Black Stork

První turnaj ze série GPA Czech Mid & Senior Tour má své vítěze. Ve středu slavili v Berouně vítězství senioři Pavel Vilimovský a Anna Polavková. Kategorii mid-amatérek ovládla Silvie Dittertová, největší drama se odehrálo v midech, kde Jakub Hašek porazil Jana Křenka až na druhé jamce play-off.

Zdroj: ČGF

Srdečně vás zveme již tuto sobotu 28.4.2018 na první turnaj naší série Valašský pohár 2018, který pořádáme ve spolupráci s hotelem Ondrášův dvůr a firmou Pharma Future s.r.o. Opět soutěžíme o vítězství nejen na tomto turnaji, ale výsledky se budou počítat do celkového pořadí. A také nezapomeňte, že i tento turnaj se počítá do celkového pořadí v celosezónní soutěži O nejpilnějšího valacha.

Celý článek...

Zatímco Nelly Korda čeká, až se přidá ke své sestře a rozšíří počet sesterských dvojic, které na LPGA Tour dokázaly triumfovat, Moriya Jutanugarn zvládla navázat na svou sestru Ariyu, když zvítězila na hřišti Wilshire Country Club, hostícím Hugel-JTBC L.A. Open. Moriya zvítězila ve svém 156. startu na okruhu, a tak se přímo nabízí tvrzení, že trpělivost ne růže, ale tituly přináší.

Celý článek...

Milí golfisti, golfové ihrisko Black Stork vo Veľkej Lomnici je už vo výbornej kondícii. Využite nádherné aprílové počasie na hru golfu: do štvrtku 26. apríla 2018 zaplatíte iba za 18 jamiek a hráte unlimited a do 30. apríla si môžete kúpiť permanentky platné celú sezónu so zľavou 10%. Srdečne vás pozývame na slávnostné otvorenie sezóny už tento víkend.

Celý článek...

Jediným golfistou, jenž dokázala všechna čtyři kola stlačit své skóre pod 70 ran, byl na Vaelro Texas Open Andrew Landry a po zásluze si tak připsal premiérový titul na PGA Tour. Ten vybojoval s náskokem dvou ran na krajany Seana O'Haira a Treye Mullinaxe.

Celý článek...

O jedinou ránu přehrál Francouz Alexander Levy ranaře Alvaro Quirose a na Trophee Hassan II získal svůj pátý titul na okruhu EPGA Tour. Třetí místo (-6) se ztrátou dvou ran na vítěze dělili Fin Ilonen, Švédové Björk a Lagergren a Ital Pavan.

Celý článek...

Strana 7 z 992

7

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...