Golfová zábava

Na nejmenovaném golfovém hřišti v Česku zrovna probíhal den otevřených dveří. Dostavilo se i několik Skotů, kteří, jak známo, využijí každou příležitost, zvlášť bezplatnou. Místní „profík", který měl nováčky na starost, po chvilce teorie přešel k praxi.
Hned první Skot odpálil krásnou ránu driverem na 200 metrů a říká: „I am John."
Druhý po 250metrovém odpalu pronesl: „I am Peter."

Celý článek...

Po nevydařeném kole se naštvaný golfista ani nezastavil v klubovně a zamířil rovnou domů. Na parkovišti ho však zastavil policista a ptá se: „Nehrál jste tak před dvaceti minutami z týčka na šestnáctce?"
„Ano," odpovídá golfista.
„ A zahrál jste obrovský hook přes stromy?" upřesňuje policista svou první otázku.
„Ano, zahrál, jak to víte?" podivuje se golfista.
„Váš míč přeletěl stromy a na dálnici rozbil přední sklo osobního auta. Řidič se polekal, strhl řízení a postupně do něj narazilo dalších pět aut, včetně hasičského, které spěchalo k požáru. Protože nedojelo včas, dům shořel. To jsem zvědav, co s tím uděláte!" přitvrzuje policista a vytahuje blok.

Celý článek...

Naučit se golf vyžaduje více času, než si osvojit operaci mozku.

Celý článek...

Zaměstnavatel nechtěl navýšit zaměstnancům dovolenou proto, že čerpají příliš mnoho dnů nemocenské, z jeho pohledu často i neoprávněně. Zaměstnanci však trvali na svém. Na jedné ze schůzek ale zaměstnavatel hodil na stůl noviny a říká: „Podívejte se sami, tady se píše, že František Novák včera vyhrál o jedinou ránu golfový turnaj, přitom mně před dvěma dny přinesl neschopenku..."

Celý článek...

„Chlapče, myslíš, že je hřích chodit hrát golf v neděli?"

Celý článek...

„Včera večer za mnou přišel Karel a řekl, že každý muž musí jednou v životě udělat zásadní rozhodnutí" svěřuje se jedna mladá žena druhé. „Říkal, že to pro něj bylo ohromně těžké rozhodování, protože si nebyl jist, jestli tu odpovědnost unese, a proto s tím taky tak dlouho otálel. Ale jestli máme prožít společný život, je to potřeba zkusit."
„A kdy tedy bude ta svatba?" vyzvídá dychtivě kamarádka.

Celý článek...

Strana 6 z 98

6

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...