Nezapomeňte už tuto neděli 5. 5.2019 ve 14 hodin proběhne „Den otevřených dveří na Grosshofu"! Jedinečná šance pro vaše známé, příbuzné i kamarády vyzkoušet si hru, za kterou tak rádi odjíždíte často z domova. A to všechno pod odborným dohledem. Vše potřebné zapůjčíme. Těšíme se na viděnou!

Zdroj: Grosshof

Na PGA Championship sestavili organizátoři nadmíru zajímavý flight, v němž se sejdou držitelé majorů z posledního období. Hlaví hvězdou bude patnáctinásobný držitelem majoru a triumfem z Augusty čerstvě ověnčený Tiger Woods, jeho doplní krajan Brooks Koepka a Ital Francesco Molinari. Posledně jmenovaný byl hráčem, jenž šel s Tigerem ve finále Masters, kde měl partii nejlépe rozehranou, avšak nakonec tlak neustál.

Celý článek...

Americká golfistka Brittany Lincicome se příští měsíc nezúčastní U.S. Women's Open, jejím posledním startem na LPGA Tour bude Pure Silk Championship v Kingsmill. „Na vině" je radostná událost, osminásobná šampionka a držitelka dvou majorů je už v pátém měsíci těhotenství, a tak musí jít golf stranou. Narození potomka očekává 1. září.

Celý článek...

... a má z toho „problém". Lexi Thompson je další z hráčů a hráček, kdo sklidil kritiku za to, že si zahrál golf s prezidentem Donaldem Trumpem. Na základě toho se dočasně rozhodla „odstřihnout" ze sociálních sítí.

Celý článek...

Nedávno rozvířili debatu na téma pomalé hry Edoardo Molinari a něho reagující Graeme McDowell. Nyní se k jejich výměně názorů na dálku přidal Paul Casey, když projevil pochopení pro oba. „Chápu pohled obou, nicméně je to složitý problém. Jde o kombinaci řady, na které je problematické najít ideální řešení. Nemá ho nikdo a zdá se mi, že se pohybujeme v kruhu. Na jedné straně je nastavení a parametry hřiště, na druhé stojí hráči.

Celý článek...

Milí golfoví přátelé, srdečně vás zveme tuto první květnovou sobotu, tj. 4 .5. 2019 na turnaj Horalé v Rožnově. Tento turnaj probíhá ve spolupráci s Golf club Horal Velké Karlovice. Zváni jsou však všichni, včetně členů jiných klubů.

Celý článek...

Strana 3 z 1075

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...