Black Stork

Milí golfoví přátelé, již tuto sobotu, tj. 26.5.2018 pro vás pořádáme již tradiční Májový turnaj s GOLFPROVSECHNY.CZ. V průběhu dne bude na drivingu postaven stánek s testováním holí a různým golfovým zbožím. Využijte této mimořádné akce a přijďte si otestovat "možná pro vás lepší driver, putter, dřevo... " Opět soutěžíme o vítězství nejen na tomto turnaji, ale výsledky se budou počítat do celkového pořadí v naší celosezónní soutěži O nejpilnějšího valacha!

Celý článek...

Hodně nízká čísla museli uhrát účastníci letošního AT&T Byron Nelson. Vítězné skóre se nakonec zastavilo na 23 úderech pod parem hřiště a na tuto hodnotu dosáhl domácí Aaron Wise, pro něhož šlo o vítěznou premiéru.

Celý článek...

O svůj první titul na okruhu EPGA Tour se Švéd Joakim Lagergren musel poprat až v rozehrávce, v níž nakonec udolal Mika Lorenza-Veru. Oba hlavní protagonisté turnaje Rocco Forte Sicilian Open zahráli ve Verdura Golf Club shodně 16 ran pod par, když Švéd ve finále stáhl manko dvou úderů, aby v play-off udeřil hned na první pokus.

Celý článek...

Druhý start na Challenge Tour v letošní sezoně měl pro Filipa Mrůzka šťastný konec. Po vyrovnaném výkonu o víkendu vylepšil na druhé evropské lize své maximum a v Portugalsku skončil dělený čtrnáctý. Janu Cafourkovi finálová kola nevyšla podle představ, z turnaje odjíždí na děleném 55. místě.

Celý článek...

Výborného výsledku dosáhli na domácím hřišti na Ypsilonu dva čeští profesionálové. Ondřej Lieser a Aleš Kořínek se umístili v první desítce pořadí turnaje EXTEC Trophy 2018 by ATOMIC DRINKS ze série Pro Golf Tour.

Celý článek...

Už podruhé se Golf Resort Kaskáda zapojil do Světového dne golfu pro ženy. Všechny ženy si proto mohou v úterý 5. června od 14 hodin přijít zdarma vyzkoušet golf na Kaskádu.

Celý článek...

Strana 2 z 992

2

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...