Slovenský golf bude na medzinárodných podujatiach reprezentovať profesionálny hráč Rory Sabbatini. Rodák z juhoafrického Durbanu prijal ponuku Slovenskej golfovej asociácie (SKGA) na získanie občianstva, s ktorým môže hájiť slovenské farby aj na olympijských hrách 2020 v Tokiu.

Celý článek...

V Panoram Golf Resortu se tradiční utkání vítězů kteréhokoli z turnajů, které proběhly v roce 2018 v resortu, uskuteční v sobotu 13. října a ve hře je i tentokrát hrací karta na příští sezonu!

Celý článek...

V sobotu 13.10. se uskuteční poslední turnaj letošního ročníku oblíbené dětské túry. Pořadí na předních příčkách je ve většině kategorií velmi vyrovnané, a tak lze očekávat zápolení o každý bodík.

Celý článek...

Vážení golfoví přátelé, připravili jsme pro Vás výhodnou možnost vstupu do PGCOV bez vstupních poplatků. Vyplníte přihlášku + GDPR, uhradíte do 20. 12. 2018 částku 4 000 Kč jako zálohu na členské příspěvky v roce 2019 a stáváte se od 1. 1. 2019 členy Park Golf Clubu Ostrava.

Celý článek...

Kořenecká mistryně klubu na rány 2018, slečna Daniela Tylová, byla ve svém vítězném projevu docela stručná: „Golf hraji pátý rok. Nikdo mne k němu nepřivedl, chtěla jsem si ho vyzkoušet sama. Hraji s holemi Callaway a Titleist. Míčky používám Srixon. K mému vítězství letos přispěla vyrovnaná hra a třeba v druhém kole putt do birdie na 17. jamce. Moje golfové vzory jsou Jessica Korda a Rickie Fowler".

Celý článek...

Turnaj v Panorama Golf Resortu uzavřel sezonu midům i seniorům. Nejlépe se zda dařilo Silvii Dittertové a Lukáši Vaňkovi (v kategorii midů) a Anně Dzurendě a Pavlovi Švehlovi (v kategorii seniorů).

Celý článek...

Strana 5 z 1028

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...