„Je skvělé mít ho zpátky, ale to, že se Tiger Woods objeví na přelomu listopadu a prosincena svém turnaji Hero World Challenge na Bahamách, neznamená opravdový návrat, ale spíš jen test. Za návrat můžeme považovat až když se dostane zpět do turnajového rytmu a začne porážet své spoluhráče a vyhraje pár turnajů..." řekl jeho dlouhodobý soupeř Ernie Els v Las Vegas.

Celý článek...

Vzhledem ke končícímu středoškolskému studiu v Čechách se jeví cesta vysokoškolského vzdělávání ve spojitosti s golfem v USA jako logický krok. Ostatně, není zdaleka první Češkou, která takový krok podnikla. Kousková si už letos stihla prověřit dvě univerzity. „Vybírala jsem mezi Floridou a Texasem. Na obou jsem se byla podívat. Nakonec jsem se rozhodla pro Texas, tam se mi líbilo asi o trochu víc i kvůli počasí, týmu, škole," říká.

Celý článek...

Kvalifikaci na Ladies Eropean Tour 2018 v Maroku zatím ovládá česká profesionální golfistka Šideri Váňová, která je ve velké pohodě. Naopak bojovat ze všec hsil musí Lucie Hinnerová, která balancuje na hranici cutu.

Celý článek...

Midi a senioři letos zamířili ve stejném termínu na pět stejných hřišť, ovšem kategorie midů i seniorů se hodnotily zvlášť v jednotlivých turnajích. Do série zasáhlo celkem 42 seniorů a seniorek ve věku nad 50 let (35 mužů a 7 žen), kteří v jednotlivých turnajích na rány sbírali body do celkového hodnocení Tour. Nejlepší z nich si pak zahráli Masters v Prague City Golf Clubu na Zbraslavi.

Celý článek...

Lucie Hinnerová a Šideri Váňová se v Maroku poperou o postup z kvalifikace na Ladies European Tour 2018. Na hřišti v Marakéši se hraje na dvou osmnáctkách (Amelkis/Samanah)

Celý článek...

V první polovině listopadu uskutečnil ředitel vzdělávání PGA´s of Europe Tony Bennett inspekční cestu do České republiky a v prostorách resortu Black Bridge hodnotil lektory Vzdělávacího systému PGAC.

Celý článek...

Strana 2 z 948

2

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...