Golfiq

Na LPGA Tour patří k nejdelším golfistkám, nejen proto se Brittany Lincicome rozhodla podstoupit další výzvu a jako šestá žena v historii si vyzkoušela, jaké to je měřit se s profesionály na PGA Tour. Dějištěm se stal podnik Barbasol Championship, hraný ve stejném termínu jako Open.

Celý článek...

Sezona ve Svobodných Hamrech nabízí i v červenci řadu atraktivních turnajů: tradiční Veselý Hamr 21. července, vyhrajte kávovar Nespresso 28. července, zapojte do série turnajů o elektrický vozík 22. a 29.7. s All4golf. Nebo si jen prostě přijďte zahrát. Na všech turnajích se můžete těšit na oběd z grilu a zajímavé ceny.

Zdroj: Golf & Country Club Svobodné Hamry

Pension Jonáš nabízející restauraci a ubytování je již plně v provozu. Jsme rádi, že se těší značné návštěvnosti místních i turistů, kteří do Svobodných Hamrů zavítají. Protože to je naše hospoda, jste zváni k návštěvě!

Celý článek...

R&A krátce před zahájením Open Championship zveřejnila výši odměn pro nejlepší hráče. Ty doznaly jen kosmetických změn. Zatímco loni si Jordan Spieth coby vítěz přišel na 1,845 milionu dolarů, letos si nejúspěšnější golfista z Carnoustie odveze 1,89 milionu dolarů, druhý v pořadí 1,093 milionu a třetí 701 tisíc.

Celý článek...

Steve Bowditch zažil na PGA Tour už lepší roky, zvlášť sezona 2015, v níž triumfoval na AT&T Byron Nelson a na výdělcích si přišel na tři miliony dolarů, patří k nejvydařenějším. Jenže nyní skomírá a z posledních 32 vystoupení jen dvakrát prošel cutem. Snad aby změnil svůj osud, přistoupil k netradičnímu kroku a začal shánět nového kedíka. A to přes Twitter! Inzerát měl následující znění.

Celý článek...

Zdá se, že ani podpora zvučného jména v podobě Tigera Woodse nemusí stačit k tomu, aby se Quicken Loans National udržel v kalendáři turnajů PGA Tour. Quicken Loans sice zůstává sponzorem série, v příštím roce se nicméně spojí s novým podnikem, jenž proběhne v Detroitu. TPC Potomac, který tak velebil letošní vítěz Francesco Molinari, vyjde tudíž naprázdno.

Celý článek...

Strana 6 z 1012

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...