Na turnaji Kazachstan Open, který se odehrál 14. – 16. září v kazachstánském golfovém resortu Zhailljau se Standovi Matušovi nedařilo a po kolech 74 a 70 si musel zapsat do svých statistik ztrátu cutu.

Celý článek...

Již podruhé se sjedou nejlepší čeští golfoví „bombeři" mezi amatéry, aby soutěžili o nejdelší drive. Na finále, které se uskuteční 6. října na Kunětické Hoře, se již kvalifikovalo deset mužů a osm žen; 22 mužských a osm ženských vstupenek do soutěže ale zůstává ještě volných.

Celý článek...

Nijak zvlášť pozoruhodně ta trofej nevypadá. Asi 43 centimetrů vysoká, ani ne dvoukilová, štíhlý pohár se dvěma oušky a figurkou golfisty na špičce. Možná je to tím, že Samuel Ryder, který ji dal v roce 1926 zhotovit, byl Angličan. A ti si, jak známo, odjakživa potrpí na mondénnější trofeje.

Celý článek...

KLM Open se stalo kořistí čínského golfisty Ashuna Wu, který na druhé devítce ukrojil tři rány. Přeskočil tak o jediný úder zkušeného Angličana Chrise Wooda, snímž šel do finále bok po boku.

Celý článek...

Velmi zajímavé závěry přinesl průzkum probíhající opětovně mezi hráči na PGA Tour. Řekli byste třeba, že více než dvě pětiny hráčů podvádějí? 44 % hráčů na PGA Tour totiž uvedlo, že byli svědky toho, jak spoluhráč ve flightu během kola švindluje. A ještě jedna odpověď, jež nestaví profíky z Tour do dobrého světla. Nadpoloviční většina hráčů se přiznala, že hráli soutěžní kolo s doznívající kocovinou.

Celý článek...

Rydercupový kapitán Evropy Thomas Bjørn je rád, že se do týmu soupeře vrací po šestileté odmlce Tiger Woods. „Golf dostal na výsluní," uvedl Dán dva týdny před zahájením bojů. Druhé místo na posledním majoru roku musela kapitána Jima Furyka přesvědčit, aby Woodsovi udělil divokou kartu. Ten si tak připíše osmý start a první od roku 2012. Výhry se však bývalá světová jednička dočkala jen jednou, a to v roce 1999.

Celý článek...

Strana 8 z 1028

8

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...