Golfiq

Pětadvacetiletá Korejka Kim Sei-young (známá také jako Sei Young Kim zaznamenala při svém sedmém vítězství na LPGA Tour na turnaji Thornberry Creek LPGA Classic úžasný výsledek 31 ran pod par. Stejně tak je rekordem její celkový součet 257 ran. Předchozí rekord -27 překonala hned o čtyři rány, vyhrála o devět ran. Zaznamenala přitom čtyři obdivuhodně vyrovnaná kola: 63-65-64-65. Druhá byla Španělka Carlota Ciganda s -22.

Připravil Ivo Doušek

Klára Spilková na turnaji Thornberry Creek LPGA Classic, který se hrál 5. – 8. 7. neprošla cutem o jedinou ránu (MC -3 (71-70), cut –4). A co na to Klára? "Nakonec postup cutem nevyšel o ránu. Cut byl nízko, ale to je LPGA, měla jsem hrát líp. Druhé kolo se mi hrálo dobře a na posledních osmi jamkách jsem měla pokaždé šance na birdie. Nakonec tam spadla aspoň tři.

Celý článek...

S pohodlným náskokem pěti úderů dotáhl svou pouť k druhému a dlouho očekávanému titulu na PGA Tour Kevin Na. Zatímco jeho největší rival po velmi dobrém vstupu do turnaje postupně ztrácel dech, Na si počínal o víkendu víc než přesvědčivě, což nakonec převážilo misky vah jednoznačně na jeho stranu.

Celý článek...

Známý golfový analytik Brandel Chamblee je připraven ke hře. Potvrdil, že se pokusí kvalifikovat na seniorské Open Championship, jež se uskuteční v „kolébce golfu" v St. Andrews. Sám bude ve Skotsku pobývat jako člen Golf Channelu v rámci Open v Carnoustie, v pondělí 23. července po skončení turnaje pak nastoupí do kvalifikace hrané na 18 jamek v Scotscraig, tedy na stejném hřišti, kde se kvalifikoval na Open 1995 v St. Andrews.

Celý článek...

Graeme McDowell se dost možná nezúčastní letošního Open. Chyba přitom není na jeho straně. Aby si někdejší šampion US Open mohl Open zahrát, musel uspět v kvalifikaci. Problém byl ten, že když v neděli letěl z pařížského letiště Charlese de Gaulla do Manchesteru, jeho hole nedorazily. A když nebyla vyslyšena jeho žádost o pomoc, rozhodl se do kvalifikace nenastoupit.

Celý článek...

Poprvé po třech letech se Tiger Woods dostal mezi nejlepších sedmdesát hráčů planety. Stalo se tak zásluhou dělené čtvrté příčky z Quicken Loans National, kde po slabším rozjezdu od druhé rundy parádně zabojoval. Na žebříčku poskočil o patnáct míst na aktuálně 67. pozici, což je jeho maximum od února 2015, kdy mu patřilo 66. místo. Rok přitom zahájil na 656. příčce, od března však zaznamenal tři umístění mezi pěti nejlepšími a výrazně se posunul dopředu.

Celý článek...

Strana 9 z 1012

9

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...