Golfová zábava

Na prvním tee přešlapuje netrpělivý golfista, když v tom zahlédne svého parťáka a s úlevou si vydechne: „Jdeš docela pozdě, Johne."
„To víš, neděle. Musel jsem si hodit mincí, zda mám jít na golf, nebo do kostela," odpovídá John.
„V pořádku. Pořád ale nechápu, proč ti to trvalo tak dlouho," nenechává se odbýt parťák.

Celý článek...

„Našel jsem dřevo, které mi pomohlo snížit skóre," svěřuje se golfista svému parťákovi.
„Nepovídej, o jaké dřevo jde?" ptá se ho kamarád.

Celý článek...

Marek s Petrem spolu soutěžili snad úplně ve všem, ale po čase je už omrzelo předhánění se v tom, kdo má lepší mobil, a jali se dokazovat svou nadřazenost v golfu. Jejich řevnivost pomalu a nezadržitelně narůstala, takže po několika měsících se museli dohodnout, že jediný způsob, jak si zahrát a nezabít se, je celou hru zůstat zticha. Hráči neprohodili jediné slovo i tentokrát, ale na předposlední jamce se Marek dostal do ošemetné situace, když se pokoušel vyhrát míč z hlubokého bankru u greenu, a on se mu neustále vracel zpět k nohám.

Celý článek...

Věčně nespokojený golfista si koupí u svého profíka nejnovější set golfových holí a odjede na dovolenou. Když se vrátí zpět, na dotaz, jak se mu s nimi hrálo, odpověděl:
„Tohle byly nejlepší hole, jaké jsem kdy měl!"

Celý článek...

Fouká a prší. Oba hráči jdou a vykládají o hře, když pak jeden říká:

Celý článek...

O nezbytnosti golfového tréninku nepochybujte, a to zejména v okamžiku, kdy se rozhodnete změnit svůj děsivý slice na hrozivý hook.

Strana 10 z 92

10

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...