Devátý ročník devítidílného seriálu golfových turnajů Joy Golf & Festina Tour 2018 konaný od poloviny dubna do konce září letošního roku na mistrovském hřišti Sand Martin´s Holes v Michalovicích u Mladé Boleslavi má před sebou závěrečnou kapitolu v podobě finálového turnaje v pátek 28. září 2018. Teprve v něm se rozhodne o celkovém vítězi. Kandidátů je přinejmenším deset.

Celý článek...

Společnost Hluboká Invest a.s. a Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovolují pozvat na tradiční turnaj Hluboká Invest Cup, který se koná v sobotu 20. 10. 2018.

Celý článek...

Klára Spilková po skvěle zvládnuté druhé rundě (-7) figurovala před finále Estrella Damm Ladies Open v první desítce, ovšem závěrečné kolo nezvládla a po 75 ranách klesla až na dělené 33. místo (278/-6).

Celý článek...

Společnost Hluboká Invest a.s. a Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovolují pozvat na tradiční turnaj Hluboká Invest Cup, který se koná v sobotu 20. 10. 2018.

Celý článek...

Tradiční a oblíbený turnaj o putovní pohár prezidenta GCBBS a mistrovství klubu na rány je tu! POČET MÍST JE OMEZEN, tak neváhejte, ať nechybíte na legendárním turnaji, který proběhne ve středu 3. října na hřišti v Lázních Bohdaneč. Přihlašte se na následujícím odkazu a zařaďte se mezi golfovou smetánku.

Celý článek...

V pondělí 17. září se v karlovarském Golf Resortu uskutečnil pátý a předposlední turnaj série Czech PGA Senior Tour. Na vynikajících rychlých greenech se nejlépe dařilo Alanu Babickému, který zvítězil se skvělým výsledkem 67 ran a posunul se tak na 2. místo v celkovém žebříčku za Jana Juhaniaka.

Celý článek...

Strana 7 z 1028

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...