Golf-Alpin-250Golf Alpin je veliká organizace zastřešující 27 golfových klubů v Tyrolsku a Salzbursku. Ohromný výběr – každé z hřišť je svým způsobem jedinečné, všechna dohromady tvoří širokou paletu od hřišť nejlehčích až po hřiště mistrovská, nejlepší ve svých regionech. A jak velká je nabídka hřišť, tak velká je i nabídka partnerských hotelů a dalších ubytovacích zařízení.

Nabídku doplňuje atraktivní karta Golf Alpin Card, díky níž klesá cena každého z hřišť pod jeho normální green fee. Všechno dohromady je to zacíleno na perfektní golfovou dovolenou, kterou si každý může vyladit sám, přesne na svou míru.
15 golfových klubů je v Tyrolsku, dalších 12 v Salzbursku. Jste začátečník? Jste hráč se single handicapem a vysokými nároky? Vybere si každý. A to vše v krásných kulisách rakouských hor. Odpal ve stínu Dračí stěny na Mondsee, dlouhý drajv na tmavozelených fervejích kitzbühlských hřišť, čipování ve víc než tisícimetrové výšce v Lungau a konečně patování v Ellmau, pod kolmými stěnami pohoří Wilder Kaiser.

Jedna karta, spousta předností – Golf Alpin Card
Nabídka samotných hřišť by sama o sobě nic neznamenala. Užitečnou ji dělá karta Golf Alpin Card. Tu dostanete ve všech partnerských klubech a v pertnerských hotelích. Karta je ve třech verzích – na tři, čtyři nebo pět her. Platí všechny dny v týdnu a je přenosná i na další rok. Je zcela univerzální – využít ji můžete hrou na různých hřištích, ale také lze vyčerpat všechny hry třeba na jednom jediném. A co když si budete chtít zahrát devítijamkové hřiště? I to karta řeší, devítijamkových hřišť na ni můžete hrát dvojnásobek.

Děti do 15 let mohou na všech těchto hřištích hrát za 25 euro, za předpokladu, že hrají v doprovodu dospělé osoby, která platí plné green fee nebo použije Golf Alpin Card.

Nejrůznější druhy ubytování spojuje v síti Golf Alpin vysoká kvalita nabízených služeb, nazývají ji alpinská pohostinnost. Ve všech hotelech Golf Alpin samozřejmě nabízejí i golfové balíčky, spojené s využitím karty. Hostitelé a jejich týmy jsou velmi dobře připraveny splnit golfová přání hostů, protože těmto přáním jako golfisté rozumějí.

Golfisté jsou požitkáři. Hledají požitky na hřišti i mimo ně. O jejich žaludky je v hotelech a penzionech dobře postaráno: místní kuchyně, prošpikovaná regionálními lahůdkami, je dobře známa každému, kdo do těchto končin zavítal. Dokonalá dobrodružství chuti můžete zažít na rustikální horské chatě, stejně jako ve hvězdami ozdobeném restaurantu na břehu jezera.
Ale ani kultura nepřijde zkrátka, i ta patří k radostem života stejně jako golf nebo jídlo.

Pro ty, kdo chtějí svůj golfový den ukončit jinak než jen saunou a večeří, nabízí podniky sdružené v Golf Alpin nepřetržitou řadu kulturních pořadů, akcí a zážitků.
Informace o všech nabídkách, ať už golfových nebo dalších, najdete na www.golf-alpin.at. Samozřejmě je tam i seznam všech účastnících se klubů s jejich stručnými popisy.

Ceny Golf Alpin Card:
5 green fee...... 325 euro
4 green fee.......260 euro
3 green fee.......199 euro

Golf-Alpin-Inserat-S-str-m

Více ZDE:  http://www.golf-alpin.at/golf-alpin-card/?contentId_=227

Připravil: Ivo Doušek


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...