Golfiq

Přijet se škraloupem do kolébky golfu? To chce odvahu a je třeba postavit se situaci čelem. Přesně tak to učinil během Scottish Open Phil Mickelson, který se na US Open výrazně provinil proti pravidlům a samozřejmě také proti duchu hry. Rozhodl se proto ve Skotsku oslovit novináře s tím, že je připraven hovořit o všem, co se na US Open událo.

Celý článek...

V pátek 20. 7. od 12 hodin a v sobotu 21. 7. od 10 do 18 hodin na drivingu GCCSH bude k dispozici unikátní fittingový systém MIZUNO DNA, software pro optimalizaci shaftů a specialista firmy all4GOLF!

Celý článek...

Nejprestižnější dámské sérii LPGA Tour letos vládnou Thajky. K sestrám Jutanugarnovým, které okupují desítku nejlepších hráček planety, se přidala Thidapa Suwannapura, jež v rozehrávce turnaje zdolala zkušenější Brittany Lincicome a došla si pro premiérovou výhru na okruhu. Stala se třetí vítězkou své země na LPGA Tour v probíhající sezoně.

Celý článek...

John Deere Classic se stalo kořistí Michaela Kima, pro něhož jde o první vítězství v nejprestižnější golfové sérii světa. Finále odehrál na 66 ran a o osm úderů nechal za zády Francesca Molinariho, Joela Dahmena, Sama Rydera a Bronsona Burgoona. Kromě toho sedmadvaceti ranami pod par stanovil nový rekord turnaje.

Celý článek...

Celoroční golfové kurzy pro děti a juniory, pokročilé i začátečníky, od září do června...

Celý článek...

České dorostenky měly na dosah bronzové medaile z mistrovství Evropy ve Švédsku, ale ve vyrovnaných utkáních proti domácím Švédkám na cenný kov nakonec nedosáhly. Po porážce 2:5 obsadily konečné čtvrté místo, čímž vyrovnaly historicky nejlepší umístění z roku 2015 na Kaskádě.

Celý článek...

Strana 7 z 1012

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...