Dost možná právě díky této holi získal titul z letošního Open v Royal Birkdale. Zachránil jí z takřka nehratelné pozice bogey a nakonec zdolal svého krajana Matta Kuchara. Nyní se Jordan Spieth rozhodl svou trojku železo podepsat a poslat ji do klubu, kde trofej vyválčil a kde si památný moment budou moci připomenout další generace hráčů.

Celý článek...

Sergio García se v domácím prostředí vytáhl a opanoval podnik Andalucia Valderrama Masters, který v názvu nese i jméno jeho nadace – Sergio García Foundation. Jedná se už o třetí Španělovu výhru v probíhající sezoně, když ta nejdůležitější přišla v dubnu na Mastes, další dvě včetně této vyválčil na EPGA Tour.

Celý článek...

S přesvědčivým náskokem šesti ran před Lydií Ko ovládla jihokorejská golfistka Eun-Hee Ji Swinging Skirts LPGA Taiwan Championship. S odstupem propastných deseti ran na vítězku se na děleném třetím místě seřadila hned pětice hráček – So Yeon Ryu, Lizette Salas, Carlota Ciganda, Madelena Sagström a Shanshan Feng.

Celý článek...

Tradiční podzimní konference České golfové federace, která se v pátek odpoledne uskutečnila ve Svachově Lhotce, shrnula právě končící sezonu a přinesla informace o novinkách pro příští rok včetně chystané změně národního kouče. Prezident ČGF Zdeněk Kodejš oznámil, že od 1. listopadu nastupuje do funkce generálního sekretáře Aleš Libecajt.

Celý článek...

Dějištěm druhé kvalifikační fáze do nejvyšší americké ženské profesionální soutěže (LPGA) je americký Plantation Golf and Country Club. Ve startovním poli, z něhož do závěrečných bojů postupuje osmdesátka hráček lze objevit i dvě česká jména – Kláru Spilkovou a Karolínu Vlčkovou.

Celý článek...

Švédové mají podle údajů, které dodali do šetření, nejlépe postaráno o budoucí hráče: vykázali 46 048 registrovaných mladých hráčů a hráček. Následuje Anglie s 46 000, Německo s 43 953 a Francie s 41 953.

Celý článek...

Strana 10 z 948

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...