Teprve popáté (nebo už popáté?) vyhrála turnaj LPGA hráčka, která ještě neměla hrací kartu na LPGA. Povedlo se to Jin Young Ko na její domácí půdě – turnaj Hana Bank Championship se hrál v jihokorejském Incheonu. Ko hrála teprve třetí turnaj na nejvyšší ženské tůře LPGA, ale v domácí (a hodně nabité) ženské sérii už dobývala jeden úspěch za druhým. Tentokrát tedy porazila celou světovou elitu a ani kvůli tomu nemusela do zámoří. Tam se teď ale bude muset přemístit, vítězství jí přineslo plnou hrací kartu na LPGA, a to s okamžitou platností. Tomu se říká chytnout příležitost za pačesy....

Do druhého kvalifikačního kola, které se hraje ve Španělsku 3. – 6. listopadu se z českých hráčů dostali pouze Filip Mrůzek a Stanislav Matuš. A jak se jim daří v GR Panoramica?

Celý článek...

ZTA je významná firma ve světovém telekomunikačním byznysu a zároveň jeden z největších výrobců mobilních telefonů. V posledních letech se stále víc angažuje i jako sponzor, v nejrůznějších sportovních odvětvích. Teď oznámila PGA Tour, že podepsala se ZTE tříletý kontrakt – ZTE se stala prvním smartphone partnerem tůry. „Mobilní přístroje už jsou nejdůležitějším médiem, na němž fanoušci sledují turnaje, dostávají informace o novinkách a oblíbených hráčích a kde také tyto informace sdílejí se svými přáteli," těšil se po uzavření smlouvy Brian Olever, viceprezident PGA Tour pro sponzoring.

Celý článek...

Na Kaskádě se v pátek 10. listopadu uskuteční závěrečný turnaj o golfové cesty bza sluncem, který je určen nejen pro členy. Hrát se bude o lákavé pobyty a slosování proběhne ze score card všech hráčů, takže pokud nebudete mít štěstí na hřišti, může na Vás sednout po hře.

Celý článek...

Evropská tůra se znovu pokouší zrychlit své turnaje – další pokus proběhne v rakouském Diamond klubu v Atzenbruggu u Tullnu. Každý flight budou doprovázet rozhodčí se stopkami, a budou nemilosrdní: hráči, kteří poprvé překročí čtyřicetisekundový limit, budou varováni, a každé další přetažení povoleného času bude odměněno jednou trestnou ranou. Podle odhadů by mělo toto opatření vést až ke 45minutovému zrychlení hry jednotlivých flajtů.

Pat Perez, syn mexicých přistěhovalců do Arizony a muž s figurou i životosprávou hobbyhráče, hraje PGA Tour už 17 let. Sice za tu dobu ani jednou nepřišel o kartu, ale 378 turnajů mu trvalo, než poprvé vyhrál. A pak, těsně po čtyřicítce, se cosi zlomilo – během posledních jedenácti měsíců přidal další dvě výhry, stačilo k tomu pouhých 25 absolvovaných turnajů.

Celý článek...

Strana 7 z 948

7

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...