Slovinsko Livada 1Chcete si otestovat svůj drajv na nejdelší jamce Slovinska? Ta leží na hřišti Livada Golf Course přímo u komplexu lázní Terme 3000 v Moravských Toplicích, kousek od rakouských hranic a od nás vůbec ne tak daleko, jak si člověk Slovinsko představuje. Z Brna je to 350 kilometrů a jste tam za necelé čtyři hodinky. Bezvadná příležitost, jak spojit golf s pobytem v řadě horkých bazénů s léčivou „černou" vodou!

 

Od začátečníků po zkušené hráče
V roce 2016 zvolili hráči zdejší osmnáctku za krajinově nejkrásnější hřiště Slovinska. Rozkládá se na 50 hektarech a je charakteristické rovinatým terénem a širokými fervejemi uprostřed lesíků kraje Prekmurje. Po lehké první jamce budete čelit řadě vodních překážek a dalším zajímavým, hru zpestřujícím situacím. Předepsaná hrací doba pro flight čtyř hráčů, odpovídající plochému terénu a délce (z bílých 6,236 metrů, SR 133, CR 72,7), činí 4 hodiny a 17 minut.

Postaveno jako výzva – dvě jamky dlouhé 600 metrů
Hřiště je velmi přijatelné pro začátečníky, avšak výzvu staví i před zkušené hráče. Dva čtyřpary o délce 400 metrů, dva pětipary přes 500 a dva třípary delší než 180 metrů jsou připraveny prověřit vaše dovednosti. Největší zkouškou – pokud chcete zahrát par – je devátá jamka, pětipar měřící přes 600 metrů! Par hřiště je klasických 72, rekord hřiště z bílých má hodnotu 66 ran. Všichni hráči, kteří zahrají hole-in-one, obdrží své speciální pamětní místečko na hřišti.
Každý rok se tu odehraje víc než 70 turnajů. Mezi nimi mezinárodní otevřené mistrovství amatérů, kde hrává víc než 130 účastníků ze 14 evropských zemí.

Slovinsko Livada 2A co po golfu?
Po hře na vás čeká spousta příjemných věcí. Hotel Livada Prestige 5*, jen pár kroků od hřiště, je známý svým příjemným přátelským prostředím, poklidným hotelovým bazénem, autentickou místní kuchyní kraje Prekmurje. Během celého pobytu jste přímo hýčkáni. V koupelnách prostorných pokojů, kde si můžete do vany napustit i léčivou černou termálně-minerální vodu, získáte novou energii pro svá další golfová dobrodružství.
A přímo s tímto hotelem je propojen další hotel – místo zde vždycky najdete a cenová politika je příznivá. Hotelový komplex obsahuje několik bazénů, vnějších i vnitřních, a je odtud přímý a bezplatný vstup do celého rekreačního komplexu lázeňského parku s dalšími bazény a atrakcemi pro celou rodinu.

Kontakt:
Livada Golf Course
Kranjčeva 12, Moravske Toplice
+386 2 512 50 66
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.golf-livada.si

Převztao z časopisu GOLF 7/2018
Připravil: Ivo Doušek


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...