Tiger Woods potěší asijské příznivce golfu a v říjnu se představí na inaguračním ročníku ZOZO Championship, prvním oficiálním podniku PGA Tour hraném v Japonsku. Akce se uskuteční v hlavním městě na hřišti Accordia Golf Narashino Country Club od 24. do 27. října.

Celý článek...

Edoardo Molinari, bratr vítěze Open a rydercupového hrdiny Francesca, si pořádně posteskl nad pomalou hrou některých svých konkurentů, soupeřících v Maroku v rámci turnaje European Tour. Jeho komentář na Twitteru ocenilo 6,4 tisíce fanoušků, zatímco bezmála 2 tisíce jich bylo proti. „Je na čase, aby profesionální golf začal něco dělat s pomalou hrou... 5 h 30 minut na 18 jamek je příliš mnoho," nechal se slyšet rozhořčený Molinari. Dá se přitom zjistit, že někteří z hráčů už kvůli pomalé hře obdrželi pokutu, mimo jiné i vítěz Open Louis Oosthuizen. Varování obdržel i Tiger Woods.

Celý článek...

Vážení členové a návštěvníci PilsnerGolf Resortu Hořehledy, jaro konečně dorazilo i do Brd a krom nebývalého tepla konečně doneslo i zelenající se stromy. Tráva roste jako splašená a posledních pár dnů přineslo i trochu toho tolik potřebného deště. Hřiště držíme v TOP formě, greeny krásně běhají, pod stromky je vystříháno. Od 1. května otevíráme horní recepci! A na květen pro vás máme řadu zajímavých akcí.

Celý článek...

Vítězi podniku Zurich Classic se pro rok 2019 stávají Jon Rahm a Ryan Palmer (-26). Pro Palmera jde o čtvrtou výhru na okruhu a dlužno dodat, že na ni čekal opravdu dlouho. Třetí titul totiž vybojoval v lednu 2010 na Sony Open. V počtu titulů je tak o jeden úspěšnější než jeho parťák Rahm. Ten se však může pyšnit skvělou šňůrou, od svého příchodu na Tour v roce 2017 vybojoval vždy po jedné výhře v každé sezoně.

Celý článek...

Jorge Campillo ukončil své dlouhé čekání na první titul z EPGA Tour a na 229. pokud slaví titul z marockého Trophée Hassan II. Na turnaj přijel vyzbrojen dvěma druhými a jedním třetím místem ze svých posledních čtyř vystoupení, když však na prvních třech jamkách finálové rundy zahrál dvě bogey, zdálo se, že opět vyjde naprázdno.

Celý článek...

Podruhé prošla Klára Spilková na LPGA Tour cutem, čímž navázala na předchozí úspěch. Turnaj Hugel - Air Premia LA Open skvěle odstartovala, když po úvodním kole figurovala v druhé desítce průběžného pořadí. Nakonec z toho bylo dělené 48. místo (286/+2), za což si připsala více než 5 tisíc dolarů.

Celý článek...

Strana 4 z 1075

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...