Inzerce

Alespoň takový názor zastává palič Dustin Johnson, pokud jde o „zkrácení doletu" golfových míčů. Podle aktuální světové jedničky by to nepřineslo žádný podstatný rozdíl oproti současnému stavu, kdy technologie obecně hojnou měrou přispívají prodloužení ran. Přirozeně delší hráči by totiž podle něho stejně měli navrch oproti těm, kteří touto zbraní nedisponují, a tak i kdyby se oba tábory hráčů prodloužily, rozdíly mezi nimi zůstanou.

Celý článek...

Svátek všech zamilovaných se blíží, a tak bychom vám rádi představili pětichodové degustační menu, které si pro vás připravila restaurace Kaskáda. Degustovat můžete ve dnech nejzamilovanějších, a to 9.–14. 2. 2018. Valentýnští fajnšmekři jistě ocení speciálně sestavený wellness balíček nebo pobytový balíček pro dva. Těšíme se na vaši návštěvu.

Celý článek...

Pomoc nastupujícím generacím hráčů byla hlavní motivací šestinásobného vítěze majoru Nicka Falda v založení turnaje Major Champions Invitational. Inaugurační ročník se uskuteční 12. až 14. března v Monteverde na Floridě a účast už přislíbily takové osobnosti jako Rory McIlroy, Jordan Spieth, Adam Scott, Annika Sörenstam, Henrik Stenson, Ernie Els, John Daly nebo Jerry Pate.

Celý článek...

Jak už víte, rozehrávka turnaje Farmers Insurance Open mezi Alexem Norenem a Jasonem Dayem byla po pěti jamkách přerušena. O den později se však druhý jmenovaný s ničím nepáral a duel ukončil hned na první, v pořadí tedy šesté jamce play-off.

Celý článek...

Třebaže podnik Farmers Insurace Open dospěl až do rozehrávky, z níž hlavní aktéři ukrojili pět dílů, přičemž jeden z nich – Ryan Palmer – souboj opustil hned na první jamce, jméno vítěze zatím neznáme. Souboj mezi Jasonem Dayem a Alexem Norenem byl pro tmu přerušený, a tak se o držiteli trofeje rozhodne s jednodenním odstupem.

Celý článek...

Na letošním PGA Show v Orlandu představila společnost Guerin Rife, známá svou honbou za grálem co nejpřesnějšího patování, nejnovější model Evnroll ER9.

Celý článek...

Strana 6 z 968

6

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...