Haugschlag-1Haugschlag se svými dvěma osmnáctkami těsně u našich hranic je častým cílem českých hráčů. A resort má skutečně co nabídnout. Nádherné přírodní prostředí ve výšce 600m n.m., velmi čisté ovzduší, šmolkově modré nebe, skvěle upravené ferveje i greeny, výborná kuchyně, převážně česká obsluha v restauraci...

Letní dny - pivní festival!
Jen co pomine jarní nápor turnajů, proběhnou v resortu tradiční Letní dny. Sedm dní s golfem, sedm dní s pivem! V minulosti se téma pivo velmi dobře osvědčilo – každý den bude pod záštitou jednoho pivovaru! A večery budou nabité kulturou a kulinářskými požitky – některá vyhlášení budou těsně po turnaji, jiné dny až večer, s hudbou.
Důležité – na turnaje se dá hlásit i jednotlivě, není třeba absolvovat celou sérii. Podrobná nabídka, z níž si můžete vybrat, je na stránkách resortu (www.golfresort.at) .
Majitelé voucherů našeho časopisu 2=1 si ve všedních dnech zahrají za polovic – výrazná část českých návštěvníků resortu toho využívá. Pro účast na letních dnech ale voucher nelze použít.

Zdroj: Ivo Doušek


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...