Golfová zábava

Karel se tentokrát vrátil z golfu pěkně naštvaný, a tak se manželka hned ptá: „Co se děje, drahý?"
„Ten Jirka," čertí se Karel. „Už s ním nikdy v životě nebudu hrát! Je to ten největší podvodník, jakého jsem kdy viděl!"
„Prosím tě, co tak hrozného provedl?" zajímá se manželka.
„Já ti to tedy povím. Když jsme šli na osmnáctou jamku se stejným skóre – však víš – tu tříparovku s hlubokým křovím vpravo těsně před grínem, tak já sice míč zatáhl trochu vlevo, no par by to byl jistý, ale Jirka to napálil přímo do toho křoví." Běžím s ním hledat a najednou mě Jirka z druhé strany křoví volá, že už svůj míč má. Když pak přijdu blíž, nevěřím svým očím, jeho míček leží jen půl metru od jamky.

Celý článek...

„Jak to, že jsi teď na golfu mnohem častěji?" ptá se kamarád svého parťáka.

Celý článek...

Naučit se golf vyžaduje téměř tolik času jako osvojení si operace mozku.

Celý článek...

Pokud jste pili, neřiďte.

Celý článek...

Golf je z devadesáti procent inspirace...

Celý článek...

Nadšený, avšak bohužel nepříliš zdatný golfista chodil hrát každý týden svou rundu na místní hřiště, ale pokaždé se trápil se stejnou jamkou – pětkou s vodní překážkou, kde týden co týden utopil nejméně jeden míček. Jednoho dne se rozhodl, že takhle to dál nejde a bude na této jamce raději používat ošuntělé hrané míčky, protože to nevyjde aspoň tak strašně draze. Otevře bag, vytáhne starý míček, natýčkuje a již se rozpřahuje k ráně. Vtom však nebe rozčísne mohutný hlas: „POUŽIJ NOVÝ MÍČ!" Golfista si říká, že taková rada by se měla raději následovat, zvedne starý míček a vyndá nový. Už je na vrcholu zášvihu, když se zase z výšin ozve autoritativní hlas: „DEJ SI CVIČNÝ ŠVIH!" Golfista uposlechne, poodstoupí a zkusí si ránu nanečisto.

Celý článek...

Strana 6 z 101

6

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...