Inzerce

Série profesionálních turnajů MONETA Czech PGA Tour 2018 slibuje opět zajímavá hřiště a velmi dobré profesionální obsazení. Termínovka je na světě a tým pod vedením Barbory Barcalové už dolaďuje poslední detaily. Loni bylo vydáno na prize money přes dva miliony korun a turnajová ředitelka Barbora Barcalová slibuje pro letošek ještě větší finanční dotaci. Celkem se v minulé sezóně na turnajích předvedlo 169 profesionálů, dvakrát vyhrál Filip Mrůzek, dvakrát Stanislav Matuš a jednou Jan Cafourek, Petr Nič, Martin Příhoda.

Celý článek...

Hřiště Aphrodite Hills PGA National bylo znovu otevřeno na konci ledna po kompletní modernizaci. Stavbaři urychlili svou činnost a otevření proběhlo dva měsíce před původně plánovaným termínem. Hlavní část investice v celkové výši 4 milionů euro šla do přestavby greenů a bunkerů. Zařízení klubovny, kterou by údajně také nikdo nepoznal, se ještě dobudovává a bude dokončeno v příštích dvou měsících.

Celý článek...

European Tour už dávno není jen evropská. Nejenže se hraje po celém světě, (zatím) kromě Ameriky, ale také se do ní hráči z celého světa stále víc zapojují. Jednou z nových hvězd, které se v současném ročníku naplno prosazují, je mladý Ind Shubsankar Sharma.

Celý článek...

Golfresort Haugschlag zveřejnil už nyní hlavní termíny golfové sezóny 2018. Sezónu otevírá 14.4. klasický turnaj O pečené kuře, od 3. do 6. května proběhnou Jarní dny golfu s tématem víno, 29.6. se hraje Super Golf Marathon, 23. až 29. července mají Letní dny golfu téma pivo, říjnové

Celý článek...

Australanka Minjee Lee zvládla závěrečné kolo na šest ran pod par a celkovým výsledkem –13 si na hřišti Beach Golf Links došla pro titul z Oates Vic Open, úvodního podniku sezony na Ladies Europen Tour.

Celý článek...

Ve Slavkově u Brna můžete v novém idoor centru využít pro trénink s trenérem Head Measurement Technology (HMT) – převratnou novinku, která hráčům poskytne kompletní obraz o výkonu hlavy hole. S HMT okamžitě vidíte kritické hodnoty jako rychlost hlavy hole, horizontální přiblížení hole, smash faktor, dynamický loft a lie a dokonce i místo odrazu míče od hole, a to s nesrovnatelnou přesností.

Celý článek...

Strana 4 z 968

4

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...