Black Stork

Třetí ročník úspěšné série golfových turnajů pro děti do 14 let na Kaskádě startuje v neděli 13. května. Série turnajů je otevřena pro všechny děti - i ty, které nemají HCP a nejsou členy golfového klubu. Start je postupný od 9:00 a startovné je 250 Kč pro členy golfového klubu Brno a pro nečleny 350 Kč.

Celý článek...

Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na Den dětí, který se koná v sobotu 2. 6. 2018 na driving range.

Celý článek...

Mladé naděje českého golfu mají za sebou úvodní turnaj Národní Golfové Tour Mládeže. I přes silnější vítr, který na linksovém hřišti na Zbraslavi v neděli hráčům přidělával starosti, se zrodilo několik parádních výsledků.

Celý článek...

Jason Day to s útokem na další major musí myslet vážně, neboť letos na PGA Tour předvádí opravdu dobré výsledky a v probíhající sezoně přidal do své sbírky už druhý vavřín. Musel však v závěru kola pořádně zabrat. Zásluhou dvou berdíků to nicméně zvládl a zajistil si už jedenáctý titul z PGA Tour.

Celý článek...

Otevřené jamkové mistrovství dvojic, které se na Svobodných Hamrech odehrálo už po jednadvacáté, zná své vítěze. V neděli 29. 4. se prvními mistry v sezóně 2018 stali Lukáš Stehlík a David Kšír. Ti nejprve ovládli díky 38 úderům kvalifikaci a následně prošli pavoukem jamkové hry do finále, kde zdolali Kaplanovi Filipa a Jana II. Třetí místo na úkor Karla Pobudy a Jana Markla si odvážejí Pavlína Paulysková a Karel Bureš.

Zdroj: GCC Svobodné Hamry

Výborné výsledky vezou z turnaje VP Bank Ladies Open z profesionální série LET Access Tour ve švýcarském Gamsu české amatérky: Patricie Macková obsadila dělené 11. místo a byla vyhlášena nejlepší amatérkou, o třináct míst níže skončila Gabriela Roberta Vítů. Turnaj s dotací 40 000 euro se odehrál 4. - 6. 5.

Celý článek...

Strana 4 z 992

4

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...