Black Stork

Stejně jako loni chystá západočeský golfový resort řadu změn. Plánované úpravy ještě umocnila kalamita po podzimním orkánu Herwart, která areál připravila o více než sto stromů. Následky tak změní do budoucna i charakter ve složení stromů v areálu. „Po konzultaci s odborníky se vrátíme k tradičnějšímu složení dřevin. Ve větší míře vysazujeme a budeme vysazovat listnaté stromy," popsal Pos chystané změny na hřišti zasazeného do přirozeného parkového prostředí.

Celý článek...

Již tento pátek 4. 5. odstartujeme druhou sezónu oblíbených tréninků s Markem Novým. Přijďte si vylepšit svou formu s jedním z nejlepších českých profesionálů, každý pátek od 14 hod do 20 hod a každou sobotu od 9 hod do 18 hod.

Celý článek...

Po roce se vrací úspěšná akce z loňského roku Den žen na golfu. V roce 2017 se zapojilo 46 zemí a nejméně 711 lokalit. V letošním roce se tato akce uskuteční v úterý 5. června. Připravte se!

Celý článek...

Zveme vás na letošní ročník oblíbeného ČSOB Hostivařského běhu, který se uskuteční ve čtvrtek 17. května v areálu Golf Hostivař.

Celý článek...

Koncem dubna proběhl ve Mstěticích první letošní klubový den. Ve spolupráci se společností Golf Arts golfový klub ve Mstěticích připravil pro své členy celodenní program. Od ráno si hráči mohli vyzkoušet v rámci demo dne golfové hole od značky Mizuno a Cobra, změřit si rychlost svého švihu a zkusit si trénink herních dovedností pod vedením trenérů Golf Academy Mstětice.

Celý článek...

Turnaj Haugschlag NÖ Open 2018 se odehrál 25. – 27. dubna za účasti pěti českých hráčů, z nichž nejlépe se dařilo Michalovi Pospíšiloví, který skončil dvanáctý (-6). Martin Příhoda, druhý Čech, který si zahrál finále, veze domů osmačtyřicátou příčku.

Celý článek...

Strana 5 z 992

5

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...