Golfová zábava

Víte, kdo nejlepším parťákem do hry?

Celý článek...

Tři penzisté jdou jednou ráno na své pravidelné golfové utkání, když je startér požádá, zda by mohl s nimi poslat jednu mladou dámu. Když ukáže na mladou smyslnou blondýnku, všichni tři nadšeně souhlasí. Blondýna odehraje sedmnáct jamek bez jediného paru. Až na pětiparové osmnáctce se čtvrtou ránou dostane na green, kde ji čeká osmimetrový pat.

Celý článek...

Golfista zahraje takový šlajs, že míč prolétne i přes stromy až na vedlejší fervej, kde jen o pár centimetrů mine jiného hráče. Když jde ke svému míči odehrát další ránu, čeká tam málem trefená oběť a vyčítá mu, že ho málem přizabil.

Celý článek...

Golfista se chystá na důležitý zápas se svým věčným klubovým rivalem, a protože zatím každoročně prohrál, rozhodl se tentokrát vzít si na pomoc profesionálního kedíka. Nakoukne tedy do místnosti kedíků, kde sedí a odpočívají tři mladí muži a říká: „Hledám kedíka, který zná hřiště, pamatuje si skóre a umí počítat. Například kolik je tři plus čtyři plus pět?"

Celý článek...

Tipli byste si, který z golfistů dokáže vyskočit výše než vlajka v jamce?

Celý článek...

Dva nudící se mimozemšťané sledují ze svého korábu vznášejícího se nad golfovým hřištěm osamělého golfistu.
Nic netušící začátečník hraje svou obvyklou hru, a tak nejprve mine svůj první drajv, druhý pošle do rafu, třetí... Čtvrtou ránou se sice vrací zpět na fervej, ale pátá zamíří opět do blízkých křovisek.

Celý článek...

Strana 3 z 92

3

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...