Evropská tůra se znovu pokouší zrychlit své turnaje – další pokus proběhne v rakouském Diamond klubu v Atzenbruggu u Tullnu. Každý flight budou doprovázet rozhodčí se stopkami, a budou nemilosrdní: hráči, kteří poprvé překročí čtyřicetisekundový limit, budou varováni, a každé další přetažení povoleného času bude odměněno jednou trestnou ranou. Podle odhadů by mělo toto opatření vést až ke 45minutovému zrychlení hry jednotlivých flajtů.

Pat Perez, syn mexicých přistěhovalců do Arizony a muž s figurou i životosprávou hobbyhráče, hraje PGA Tour už 17 let. Sice za tu dobu ani jednou nepřišel o kartu, ale 378 turnajů mu trvalo, než poprvé vyhrál. A pak, těsně po čtyřicítce, se cosi zlomilo – během posledních jedenácti měsíců přidal další dvě výhry, stačilo k tomu pouhých 25 absolvovaných turnajů.

Celý článek...

Na hřišti je otevřená kombinace devítek Železná-Kamenná stále na letních greenech. Od 1. listopadu platí zimní ceny greenfee: 800 Kč/18 jamek, 500 Kč/9 jamek a 300 Kč/Akademie. Na zimní ceny neposkytujeme další slevy.

ET 2018 zavede hráče do 30 zemí celého světa, už je z ní opravdu světová tůra. Začíná 23. listopadu v Hong Kongu, jmenuje se nadále Race to Dubai a podruhé je osm nejvýznamnějších turnajů započítáváno do jakési „soutěže v soutěži", tedy do zvláštního samostatného hodnocení. Na těchto osmi turnajích se suma rozdělovaná na výhry nesmí dostat pod 7 milionů dolarů.

Celý článek...

Justin Johnson, světová jednička, uzavřel těsně po příjezdu do Šanghaje na turnaj se složitým názvem World Golf Championship-HSBC Champions dohodu se švýcarským producentem luxusních hodinek Hublot – stal se jejich světovým ambasadorem. Hublot chce s Dustinovou pomocí propagovat zejména svůj nový model Big Bang UNICO Golf, speciálně vyvinutý pro golfisty. Mezi významné vlastnosti hodinek patří jejich váha – Unico Golf váží jen necených 100 gramů, díky unikátní slitině karbonu a aluminia.

Celý článek...

Už dvacáté vítězství na LPGA Tour vybojovala Cristie Kerr, když na LPGA Malaysia zvítězila rozdílem jediné rány (-15) před dvěma svými krajankami, Danielle Kang a Jacqui Concolino, a Číňankou Shanshan Feng.

Celý článek...

Strana 8 z 949

8

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...