlán s tím něco udělat a do roku 2018 vstoupit v plné síle.

Celý článek...

Vidina účasti v rydercupovém týmu Evropy přiměla Paula Caseyho k návratu na European Tour pro sezonu 2018. Angličan byl členem evropské série naposledy v roce 2014, poté se z rodinných důvodů rozhodl působit na PGA Tour.

Celý článek...

Vážení golfisté, rádi bychom vás informovali o změnách v otevírací době na hřišti i v restauraci!

Celý článek...

Podle Dustina Johnsona to bude sranda, Henrik Stenson nadšený není. Řeč je o používání hodin, jež budou měřit čas na turnajích EPGA Tour. Důvod je zjevný – pomalá hra. Letos už s nimi experimentovali na GolfSixes a novinka se osvědčila mezi hráči i fanoušky. Nově bude tento koncept použit v Diamond CC, na turnaji hraném od 7. do 10. června.

Celý článek...

Koncem listopadu plánuje bývalá světová jednička Tiger Woods návrat k soutěžní hře. Stane se tak na turnaji Hero World Challenge, který spolupořádá. V akci se představí po devítiměsíční odmlce způsobené problémy se zády a následnou operací.

Celý článek...

Strana 5 z 949

5

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...