Inzerce
Inzerce

Seminar Info CZECH-250Krásný hotel s kapacitou 160 pokojů a suitů se nachází na vjezdu do Kaprunu na rozsáhlé louce. Rezort zahrnuje také velké termální lázně. V přímém okolí hotelu jsou v zimě upravené běžkařské tratě a od hotelu vyjíždí ke sjezdovkám v okolí shuttle bus každých dvacet minut. Ledovec Kitzsteinhorn je nejbližší ledovec z Čech a se zárukou sněhu na 3.029 metrech po celý rok.

V okolí resortu se nachází také lyžařská střediska Maiskogel a Schmitten.

Spousta služeb je již zahrnuta v ceně pokoje: nealko minibar, který se denně doplňuje, vstupy do termálních lázní, sportovní hodiny jako aqua aerobik, nordic walking, zapůjčení horských nebo trekkinkových kol pro jednotlivce atd.

Samozřejmostí jsou na pokoji k dispozici pro hosty župany, osušky během pobytu k dispozici, plážová taška. V exkluzívním Skylinepool wellness centru na střeše hotelu, vstup pouze pro hotelové hosty je občerstvení: čaj, šťávy, sušené ovoce, oříšky.

Skylinepool – na střeše hotelu je prosklený bazén s termální vodou teplou 34-36 stupňů, saunami a párou na rozloze 2.500 m2.

Termální lázně se rozkládají na ploše 20.000 m2 s bazény pro děti i dospělé s termální vodou, slanou vodou, saunovým světem a klubem Kidstein pro děti od tří let.

Pro firemní klienty nabízí hotel čtyři konferenční místnosti s denním světlem až pro 240 účastníků, moderní technika, terasy, výhled na ledovec Kitzsteinhorn.

Tauern

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...