Inzerce

S Darrenem Clarkem nádherně souzní doutník a skotská po vítězném tažení, nyní se však představí i v jiné roli. Na trh totiž přijdou jeho parfémy Darren Clarke – Day a Night (Den a Noc). Jak jej legendární golfista ověnčený titulem z Open charakterizuje?

Celý článek...

Vloni sezonu nedokončil, aby vyléčil poranění v oblasti žeber. Sotva však tuto komplikaci Rory McIlroy zdárně zažehnal, objevil se další zdravotní problém. Nepravidelnost srdečního rytmu. Kvůli tomu bude nucen každý půlrok podstoupit vyšetření na kardiogramu a každý rok musí jít na magnetickou rezonanci. Problémy naštěstí nejsou vážného rázu.

Celý článek...

Pro první titul na okruhu EPGA Tour si Angličan Chris Paisley dojel až na jihoafrické BMW SA Open. Na hřišti Gledover GC zapisoval jednadvacet úderů pod par, čímž rozesmutnil domácí příznivce. Jejich želízko v ohni Branden Grace se musel spokojit s druhým místem, tři rány za vítězem, třetí skončil Graceův krajan J.C. Ritchie.

Celý článek...

Dovoľujeme si vás pozvať na XVI. reprezentačný ples Lomnického golfového klubu, ktorý bude 27. januára 2018 od 19.30 hod. v hoteli International v strede golfového ihriska Black Stork vo Veľkej Lomnici.

Celý článek...

Nový kouč Staffan Johansson sleduje naše hráče zblízka už od srpnového šampionátu na Kunětické Hoře a má o nich poměrně dobrý přehled. Už s předstihem oznámil, že jeho cílem v této sezóně je umístění dvou ze čtyř týmů v Top 8 na ME, do konce tohoto roku chce mít dvě hráčky na LET a dva hráče na European Challenge Tour.

Celý článek...

Vyzkoušejte si jeden rok řádného člena v našem golfovém resortu bez vstupního poplatku. Za cenu ročního fee ve výši 21 000 Kč budete čerpat nejenom neomezenou hru v roce 2018, ale též využívat veškeré členské benefity:

Celý článek...

Strana 10 z 968

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...