Golfiq

Rydercupový kapitán Spojených států Jim Furyk pozorně sledoval vystoupení Tigera Woodse na Open, nicméně navzdory velmi dobrému výkonu nemá bývalá světová jednička místo v týmu jisté. Stále platí, že jeho šance jsou stejné jako u ostatních hráčů bojujících o nominaci. Tiger se nicméně do Francie podívá, minimálně v roli asistenta. Je však jasné, že být u toho jako hráč, má pro něho mnohem větší váhu.

Celý článek...

Kapitánka evropského solheimcupového týmu Catriona Matthew oznámila jména svých asistentek, jimiž jmenovala Suzann Pettersen a Kathryn Imrie. Tento triumvirát povede Evropu příští rok do boje proti Američankám v Gleneagles Hotel ve skotském Perthshire.

Celý článek...

Poté co ovládl Senior Open v St. Andrews, je Miguel Angel Jiménez opět středem pozornosti. Proč je tento Španěl stále tak oblíbený? Odpověď je jednoduchá, v golfu i v životě si počíná nekompromisně. Dokládají to i některé z jeho citátů. Nevěříte?

Celý článek...

Už jen jedna výhra schází Dustinu Johnsonovi k tomu, aby počet titulů z PGA Tour zaokrouhlil na dvě desítky. Svou devatenáctou výhru přidal na RBC Canadian Open, kde triumfoval o tři rány před dvojicí golfistů z Jižní Korey, Whee Kimem a Byeongem Hun Anem.

Celý článek...

Golfový celoroční seriál Joy Golf & Festina Tour 2018, který v období od dubna do září tvoří devět turnajů hraných výhradně na mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes u Mladé Boleslavi, nabírá v horkých prázdninových dnech svižné tempo. Po pátém turnaji hraném v sobotu 21. července následuje za dva týdny šestý a po dalších dvou týdnech už sedmý. Na září tak zbude poslední ze základního programu a závěrečné finále.

Celý článek...

V rámci programu „Ladies Ladies" mají každé úterý všechny ženy, které nejsou členkami klubu, green fee s 50% slevou a ke green fee vstup do wellness v tento den zdarma. A ve vybrané úterky máme navíc připravenu pro každou ženu, která si přijde zahrát, krásnou kytičku.

Strana 3 z 1012

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...