Golfové hřiště Jezera bude v provozu pouze pokud nebude sníh nebo námraza. O aktuálních změnách Vás budeme informovat. V případě mírné zimy plánujeme hřiště pro hru nechat otevřeno. Driving range je od pondělí 19. listopadu 2018 uzavřen a zprovozněn bude až od další sezony 2019.

Celý článek...

Sotva jeden ročník skončil, další začíná. Řeč je o druhé nejvýznamnější mužské profesionální sérii EPGA Tour. Ta v začátku zavítala do Hong Kongu, kde se z výhry těšil Angličan Aaron Rai, pro něhož jde o první výhru na okruhu.

Celý článek...

Pohádkovou zimu na Vysočině představuje nové zimní vydání e-Turistických novin Vysočiny. Tentokrát přinášíme tipy, kam za zážitky, co na Vysočině dělat, když sníh naši čistou krajinu ještě nepokryl, a kam na lyže, když počasí naopak přeje. Nechybí pozvánky do měst a obcí a velký přehled vánočních programů a adventních akcí. Zimní e-noviny připravuje už šestou zimu Vysočina Tourism.

Celý článek...

S hotelem i restaurací Pod Kokšínem je nerozlučně spojené hořehledské golfové hřiště. V rámci spolupráce vám servírují atraktivní nabídku.

Celý článek...

Kdo by měl chuť tlačit se ve frontách, dívat se na kyselé obličeje a brodit se v závějích (nebo blátě)? Oproti tomu je hořehledská skorovánoční nabídka oázou klidu a radosti. Vyberte si z naší nabídky (nebo si i můžete vymyslet voucher vlastní, rádi vám na něj vytvoříme kalkulaci) a ozvěte se Martinu Kopčákovi na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a nebo telefon 775 012 892. Vytvoření dárkového poukazu je samozřejmostí.

Celý článek...

Prestižní ocenění pro Nováčka roku PGA Tour získal jihoafrický golfista Aaron Wise, vítěz květnového AT&T Byron Nelson. Není divu, že dvaadvacetiletý mladík neskrýval nadšení: „Je to úžasné, splněný sen," radoval se. „Jít po osmnácté ferveji a vědět, že máte v kapse první titul na okruhu, tomu se jen tak něco nevyrovná, jedním slovem paráda."

Celý článek...

Strana 6 z 1042

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...