Pouhá rána chyběla Stanislavu Matušovi, aby v Irsku na Monaghan Irish Challenge prošel do víkendových kol. Turnaj přitom rozjel parádně a po 68 ranách v úvodní rundě měl více než nadějné vyhlídky. Ty však vzaly o den později za své, když zapisoval 79 úderů.

Celý článek...

Trio hráček Royal Golf Clubu Mariánské Lázně si z Bulharska, kde se uskutečnil turnaj European Ladies' Club Trophy, odváží osmé místo. „Cíl skončit do šestého místa se nám bohužel nepodařilo splnit, ale osmé místo není žádný průšvih," hodnotila Martina Kodejšová, kterou mrzel ve finálovém kole utopený míček na tříparové osmičce. „Dnes bylo navrtáno docela blízko vodě, míčky navíc po svahu rychle sbíhaly do vody, nakonec z toho byl tripláč, čehož je určitě škoda," mrzelo hráčku.

Celý článek...

Slovenský golf bude na medzinárodných podujatiach reprezentovať profesionálny hráč Rory Sabbatini. Rodák z juhoafrického Durbanu prijal ponuku Slovenskej golfovej asociácie (SKGA) na získanie občianstva, s ktorým môže hájiť slovenské farby aj na olympijských hrách 2020 v Tokiu.

Celý článek...

V Panoram Golf Resortu se tradiční utkání vítězů kteréhokoli z turnajů, které proběhly v roce 2018 v resortu, uskuteční v sobotu 13. října a ve hře je i tentokrát hrací karta na příští sezonu!

Celý článek...

V sobotu 13.10. se uskuteční poslední turnaj letošního ročníku oblíbené dětské túry. Pořadí na předních příčkách je ve většině kategorií velmi vyrovnané, a tak lze očekávat zápolení o každý bodík.

Celý článek...

Vážení golfoví přátelé, připravili jsme pro Vás výhodnou možnost vstupu do PGCOV bez vstupních poplatků. Vyplníte přihlášku + GDPR, uhradíte do 20. 12. 2018 částku 4 000 Kč jako zálohu na členské příspěvky v roce 2019 a stáváte se od 1. 1. 2019 členy Park Golf Clubu Ostrava.

Celý článek...

Strana 4 z 1027

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...