Druhá fáze kvalifikační školy na LPGA se hraje 15. – 18. řijna ve floridském Venice za účasti tří českých hráček: Kláry Spilkové, Šideri Váňové a Karolíny Vlčkové. A jak se jim daří v souboji o 25 míst do kvalifikačního finále?

Celý článek...

O tři rány před Angličankou Charley Hull a o čtyři před svou krajankou Sung Hyun Park, Američankou Danielle Kang, Thajkou Ariyou Yatanugarn a Minjee Lee z Austrálie vybojovala jihokorejská golfistka In Gee Chun první letošní a celkově třetí titul z LPGA Tour v nejprestižnější dámské golfové sérii.

Celý článek...

S pohodlným náskokem pěti ran, když základ v podobě 62 úderů zahrál hned ve druhé rundě, si Australan Marc Leishman došel pro titul na CIMB Classic ze série PGA Tour.

Celý článek...

od dnešního dne, tzn. 9. 10. 2018, až do příštího jara platí v Hořehledech celodenní fee ve výši 300 Kč. A to i o víkendech či svátcích, stejně jako o turnajích.

Celý článek...

Jak jsme slibovali, tak plníme... Srdečně vás zveme na Pohodový zabijačkový turnaj, který pro chystáme na sobotu 13. 10. od 10:00. Objednali jsme krásné podzimní počasí a každý na přivítanou dostane kalíšek vynikající valašské slivovice pro dobrou náladu a dobrý švih. Po hře vás zasytíme výborným gulášem!

Celý článek...

Karolina Vlčková bojující v druholigové zámořské sérii Symetra Tour opět prošla cutem, v rozletu za lepším výsledkem ji však zbrzdilo třetí kolo (78), a tak ani zlepšení v závěrečné rundě nestačilo na lepší než 61. místo.

Celý článek...

Strana 3 z 1027

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...