Black Stork

V sobotu 2. června pro vás pořádáme Dětský den v Žabovřeskách. Na Driving range na Veslařské 25 pro vás a vaše děti bude od 10 do 14 hodin připraven golfový program se stanovišti, kde si děti mohou splnit úkoly a všechny dostanou malý dáreček. Dětem i dospělým se budou věnovat naši profesionální trenéři z Kaskáda Golf Academy. Těšit se můžete i na skákací hrad, malování na obličej a ve 13:30 hodin na ukázky práce psovodů MP Brno.

Zdroj: Golf Brno

Více než 140 golfistů včetně třinácti Čechů se 11. 5. vydává vstříc tradičnímu květnovému eventu na liberecké Ypsilonce – turnaji EXTEC Trophy 2018 by Atomic Drinks ze série Pro Golf Tour. V minulém roce na tomto turnaji obsadil skvělé čtvrté místo Aleš Kořínek a vybojoval své první body do světového žebříčku.

Celý článek...

Významným rozšířením nabídky služeb pod hlavičkou GCCSH je otevření pensionu Jonáš. Hlásíme dobrou zprávu, že od 1. 5. je ubytování s kapacitou 18 lůžek připraveno na běžný provoz. Běžná cena za ubytování byla stanovena na 500 Kč/osoba. Členové GCCSH pak mají možnost využívat pension za zvýhodněných podmínek, tj. v ceně ubytování obdrží snídani zdarma.

Celý článek...

Milí přátelé, již tuto sobotu, tj. 12. 5.2018 pro vás pořádáme již tradiční Jarní turnaj s Mandragorou. Opět soutěžíme o vítězství nejen na tomto turnaji, ale výsledky se budou počítat do celkového pořadí v naší celosezónní soutěži O nejpilnějšího valacha! Přihlašujte se na stránkách ČGF nebo na recepci 731 252 094. Přihlášení je možné do pátku 11. 5. do 12 hod.

Celý článek...

V letošní sezoně Jason Day ovládl už dva turnaje PGA Tour, není proto divu, že pomýšlí na opětovné ovládnutí postu světové jedničky. Ostatně o tom, že by rád vystoupal až na vrchol pořadí, snil od čtrnácti let. Poprvé si svůj sen splnil v roce 2015 a celkově se na čele udržel 51 týdnů.

Celý článek...

Dovolujeme si vás srdečně pozvat v sobotu 12. 5. na tradiční sportovní akci charitativního významu Svítání Cup 2018. Jedná se o 18. ročník golfového turnaje, jehož výtěžek je každoročně věnován Základní škole a Praktické škole SVÍTÁNÍ, o.p.s. Výnos letošního ročníku bude použit na obecně prospěšné účely školy SVÍTÁNÍ, která poskytuje vzdělání a navazující služby dětem a mladým lidem se zdravotním postižením.

Celý článek...

Strana 3 z 992

3

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...