Provoz drivingu Brno-Žabovřesky byl ukončen v neděli 29. 10. Od dnešního dne probíhá stěhování do pavilonu H na brněnském výstavišti. Indoor golf bude otevřen od neděle 5. 11.

Celý článek...

Golfový klub Hluboká nad Vltavou si vás dovoluje pozvat na turnaj Martinská Husa Open, který se koná v sobotu 11. 11. 2017.

Celý článek...

Od pondělí 30. 10. dojde k uzavření Dřevěné devítky. Budou probíhat úpravy hřiště, které nelze provádět za běžného provozu. Otevřená zůstává Železná i Kamenná devítka.

Zdroj: Golf Resort Brno

Nejprestižnější profesionální golfová série PGA Tour bude i v roce 2018 spolupracovat s China Golf Association. Kalendář PGA Tour-China odstartují jarní akce.

Celý článek...

Maršál Josef Pícha a team Golfového klubu Hluboká nad Vltavou si vás dovolují pozvat na golfový turnaj Maršálská Cross Country, který se koná v sobotu 4. 11. 2017.

Celý článek...

Jedna z nejpopulárnějších amerických golfistek a vítězka US Open z roku 2010 Paula Creamer nezažívala letos úspěšnou sezonu. Velkou měrou se na tom podílelo i bolestivé zranění levého zápěstí. Kvůli němu musela odstoupit i z posledního majoru sezony.

Celý článek...

Strana 9 z 949

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...