Japan Classic má opět stejnou vítězku. Stala se jí opět Číňanka Shanshan Feng, která tak rozesmutnila domácí příznivce. O dvě rány zpět totiž skončila Japonka Ai Suzuki, třetí se ztrátou čtyř úderů na vítězku skončila Anna Nordqvist.

Celý článek...

Hned tři hráči obstarali hlavní zápletku turnaje Shriners Hospitals for Children Open, Whee Kim, Alex Čejka a Patrick Cantlay, kteří shodně v součtu čtyř kol zapisovali devět ran pod par.

Celý článek...

V Hostivaři trénujeme i v zimě! Již nyní můžete přihlásit své děti do zimních kurzů, které startují od 13. listopadu. Přihlášky a případné dotazy pošlete Andree na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Termíny kurzů najdete zde.

Asi si ještě vzpomenete na případ hvězdného hráče amerického fotbalu O.J. Simpsona, který byl odsouzen za vraždu své manželky Nicole Brownové na devět let do vězení. Před pár dny z něj po odpykání celé délky trestu vyšel a co myslíte, že udělal? Hned první den zamířil na golfové hřiště! Jak hrál, agentury neuvádějí.

Celý článek...

Svatý Martin už pomalu sedlá svého oře a tak je nejvyšší čas začít připravovat husí speciality. Přijďte ochutnat tradiční česká jídla trošku netradičním způsobem a sladěná s vybranými pivními speciály.

Celý článek...

V neděli 5. 11. bude zahájen provoz v indoorové hale na BVV, pavilon H. Permanentky a vjezdy na BVV můžete zakoupit přímo na recepci indooru nebo na recepci na Kaskádě. Do 15. 11. nabízíme vstupy se slevou 1 000 Kč.

Celý článek...

Strana 6 z 948

6

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...