Matt Kuchar se vrátil na vítěznou cestu. Dějištěm jeho triumfu se stal turnaj Mayakoba Golf Classic, kde se do čela vyšvihl už v úvodní rundě. Své soupeře vůbec nešetřil a po kolech 64, 64 a 65 ran si vybojoval parádní pozici před finále. A třebaže Dany Lee se činil, nakonec za Kucharem (-22) o jediný úder zaostal.

Celý článek...

Zach Johnson vyměnil svého tradičního nosiče holí Damona Greena a na jeho místo si vzal ženu. Ne ledajakou, jde totiž o manželku Matta Kuchara! Vše se odehrálo na Mayakoba Golf Classic.

Celý článek...

Údajně tři a čtvrt milionu dolarů nabízeli Saudové Tigeru Woodsovi za lednový start na jejich podniku. Na rozdíl od PGA Tour evropská série umožňuje platit hráčům startovné, aby organizátoři přilákali velká jména. V Saudské Arábii se tak představí třeba Dustin Johnson, Paul Casey či Patrick Reed, Woods však debut odmítl, aniž by uvedl důvod.

Celý článek...

Rory McIlroy nezažil sezonu snů, ba co víc, ani se jí nepřiblížil. Na majorech vyšel naprázdno, a třebaže v březnu na PGA Tour ovládl Arnold Palmer Invitational, několik příležitostí k ovládnutí turnaje mu proteklo mezi prsty. „Párkrát jsem si nechal titul vyfouknout," přiznává někdejší světová jednička. „A šlo i o turnaje, kterým připisuji mimořádný význam," nepřímo vzpomenul i Masters. „Na druhou stranu šlo o sezonu, v níž jsem hrál poměrně konzistentně."

Celý článek...

Ačkoliv vítězství na US Open z roku 2014 Martinu Kaymerovi vyneslo pětileté právo startu na PGA Tour, v roce 2016 status ztratil, neboť startoval jen na 13 akcích. A podobný osud mu hrozil i pro rok 2019, protože se v probíhající sezoně na túře objevil jen jedenáctkrát.

Celý článek...

Rory McIlroy se na vlastní kůži přesvědčil, že realitní trh není ve skvělé kondici. Svou rezidenci na jihu Floridy čítající mimo jiné šest ložnic, sedm koupelen, bazén, fitness zónu či patovací zónu podle bizjournals.com prodal za 11,5 milionu dolarů, přičemž nejprve požadoval 12,9 milionu dolarů. Nákupní cena přitom byla mírně vyšší než suma, za kterou se mu majetek podařilo prodat.

Celý článek...

Strana 10 z 1042

10

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...