Golfová zábava

Kněz, doktor a ekonom si vyrazí na golf a velmi brzy narazí na pomalý flight před nimi. „Co je to za chlapíky," mumlá ekonom, „čekáme na každé jamce skoro patnáct minut."
„Nikdy jsem neviděl tak nešikovné hráče," přisadí si doktor.
Vtom kněz zahlédne greenkeepera a zavolá ho, aby zjistili, kdo hraje před nimi. „Co je to za skupinu před námi, proč hrají tam pomalu?" ptá se kněz.
„Jde o slepé hasiče," vysvětluje greenkeeper a dodává, „o zrak přišli před lety, když hasili naši klubovnu. Za to si na našem hřišti mohou vždycky zdarma zahrát."

Celý článek...

Nešťastný golfista sedí po další nevydařené rundě u večeře a stále dokola lamentuje: „Kéž bych jen měl tak dlouhé rány jako Tiger Woods! To by byla jiná hra."
Manželce, která to poslední dobou musí poslouchat pokaždé, když se muž vrátí z hřiště, dojde tentokrát trpělivost a opáčí:

Celý článek...

Víte, jak se nejrychleji seznámíte s novými lidi?

Celý článek...

Muž zděšeně volá do ordinace rodinnému lékaři: „Doktore, proboha, rychle přijeďte! Syn právě spolykal všechna moje týčka!
„Hlavně klid," povídá lékař a dodává, „hned k vám jedu."
„Ale, doktore, co mám dělat do doby, než přijedete," naléhá muž v panice.

Celý článek...

"Tak jak sis dnes na hřišti vedl?" ptá se golfista svého kamaráda, který právě dokončil kolo.
"Ale... byl jsem pořád jednu pod," odpoví golfista.

Celý článek...

Sejdou se hokejista a golfista v jednom z nočních barů a dlouho, dlouho se přou, který z jejich sportů je vlastně lepší. A protože oba dva byli zarytými fanoušky právě jen toho svého, nemohli se ani k ránu shodnout na nějakém společném stanovisku.
Jako první to vzdal hokejista. Zavolá vrchního a povídá: „Doneste mu whisky s ledem, já už prostě dneska končím."

Celý článek...

Strana 1 z 87

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...