Paul Hurrion trénuje zvučná jména světového golfu jako jsou Padraig Harrington, Rory McIIroy nebo Danny Willett. To však nejsou ani zdaleka všichni špičkoví hráči z jeho portfolia. PGA of Czech Republic se podařilo dohodnout uspořádání unikátního vzdělávacího semináře, Paul Hurrion bude 19. listopadu 2018 takto školit poprvé nejen v České republice ale i ve střední Evropě.

Celý článek...

Myslíte jeho vítězství na Tour Championship po pětileté pauze? Ne... Komentář se týká Tigerova vystoupení ve Skotsku na letošním The Open, kde ho sledovaly i jeho dvě děti, jedenáctiletá Sam a devítiletý Charlie. „Bylo pro mě opravdu výjimečné, že jsem je tu mohl mít. Vyhrál jsem totiž během své kariéry hodně turnajů, ale oni si jich moc nepamatují. Jediné, co doposud viděly, bylo mé trápení a bolest, kterou jsem si musel projít," uvedl.

Celý článek...

Významného ocenění se dočkala kniha Golfová hra v proměnách času autora Andreje Halady. Klub autorů literatury faktu jí udělil cenu Egona Ervína Kische.

Celý článek...

Pokud ženský golf sledujete a některá jména vám v příběhu o letošním ostrovním dvojboji chyběla, pak vězte, že je to proto, že se hráčky jako Suzann Pettersen, Stacey Lewis, Gerina Piller či Karin Icher podílejí na napsání příběhů jiných. Jak to tak bývá, zatímco u mužských golfových star zaznamenáte přírůstek do rodiny maximálně odhlášením z jednoho turnaje, aby stihli porod své partnerky, tak v případě golfistek je přestávka jednoznačně delší.

Celý článek...

Před 22 lety, kdy se stal profesionálem a jako první hráč černé pleti vystoupal do nejvyšších golfových sfér, to bylo podobné. Pověst ho předcházela, všude se diváci těšili na „největšího ranaře", jakého tenhle sport kdy měl, svými výkony si vysloužil ohromné renomé. Díky němu se prodlužovala hřiště (Tiger – Proofing), zmnohonásobily se odměny, jeho vliv byl cítit všude. Z nemožného dělal možné. Z toho se zrodila dodnes přetrvávající fascinace.

Celý článek...

Děleným třetím místem při posledním turnaji sezony na Černém Mostě podtrhl Petr Nič obhajobu titulu na Czech Pro-Am Teaching Tour 2018. „Loni jsem vyhrál tři turnaje, letos jenom dva," podotkl skromně učící profesionál, který měl druhý titul za sebou jasný ještě před závěrečným kláním.

Celý článek...

Strana 2 z 1027

2

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...