Black Stork

Zurich Classic of New Orleans, na kterém hráči bojují ve dvojicích, se stal kořistí Američanů Billyho Horschela a Scotta Piercyho. V součtu čtyř kol zahráli -22 a o jednu ránu přehráli dvojici krajanů ve složení Jason Dufner a Pat Perez. Třetí místo patří Jihoafričanům Louisi Oosthuizenovi a Charlu Schwartzelovi.

Celý článek...

Žádný z českých golfistů se na Turkish Airlines Challenge, z druhé nejvyšší evropské série, nepodíval do finálových bojů. Na projití cutem bylo třeba zahrát lépe než -3. Nejblíže tomu byl Filip Mrůzek, jemuž k postupu scházela jediná rána. Z dalších našich zástupců uhráli Matuš -1, Cafourek +5, Gál +10 a Dědek +15.

Celý článek...

Na start druhého majoru, hraného v Shinnecock Hills, bude mít nárok jen 156 hráčů, jak však USGA zveřejnila, obdržela 9 049 přihlášek. Čtyřiapadesát hráčů má už přitom start díky výjimkám v kapse, včetně obhájce trofeje Brookse Koepky.

Celý článek...

Jordan Spieth se nechal slyšet, že v posledním kole Masters mohl klidně nastřílet 59 ran. Tím by nejen prolomil bájnou metu 60 ran na kolo, ale zároveň by získal cennou trofej. Američan přitom rozhodně nepatří mezi golfisty, kteří by se nějak vychloubali.

Celý článek...

Tiger Woods potvrdil svůj první start po Masters. Dějištěm bude Wells Fargo Championship v Quial Hollow v Charlotte, kde se představí poprvé od roku 2012. Oznámení to není nijak překvapivé, dalo se očekávat, že před Players Championship, turnajem považovaným za „pátý major", potřebuje bývalá světová jednička absolvovat co nejvíce soutěžních kol.

Celý článek...

Jsou situace, ve kterých se golfista rozhodne uchránit své svršky od nečistot. Jedna taková nastala i během prvního kola Zurich Classic v New Orleans na třetí jamce. Justin Rose na tomto tříparu musel odehrát míč z místa označeného jako vodní překážka, přičemž jednou nohou stál ve vodě, kterou obývají i aligátoři.

Celý článek...

Strana 6 z 992

6

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...