Pravidla

Rory McIlroy zatím slýchá, že zdaleka není v takové formě, v jaké by měl být. A podobné hlasy utiší teprve tehdy, začne-li opět vítězit, nejlépe pravidelně. Ačkoliv má na kotě 14 titulů z PGA Tour včetně 4 majorů a dalších 9 cenných výher z dalších okruhů, v posledních letech nestraší své soupeře zdaleka tolik, jak by si on i jeho příznivci přáli.

Celý článek...

Vysoce ceněný kurz dovedností a znalostí golfového maršála pořádá Česká asociace golfových maršálů z.s. V pořadí dvanáctý kurz proběhne 3. a 4. dubna v zázemí Golf Resortu Bitozeves. Jak se již stalo tradicí, proběhne pod vedením velezkušených lektorů Ivana Mareše a Jiřího Milfajta, kterým bude v oblasti první pomoci sekundovat Jan Šonka.

Celý článek...

Nová pravidla umožňují ponechat vlajku v jamce i v případě, že patujete z greenu. A golfisté s tím už začínají kalkulovat, včetně nejlepších profesionálů. Podle Brandela Chambleeho přibude těch hráčů, kteří v konci sezony PGA Tour budou vlajku v jamce ponechávat.

Celý článek...

V Hořehledech si vedou detaily snad o všem, a tak vám můžeme nabídnout pár zajímavých čísel, a to nejen o návštěvnosti.

Celý článek...

Protože jste o nová pravidla projevili velký zájem, podařilo se nám ve spolupráci s Českou golfovou federací vyjednat návštěvu samotného guru golfových pravidel Dalibora Procházky. Dorazí v pátek 5. dubna v 17.00 a během cca 4 hodin nám představí hlavní změny a novinky v letošní edici pravidel se zaměřením na praktické ukázky. Všechny zájemce prosím o závazné přihlášení v kontaktním formuláři, abychom správně nadimenzovali prostory i občerstvení.

Celý článek...

Asijské golfistky vládnou LPGA Tour. A potvrdil to i turnaj Diamond Resorts Tournament of Champions Presented by IOA, na němž bojují držitelky titulů z předchozí sezony.

Celý článek...

Strana 7 z 1055

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...