Pravidla

Na pořadu setkání regionálních delegátů, které se uskutečnilo v pátek 15. února v pražském Erpetu, byla reorganizace týmových soutěží mládeže, změna v regionálním uspořádání soutěží mužů a žen a další aktuální úkoly pro nadcházející sezónu. Setkání se uskutečnilo pod vedením předsedy STK ČGF Aleše Libecajta. Delegáti čtyř regionů mimo jiné rozhodovali, zda změnit model soutěží družstev mládeže. Hlavním důvodem navrhovaných změn bylo navrácení jamkových soubojů do finálových částí mládežnických šampionátů.

Celý článek...

Registrace zdarma je pouze do konce února - udělejte si čas a zaregistrujte svůj klub, hřiště! Kromě toho, že zviditelníte svoji aktivitu, získáte k registraci tyto další benefity:

Celý článek...

Klára Spilková neprošla cutem na ISPS Handa Women´s Australian Open v Adelaide. Nová členka LPGA se nedostala do finále turnaje poté, co v Grange zahrála celkově +6 (77-73), zatímco na postup bylo potřeba zahrát o tři rány méně. „Začátky sezony jsou pro mě vždy náročné, ale bylo cenné, že jsem do Austrálie odjela," uvedla Klára Spilková. „Asi si zatím sama neuvědomuji, jak důležité dva týdny to v mém životě byly a jak pozitivní dopad budou nakonec mít."

Celý článek...

Jaro je minimálně na víkend tu a proto dnešním dnem opět otevíráme hřiště. Jako již tradičně odbavení pouze na telefonu 775 012 892, pro nečleny 300 Kč/ den. Prosím omluvte zvýšený pohyb údržby, máme před sebou spoustu práce!

Ve formě tří miliónů dolarů bude čekat na vítěze dubajského DP World Tour Championship 2019. Nový formát bude mít i dělení závěrečného bonusu za umístění v Race To Dubai, kde se pět miliónů dolarů nově rozdělí pouze mezi pět hráčů.

V počtu ke golfu se hlásících následují za Anglií velmi těsně Německo (645 000 hráčů), třetí Švédsko jich eviduje 469 000, Francie 410 000, Holandsko 387 000. Šesté Španělsko už zaostává za pátým místem o víc než sto tisíc hráčů (270 tisíc). Skotsko má o dalších 90 tisíc hráčů méně, následují Irsko, Dánsko, Finsko, Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Belgie, na šestnáctém místě se nacházíme my, studie nám přiřkla 60 301 hráčů.

Celý článek...

Strana 2 z 1056

2

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...