Golfová zábava

Hlava rodiny si po večeři pročítá v obývacím pokoji noviny.
"Sakra, tady píšou, že budou zase zdražovat benzín," povídá své ženě. "Oni už fakt nevědí, jak z nás vyždímat poslední peníze," pokračuje.

Celý článek...

Známý nešika zadrajvuje špičkou hole přímo do lesa. Druhá rána z lesa přeletí fervej a zapadne do křovisek na druhé straně. Po několika dalších podobných úderech se dostane do bankru, u kterého stojí místní profík. Ptá se ho: „Co myslíte, jakou hůl teď?"

Celý článek...

Po smrti nechtějí vášnivého golfistu pustit za nebeskou bránu, a tak se ptá: „Ano, hrával jsem golf velmi často a velmi rád. Ale copak je to hřích?"

Celý článek...

Víte, co získáte po dohrání poslední jamky vaší rundy?

Celý článek...

Mladý vášnivý golfista vyšetřil jedno všední odpoledne pár hodin času, a tak se těšil, jak si zahraje na sklonku dne alespoň devítku. Když se chystal k odpalu, přišoural se k němu starší muž a požádal ho, zda by mohl jít s ním.
Mladík neuměl říct ne, a tak vyrazili ve dvou. A nelitoval. Starší muž hrál velice svižně. Jeho rány nebyly tak dlouhé a vysoké, jako mladíkovy údery, ale byly konzistentní a prosté jakýchkoli chyb. Rychle a svižně prošli hřištěm, až odpálili své drajvy na devítce. Zde se ale mladík dostal opět do problémů, kdy se přesně mezi jeho míčem a vlajkou tyčila statná borovice.
„Když jsem byl v tvých letech, také jsem občas zatáhl drajv, pak jsem ale vždy hrál přes tuto borovici a číslo vždy zachránil," komentoval nastalou situaci straší muž.

Celý článek...

Chvíli přemýšlí, zkoumá vítr a pak povídá kedymu: „Pošlu to rovnou na green, najdi čtyřku železo a podej mi ho."
Kedy mu podá požadovanou hůl. Hráč si cvičně párkrát promáchne a topne míč, který přistane patnáct metrů před odpaliště.

Celý článek...

Strana 4 z 98

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...