Black Stork

Po sobotním kole se posunula Klára Spilková v Maroku o další příčku vzhůru a do finálového kola vstoupí ze třetího místa se ztrátou dvou úderů.

Celý článek...

Závěr European Nations Championship v Sotogrande vyšel lépe českým ženám, které se propracovaly až ke konečnému pátému místu, chlapci naopak po nejhorším výkonu na turnaji klesli na třinácté místo. TOP 10 v individuálním hodnocení veze ze Španělska Sára Kousková.

Celý článek...

I v letošním roce pro Vás na Black Bridge máme připravenou bohatou turnajovou nabídku. Základním pilířem našeho turnajového programu budou čtyři túry:

Celý článek...

Nad letem času kroutí hlavou nejlepší česká golfistka Klára Spilková, která se po roce od svého prvního vítězství na Ladies European Tour vrací na místo činu. Třiadvacetiletá profesionálka, členka globálního týmu KPMG a Czech Golf Teamu, odletěla do Maroka, kde se tento týden hraje Lalla Meryem Cup. Právě tady dosáhla loni v dubnu svého průlomového titulu na evropské sérii.

Celý článek...

Překvapivé obsazení play-off nabídl další podnik PGA Tour - RBC Heritage. Stanuli v něm dva zástupci asijského golfu, Satoshi Kodaira z Japonska a jihokorejský hráč Si Woo Kim. Úspěšnější byl nakonec na třetí jamce rozehrávky prvně jmenovaný golfista, který si došel pro první titul na PGA Tour.

Celý článek...

Byl po zimě otevřen již koncem března. Ceník DR Žabovřesky, přihláška do Golfového klubu Brno Žabovřesky a další informace najdete na naší webové stránce. Aktuální novinky můžete sledovat také na Facebooku.

Celý článek...

Strana 8 z 992

8

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...