Black Stork

Tak by se dal tlumočit vzkaz Brandela Chambleeho směrem k dalšímu marnému pokusu Rickieho Fowlera získat první major v kariéře. „Rickie je jeden z nejhodnějších chlapíků. Ale pokud chce získat major, není jiná cesta, než se stát arogantnější. V dnešní společnosti najdeme dost arogance hraničící s přezíráním. Proč? Když nevěříte sami sobě, kdo to udělá za vás? Arogance ve sportu není na škodu, odvede vám cennou službu. Možná nebudete nejpříjemnějším společníkem na večeři, ale účel světí prostředky. A já doufám, že si to po druhém místě z Masters uvědomí a začne se tak chovat."

Celý článek...

Tiger Woods se pokusí zabojovat o svůj patnáctý major i na US Open 2018, hraném v Shinnecock Hills od 14. do 17. června. Není to až tak překvapivé, bývalá světová jednička se zdá být zdravotně v pořádku, tudíž není důvod, proč by se nepokusil zabojovat o další trofej.

Celý článek...

Z turnaje Terre Blanche Ladies Open, který je součástí kalendáře profesionální LET Access Series, přiváží páté místo a zároveň ocenění pro nejlepší amatérku turnaje Jana Melichová. Top 10 uhrála Klára Spilková, 45. skončila Šideri Váňová.

Celý článek...

Z letošního druhého turnaje Symetra Tour si Karolína Vlčková odváží dělené 58. místo. V Beaumontu v Kalifornii prošla cutem, ovšem finálové kolo ji nevyšlo podle představ a s celkovým skóre +9 skončila mezi poraženými. Dobrou zprávou je, že česká profesionálka i na druhém turnaji druhé americké soutěže prošla cutem. Po turnaji na Floridě, kde obsadila dělené 37. místo, si finálové kolo zahrála i v Kalifornii.

Celý článek...

Golf Marathon je originální událost, která podporuje nadační fondy „STK pro chlapy" a „Ruce na prsa" za účasti osobností českého byznysu, sportu a přátel golfu. Před samotným turnajem v pátek 4. května oběhne všech 42 soutěžních jamek ultramaratonec Jiří Homoláč, který patří mezi ambasadory akce. Večerní program nabízí například setkání s Gabrielou Koukalovou, jež uspořádá autogramiádu svojí knihy JINÁ.

Celý článek...

Milí golfisti, už tento piatok 13. apríla 2018 pre vás otvárame všetkých 27 greenov (Taylor, Braid, Vardon) v golfovom rezorte Black Stork v čase od 9:30 do 19:00 (posledný tee time o 17:00 na 9 jamiek). Tréningové plochy driving range, putting green, chipping area a 3 PAR academy sú už otvorené od 8:00 do 19:00.

Celý článek...

Strana 9 z 991

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...