Sezona Ladies European Tour, nepříliš bohatá na turnaje, zvlášť pak na ty konané v Evropě, dospěla do svého závěru. Zbývá už jen rozluštit tajenku se jmény účastnic pro příští sezonu. Konečné pořadí Order of Merit je nicméně známé.

Celý článek...

Občas je dobré malinko zavzpomínat, tvrdí manažer hořehledského hřiště, a zde je pár čísel, co k tomu pomohou.

Celý článek...

Předloni jsme dali vzniknout krásné tradici, takže i letos bychom vás rádi 31. 12. 2018 ve 13.00 přivítali na terase u Kopčákovic. Těšit se můžete opět na netradiční golf, pečené buřty, cukroví a povídání o všem, co nás a vás napadne. Těšíme se na vás!

Podrobnosti na www.golf-horehledy.cz/cs/golf/novinky/365/silvestrovsky-odpal-2018

Zdroj: PilsnerGolf Resort Hořehledy

Málo vídaná věc postihla na AT Aussie PGA Johna Sendena. Na odpališti zcela minul míček. Minela v podání profesionálů takřka nemyslitelná. Vysvětlení však máme po ruce. Během spouštění hole z nápřahu Sendenovi praskl šaft v místě gripu, jen kousek pod spodní rukou. Div, že si neublížil a mohl pokračovat. Nakonec z celé situace vyvázl s bogey.

Celý článek...

Vážení členové a návštěvníci PilsnerGolf Resortu Hořehledy, první sněhové vločky už stihly přikrýt greeny a zase roztát. A to je jasné znamení, že letošní sezona už se blíží ke svému konci. Jak už je zvykem, hřiště nijak oficiálně nezavíráme a necháme vás hrát jak jen to počasí dovolí. Odbavení na hřiště je možné pouze na telefonu 775 012 892, pro nečleny za 300 Kč na celý den! Driving range bude rovněž otevřen v podstatě bez omezení.

Celý článek...

Až na Mauritius se vypravila zkraje další sezony EPGA Tour a toto místo se stalo zaslíbeným pro Američana Kurta Kitayamu, který zde vybojoval svůj první titul na okruhu. Druhé Pavana a Chikkarangappu za sebou nechal o dvě rány.

Celý článek...

Strana 3 z 1042

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...