Golfová zábava

Muž v golfovém oblečení se přihrne k dentistovi do ordinace a hned spustí: „Pane doktore, prosím, je 9:15 a já mám v deset s kamarády tee time. Nešlo by ten zub jen vytrhnout co nejrychleji a bez umrtvování?"
„Sestro, vidíte, to je ale odvážných chlap. To už se dnes ani nevidí. Myslím, že bychom mu mohli vyhovět," reaguje doktor.

Celý článek...

Znal všechna hřiště, všechny vítěze kdejakého turnaje, jejich výsledky a výši finančních výher profesionálních golfistů za posledních padesát let. V knihovně měl všechny knihy, které kdy o golfu vyšly. Věděl všechno o technice a strategii hry, znal jemné rozdíly ve švihu Payne Stewarta a Nicka Falda, ale kupodivu ještě nikdy opravdový golf nehrál. Přátelé ho tak dlouho přesvědčovali, až se jednou rozhodl, že si půjde s nimi golf zahrát.

Celý článek...

Jaká rána je v golfu nejsnazší?

Celý článek...

Starší sympatický pár dohraje kolečko a jde se občerstvit do klubovny. Tam se muž po chvilce ptá místních, kolik je vlastně na jejich hřišti bankrů... „Že sedmdesát pět?

Celý článek...

Krásné všední odpoledne, jamka číslo jedna. Po pár cvičných prošvihnutí se hráč postaví k míčku, napřáhne se a odpálí. Míček však chytí těžký hook a zamíří přes plot přímo na silnici. Vše by skončilo dobře, nebýt projíždějícího auta. Takhle míč prosvištěl předním sklem, vylekaný řidič strhl řízení a po několika smycích narazil do startérova domečku, jen kousek od viníka. Rozlícený řidič vzal golfový míček ze vnitřku svého auta a celý brunátný se hrnul k odpališti.

Celý článek...

Dva přátelé stojí na prvním odpališti, jeden vyndá z bagu zelený míč a ptá se kamaráda: „Nechceš hrát tímhle? Nedá se ztratit."
„Co myslíš tím, nedá se ztratit?" diví se jeho přítel.
„Myslím to vážně," říká ten první, „když ho zahraješ do lesa, tak pípá, když je ve vodě, tak produkuje bubliny a na ferveji nebo v rafu jemně kouří, abys ho snadno našel."
Jeho druh tomu moc nevěří. Ale když se přesvědčí, že skutečně všechny popsané vlastnosti fungují, tak přesvědčen pokyvuje uznale hlavou.

Celý článek...

Strana 7 z 98

7

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...