Další díl play-off FedEx Cupu zatím vítěze nepoznal, neboť finálové kolo BMW Championship se kvůli nepříznivému počasí o den odložilo. A Evropané mají svá želízka v ohni. Průběžně první je Angličan Justin Rose (-17), následuje dělený druhý Rory McIlroy (-16), o další ránu zpět číhá na svou šanci Tommy Fleetwood a bez šancí určitě není ani vítěz Open Francesco Molinari (-13).

Celý článek...

Po závěrečném kole 73/+2 se Standa Matuš na turnaji Bridgestone Challenge, který se hrál 6. - 9. září, propadl z děleného prvního místa až na osmou příčku, kterou „jen" vyrovnal Mrůzkovo maximum na Challenge Tour.

Celý článek...

Sportovní ředitel ČGF Luboš Klikar, který v dějišti MS družstev mužů působil v roli kapitána týmu, s rozsáhlejšími závěry chce ještě počkat. Na celkové hodnocení našeho vystoupení v Irsku je ještě příliš brzo. První reakce jsou však velmi pozitivní. Během čtyřkolového turnaje hráči poznali, že dokáží držet krok se světovou špičkou.

Celý článek...

Výborné zprávy přicházejí z Rakouska, kde mužský seniorský tým překonal na mistrovství Evropy družstev desátým místem historické maximum. Dosud bylo nejlepším umístěním Čechů dvanácté místo z roku 2012. Činily se i ženy, které v Belgii vyrovnaly dvanácté místo z loňského šampionátu.

Celý článek...

Aj Slovensko patrí medzi krajiny, kde sa najlepší profesionálni golfisti môžu zúčastniť prestížneho turnaja kategorie Open, v tomto prípade Slovak Championship Open. Začne sa v nedeľu 9. septembra 2018 a bude trvať do utorka 11. septembra 2018.

Celý článek...

Turnaj Bridgestone Challenge, který se hraje 6. - 9. září v anglickém Lutonu, zahájil ve velkém stylu Stanislav Matuš, jenž se vyrovnaným rekordem (-10) dostal po prvním kole na první místo leaderboardu.

Celý článek...

Strana 10 z 1027

10

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...