Hostivař-500c

Rak-JungerRomer-iluHotel Zum Jungen Römer leží mezi golfem a sjezdovkou a v zimě i v létě má přijatelné ceny. Najdete ho v Alpách, v menším městečku Radstadt kousek od slavných středisek Altenmarkt, Flachau nebo Schladming. A právě teď je tam všude kolem spousta krásného lyžování!

Nadpis nelže. Ke spodní stanici lanovky je to 200 metrů, na golf o 195 míň, klubovna místního Golfclubu Radstadt je přímo v jedné z částí hotelu a když si po hře budete chtít dát oběd, octnete se v hotelové jídelně.

Hotel není veliký, vejde se sem jen něco pod stovku hostů, ale majitelé – rodina Stieglerových – to považují spíš za klad. Vedou ho v tradici rakouských rodinných hotelů, péče o hosty je velice osobní. Zapomeňte na majitele zavřeného někde v kanceláři nebo řídícího hotel odjinud: Christian Stiegler je stále mezi hosty, ráno a večer se pohybuje po jídelně a často i sám obsluhuje, přes den je velmi často u jednoho z počítačů v recepci. Hosté tento přístup oceňují a často se vracejí na další pobyty. Typicky golfisté, kteří zde začnou v létě, vyhledávají hotel i na lyžařské výpravy.

Rak-JungerRomer-jidloVede je sem výborná strava, wellness s bazénem, několika saunami a dalšími zařízeními – a hlavně to vlídné osobní zacházení. Kuchyně má ocenění „1 Haube" (kuchařská čepice), v Rakousku velmi ceněné. V polopenzi, která je v ceně pobytu, je bohatá snídaně, odpolední svačinový bufet a pětichodová večeře.

Místní lyžařské terény nad hotelem zahrnují řadu lanovek a sjezdovek v délkách 2 – 3 km. Středisko je součástí největší rakouské lyžařské oblasti Ski Amadé. To se rozkládá na obě strany od Radstadtu, nejbližšími sousedními středisky jsou Zauchensee, Flachau a Schladming, všechno místa, kde se jezdí Světový pohár. I v letošní špatné zimě je tam všude sněhu dost.

Rak-JungerRomer-restStieglerovi zvou české lyžaře k březnovému lyžování. Místní sjezdovky bývají ještě v plné kondici, sluníčko už je silnější. Optimální podmínky. V jejich nabídce najdete týdenní balíčky, kde je cena ubytování výhodně kombinována se skipasem, ale i nabídky na kratší pobyty, typicky na prodloužené víkendy.

Ceník pro individuální pobyty najdete na stránkách hotelu. Pro skupinky a skupiny ale nabízí hotel Zum Jungen Römer i výhodné individuální podmínky. Ty je potřeba projednat předem, nejlépe mailem nebo telefonicky s majitelem panem Stieglerem.
Hotel má několik standardních balíčků:

Adresa a další údaje:
Hotel Zum Jungen Römer
Familie Stiegler
Römerstrasse18, A-5550 Radstadt
Tel. 0043 6452 6712
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.roemer.at


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
2500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...