Golfová zábava

Po dokončení kola, během kterého golfista opět zahrál spoustu špatných úderů, se na chvíli zastaví a frustrovaně říká kedymu: „Musel bych snad pohnout Zemí nebo Nebesy, abych na tomhle hřišti zahrál pod sto..."

Celý článek...

Nezkušený golfista si najme kedíka a po chvilce se rozhořčeně ptá: „Proč se stále díváte na hodinky?"

Celý článek...

Dva golfisté – šéf se svým podřízeným - narazí při hře na pomalu hrající dámy. Po chvíli to jeden z nich nevydrží a povídá: „Zajdu za nimi a požádám je, aby nás pustily." Jak řekl, tak udělal.
Na půl cestě se však obrátil, vrátil se ke spoluhráči, svému šéfovi, smutně pokrčí rameny a říká: „Nemohu tam jít. Jedna z nich je moje žena a ta druhá je moje milenka."
„Nevadí, zajdu tam já," odpovídá druhý.

Celý článek...

Nadšený, avšak nepříliš zdatný golfista zahrraje drajv hluboko do křoví, načež se obrátí na kedíka a ptá se: „Viděl jste, kam ten míček dopadl?"
„Abych řekl pravdu, tak neviděl," odpoví zkoušeně kedík.
„A proč se, sakra, nedíváte?" hartusí hráč.

Celý článek...

Na hřišti právě začíná prestižní klubový turnaj a k prvnímu odpališti se blíží první čtveřice účastníků. Rozhodčí zahlédne, že na dvou vozících jsou pouze tři bagy – mírně znejistí a začne kontrolovat počet holí. U první trojice vše sedělo, když však došel až k poslednímu, překvapeně se ptá: „A kde vy máte své hole, pane?"

Celý článek...

Kněz, doktor a ekonom si vyrazí na golf a velmi brzy narazí na pomalý flight před nimi. „Co je to za chlapíky," mumlá ekonom, „čekáme na každé jamce skoro patnáct minut."
„Nikdy jsem neviděl tak nešikovné hráče," přisadí si doktor.
Vtom kněz zahlédne greenkeepera a zavolá ho, aby zjistili, kdo hraje před nimi. „Co je to za skupinu před námi, proč hrají tam pomalu?" ptá se kněz.
„Jde o slepé hasiče," vysvětluje greenkeeper a dodává, „o zrak přišli před lety, když hasili naši klubovnu. Za to si na našem hřišti mohou vždycky zdarma zahrát."

Celý článek...

Strana 6 z 93

6

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...