Golfiq

A to doslova. Zraněný John Daly chtěl absolvovat seniorské US Open na bugině, avšak vedení turnaje tuto možnost zavrhlo. Někdejší dvojnásobný vítěz majoru na to konto z turnaje odstoupil, navíc prohlásil, že se už nikdy podniku pod hlavičkou USGA nezúčastní.

Celý článek...

Obhájce titulu z Open Jordan Spieth jistě potěšil všechny Brity, když za jednoho z možných favoritů turnaje označil Tommyho Fleetwooda. Angličan zvládl bravurně finálovou rundu US Open, kdy zahrál 63 ran, a rázem si vysloužil velkou pozornost zámořských fanoušků.

Celý článek...

Hodně dlouho čekali Italové na další vítězství svého krajana v prestižní PGA Tour. Poslední triumf s italskou vlaječkou se až do neděle datoval do roku 1947. To se nyní změnilo zásluhou Francesca Molinariho, který ve finále Quicken Loans National rozdrtil soupeře eaglem a šesti berdíky.

Celý článek...

Milovník inovací Bryson DeChambeau se stal předmětem vyšetřování. Na vině je kompas, který používá k výpočtům na greenech. Někdo stran přístroje musel vznést dotaz, a tak pověřené autority zjišťují, zda lze přístroj používat.

Celý článek...

Ondřej Melichar a David Benák se díky výsledku na slovenském šampionátu mohou těšit na účast v turnaji Prague Golf Challenge na Zbraslavi. Už dříve Česká golfová federace udělila hrací karty Ondřeji Lisému a Gordanu Briximu.

Celý článek...

Milí golfoví nadšenci, dne 8. 7. pro vás pořádáme speciální letní turnaj na 18 jamek s úpravou HCP, a to Letní turnaj za rozbřesku. Přijďte si vychutnat krásu ranního svítání, východ slunce společně s golfem. Kdo nezažije, prohloupí... Všechny informace ohledně turnaje najdete na webu ČGF nebo na našich webových stránkách. Těšíme se na vás!

Celý článek...

Strana 10 z 1012

10

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...