Inzerce

Na několik týdnů domů se vrací Klára Spilková ze svého australského turné, kterým zahájila sezonu 2018. Nejlepší česká golfistka a členka globálního týmu KPMG uzavřela cestu na jižní polokouli startem v kvalifikaci o ISPS Handa Women´s Australian Open v Adelaide.

Celý článek...

Přestože je aktuálně polovina greenů v Hořehledech pod sněhem a lehce „posněhává", věříme předpovědí, a tudíž i tomu, že letošní zimní klání v Kryogolfu se 17. 2. 2018 uspořádá. Hrajeme 9 jamek canonem za pouhých 150 Kč včetně fee!

Celý článek...

Jeho matka bojovala s rakovinou a sám v poslední době překonával mnohé zdravotní problémy. I v důsledku toho si Jason Day uvědomil, že jeho kariéra nemusí trvat dlouho. Vědomí možného konce mu ale slouží jako motivace, rád by získal alespoň dvacet výher na PGA Tour.

Celý článek...

Před novou sezónou doplňujeme a rozšiřujeme náš pracovní tým. Nabízíme pozici recepční, pokojské, číšníka/servírky, kuchaře a pak v podstatě neomezené množství brigád do restaurace a kuchyně.

Celý článek...

Valašský golfový klub Rožnov pod Radhoštěm opět ve spolupráci se ski areálem Karolinka připravujeme velmi oblíbený dvojboj Ski & Golf. Lyžařský závod se uskuteční 18. 3. ve skiareálu Karolinka, golfový turnaj proběhne 24. 3. na golfovém hřišti v Rožnově pod Radhoštěm.

Celý článek...

AT&T Pebble Beach Pro-Am se lámalo na sedmé jamce. Na slavném tříparu vedl Ted Potter jun. o jednu ránu před světovou jedničkou Dustinem Johnsonem a oba čekal čip. První šel na řadu Johnson a jeho míček skončil zhruba metr a půl od jamky. Potter se následně chopil své šance a po jeho úderu míček zaplul do jamky. Náskok mezi oběma hráči vzrostl na dvě rány, aby se do konce klání zvýšil ještě o jeden úder. Johnson si druhé místo rozdělil s Mickelsonem, Dayem a Reaviem.

Celý článek...

Strana 2 z 968

2

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...