Golfová zábava

Po nevydařeném kole se naštvaný golfista ani nezastavil v klubovně a zamířil rovnou domů. Na parkovišti ho však zastavil policista a ptá se: „Nehrál jste tak před dvaceti minutami z týčka na šestnáctce?"
„Ano," odpovídá golfista.
„ A zahrál jste obrovský hook přes stromy?" upřesňuje policista svou první otázku.
„Ano, zahrál, jak to víte?" podivuje se golfista.
„Váš míč přeletěl stromy a na dálnici rozbil přední sklo osobního auta. Řidič se polekal, strhl řízení a postupně do něj narazilo dalších pět aut, včetně hasičského, které spěchalo k požáru. Protože nedojelo včas, dům shořel. To jsem zvědav, co s tím uděláte..." přitvrzuje policista a vytahuje blok.

Celý článek...

Golf je úžasná desetikilometrová procházka...

Celý článek...

Jinak celkem klidný golfista po třech hodinách strávených ve frontě na dopravním inspektorátu a jednáním s otrávenými mizerně placenými policejními úředníky, přišel do pro-shopu koupit synkovi novou sedmičku, kterou nedávno zlomil. U pultu se ho prodavačka ptá: „Budete platit kreditkou nebo hotově?"

Celý článek...

Víte, proč golfoví komentátoři šeptají?

Celý článek...

„Plánujeme o víkendu kolo golfu, sděluje kamarád svému kolegovi. Nepůjdeš s námi, jaký je tvůj hendikep?"

Celý článek...

Pokud máte problémy s patováním, zkraťte přípravu. Čím déle se na pat připravujete, tím více vymyslíte možností, jak ho minout...

Celý článek...

Strana 1 z 113

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...