Druhý titul v řadě přidala na LPGA Tour čínská golfistka Shanshan Feng, když s náskokem jediné rány před Moriyou Jutanugarn z Thajska ovládla Blue Bay LPGA. V domácím prostředí si tak řekla o post světové jedničky, což se dosud žádné její krajance ani krajanovi nepodařilo. Zároveň jako první golfistka v probíhající sezoně dokázala vybojovat dvě po sobě jdoucí vítězství.

Celý článek...

Švéd Henrik Stenson doufá, že poranění žeber ho nezbaví možnosti startovat příští týden na závěrečném podniku EPGA Tour DP World Tour Championship v Dubaji. K újmě přišel před necelými dvěma týdny před turnajem WGC–HSBC Champions, kde měl zaděláno na solidní umístění. Poté přišla ke slovu každodenní léčba.

Celý článek...

Kdykoliv se stočí řeč na Woodsovu hru, zlé jazyky rychle skočí po návnadě, která je snadno po ruce – podle nich bylo největší Tigerovou chybou opouštět švih z období na přelomu tisíciletí. Tehdy byl v letech 1999 až 2002 na úplném vrcholu.

Celý článek...

Americký prezident Donald Trump je velkým fanouškem golfu, ostatně na jeho hřišti – Trump National Golf Club v Bedminsteru – se uskutečnilo i letošní Women's US Open.

Celý článek...

I takové příhody se na golfu mohou stát. Neštěstí postihlo japonského premiéra Shinzo Abeho na hřišti Kasumigaseki Country Club, kde se hře oddával s americkým prezidentem Donaldem Trumpem.

Celý článek...

Rickie Fowler zatím ne a ne dostát pověsti velkého talentu. Major ve sbírce mu stále chybí a nedávno skončenou sezonu určitě nebude považovat za svou nejúspěšnější. Je však odhodlán s tím něco udělat a do roku 2018 vstoupit v plné síle.

Celý článek...

Strana 4 z 948

4

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...