Golfiq

Třetím a čtvrtým kolem pokračovala v Ostravici o víkendu extraliga družstev mužů a žen. Na čele mužské kategorie jsou loňští mistři z GC Hodkovičky. V ženské soutěži vedou hráčky RGC Mariánské Lázně. Finále proběhne 30.8. – 2.9. v Kácově.

Celý článek...

Juniorskí golfisti, srdečne vás pozývame na 9. ročník golfového turnaja FALDO SERIES Slovakia Championship. Medzinárodný 54-jamkový turnaj pre juniorov od 12 do 21 rokov sa uskutoční 20.–23. augusta v golfovom resorte Black Stork vo Veľkej Lomnici.

Celý článek...

Místo obklopené přírodou, klid, inspirativní prostředí...to je Golf Resort Kaskáda. Kongresové centrum zahrnující venkovní terasu, sál a restauraci s barem vás nadchne ať už hledáte prostory pro školení, firemní akci, narozeniny nebo svatbu. Poslední volné termíny v tomto roce nabízíme za speciální ceny.
Ozvěte se nám a zjistěte více: +420 541 511 704/705 nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Po úspěchu na klasickém Open měl Němec Langer dobře rozehranou partii i na seniorské obdobě tohoto podniku. V pěkné bitvě se však musel sklonit pře Španělem Miguelem Angelem Jiménezem, jenž byl o ránu lepší (-12).

Celý článek...

Nadmíru příjemný byl pohled na průběžné pořadí po úvodním kole turnaje Challenge Tour hraného v rakouském Adamstalu. Filip Mrůzek totiž sdílel vedoucí příčku. Nakonec v součtu čtyř hracích dní stlačil své skóre na dvanáct úderů pod par a dělil osmé místo, pět ran za vítězným Dariusem van Drielem z Nizozemí.

Celý článek...

Filip Mrůzek (-6) opět boduje. Dělit po prvním kole první místo na Challenge Tour, tak to už je jízda! Druhé housle ale v Adamstalu na turnaji Euram Bank Open nehraje ani Aleš Kořínek (-3). Ondra Lieser a Standa Matuš (oba –1) se na začátku druhého kola pohybovali těsně nad hranicí cutu, zatímco Petr Dědek (par) těsně pod ní. Turnaj tak zatím nevyšel jen Janu Cafourkovi (+6).

Celý článek...

Strana 4 z 1012

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...