Black Stork

Z turnaje Terre Blanche Ladies Open, který je součástí kalendáře profesionální LET Access Series, přiváží páté místo a zároveň ocenění pro nejlepší amatérku turnaje Jana Melichová. Top 10 uhrála Klára Spilková, 45. skončila Šideri Váňová.

Celý článek...

Z letošního druhého turnaje Symetra Tour si Karolína Vlčková odváží dělené 58. místo. V Beaumontu v Kalifornii prošla cutem, ovšem finálové kolo ji nevyšlo podle představ a s celkovým skóre +9 skončila mezi poraženými. Dobrou zprávou je, že česká profesionálka i na druhém turnaji druhé americké soutěže prošla cutem. Po turnaji na Floridě, kde obsadila dělené 37. místo, si finálové kolo zahrála i v Kalifornii.

Celý článek...

Golf Marathon je originální událost, která podporuje nadační fondy „STK pro chlapy" a „Ruce na prsa" za účasti osobností českého byznysu, sportu a přátel golfu. Před samotným turnajem v pátek 4. května oběhne všech 42 soutěžních jamek ultramaratonec Jiří Homoláč, který patří mezi ambasadory akce. Večerní program nabízí například setkání s Gabrielou Koukalovou, jež uspořádá autogramiádu svojí knihy JINÁ.

Celý článek...

Milí golfisti, už tento piatok 13. apríla 2018 pre vás otvárame všetkých 27 greenov (Taylor, Braid, Vardon) v golfovom rezorte Black Stork v čase od 9:30 do 19:00 (posledný tee time o 17:00 na 9 jamiek). Tréningové plochy driving range, putting green, chipping area a 3 PAR academy sú už otvorené od 8:00 do 19:00.

Celý článek...

GCCSH se podpisem nájemní smlouvy stal provozovatelem Pensionu Jonáš ve Svobodných Hamrech. Zároveň jsou podnikány kroky pro vznik nové s.r.o. ve 100% vlastnictví našeho klubu (GCCSH resort s.r.o.), které bude Pension Jonáš provozovat. Je tak naplňováno usnesení ze členského shromáždění.

Celý článek...

V sobotu 14. 4. prvním turnajem otevíráme novou golfovou sezonu ve Svobodných Hamrech! V posledních dnech finišují přípravy na hřišti i v klubovně. Stav greenů bude poznamenán provedením aerifikace 12. 4. a green č. 2 navíc opravou meliorace. Proto prosíme o shovívavost s kvalitou. Obecně je hřiště vyschlé a doufáme, že všichni příchozí si start sezóny užijí. Přihlašování do turnaje je možné na cgf.cz.

Zdroj: Golf & Country Club Svobodné Hamry

Strana 10 z 992

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...