A jak už jsme avizovali, odstartovaly ho ženy, konkrétně v Rancho Mirage. Populární podnik ANA Inspiration se stal kořistí jihokorejské golfistky Jin Young Ko, která o tři rány unikla své krajance Mi Hyang Lee. Jak už se stalo tradicí, slavila vítězka titul skokem do jezírka.

Celý článek...

Žatecko přivítalo sedmnáct účastníků Kurzu maršálů golfových resortů s otevřenou náručí a nádherným počasím. Česká Asociace Golfových Maršálů pořádala 12. kurz v Golf Resortu Bitozeves. Mezi nimi byli letos zastoupeni jak maršálové s mnohaletou praxí, kteří přišli načerpat novinky z jiných resortů, tak i úplní začátečníci, kteří se na práci maršála teprve připravují. Lektory kurzu byli Jiří Milfajt a Ivan Mareš - oba s obrovskými znalostmi a zkušenostmi ve způsobech, jak udržovat správné tempo hry na hřišti, jak komunikovat s hráči i s doporučeními, co všechno maršálové ke své práci potřebují nebo co vše zvládnout během první pomoci.

Celý článek...

Mládežnické regionální Tour čeká bohatá sezóna. Šestaosmdesát turnajů budou mít v součtu čtyři mládežnické Tour, které se uskuteční ve všech čtyřech regionech v rámci České golfové federace. První dětský turnaj startuje 19. dubna v Kotlině, zcela poslední vítěz bude vyhlášen 6. října v Ropici.

Zdroj: ČGF

Čtyřdílný seriál pro přední české amatéry Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour (RB CGAT) bude také letos tradičním pilířem domácích dlouhodobých individuálních soutěží. Premiéra se uskuteční ve dnech 26.–28. dubna na Kaskádě, další turnaje se hrají ve Zbraslavi, Hluboké n. Vltavou a Kun. Hoře.
V každém turnaji získávají hráči a hráčky body do dlouhodobého žebříčku Tour, jsou součástí Oficiálního amatérského žebříčku ČGF a Mládežnického žebříčku ČGF.

Celý článek...

Statistici si v datech libují, jaká zajímavá čísla provázejí úvodní dámský major sezony?

Celý článek...

„Když jsem šla poprvé od loňského roku podél rybníčku Poppie, měla jsem husí kůži. Okamžitě se mi vybavilo, co se tehdy stalo v neděli večer a následující den v play-off. Fanoušci byli neuvěřitelní a sledovali nás až do setmění. Nemohla jsem uvěřit, kolik jich přišlo o den později sledovat závěr turnaje," ohlédla se za nejsilnějšími okamžiky své dosavadní kariéra úřadující šampionka z ANA Inspiration Pernilla Lindberg.

Celý článek...

Strana 10 z 1075

10

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...