Inzerce

Ve středu 24. ledna byla pod označením Tour-S uvedena na trh nová řada golfové obuvi. Na jejím vývoji se podíleli nejlepší hráči světa a největší avizovanou devizou je nevšední stabilita umožňující dokonalou transformaci síly švihu do letu odpáleného míčku.

Celý článek...

Turnaj se uskuteční v sobotu 17. února. Hraje se 9 jamek canonem za pouhých 150 Kč včetně fee!

Tiger Woods zahajuje svou letošní sezónu na PGA tento víkend na turnaji Farmers Insurance Open na proslulém hřišti Torrey Pines v kalifornské La Jolle. Tento turnaj vyhrál už devětkrát, což je rekord: jednou to bylo dokonce US Open, tedy major. Těší se na něj diváci, teší se televize, které stoupne sledovanost a bude si moci naúčtovat vyšší ceny za reklamy, těší se i zadavatelé reklam.

Na PGA Tour už s nimi hraje Jon Rahm a Justin Johnson, ale oficiálně byly tyto vedže představeny až v těchto dnech. A po úspěších dvou výše jmenovaných si je přidali do bagu i Rory Mcilroy a Justin Rose. Jsou koncipovány pro optimální kontrolu krátké hry kolem greenu.

Panorama Golf Tour je oblíbená série otevřených golfových turnajů, která bude v roce 2018 složena celkem z 12 turnajů. V každém turnaji soutěžíme o zajímavé věcné ceny od partnerů tour a do celkového pořadí PGT se započítává 6 nejlepších výsledků. Vítězové PGT v každé kategorii vyhrávají roční hrací kartu na rok 2019!

Před začátkem turnaje Farmers insurance Open, který se hraje tento týden, objevili fotografové Tigera Woodse, který zde vstupuje do sezóny PGA Tour, jak testuje driver TaylorMade M3 s 8,5stupňovým šaftem Mitsubishi Tensei CK Pro White. Složení jeho holí nebylo do poslední chvíle jasné.

Strana 9 z 970

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...