Black Stork
Golfová zábava

Hlava rodiny si po večeři pročítá v obývacím pokoji noviny.
"Sakra, tady píšou, že budou zase zdražovat benzín," povídá své ženě.

Celý článek...

V den svatby přivádí otec rozechvělou nevěstu před oltář, kde ji postaví vedle ženicha. Ona na něj zamilovaně pohlédne, úžasem jí ale poklesne brada a zajíkavě se ptá: „Proč, proboha, stojí vedle tebe ty golfové hole?"

Celý článek...

Do anglického baru dorazí chlápek na jedno točené. U baru sedí hezká holka, a tak si k ní přisedne a dají se do řeči. Po chvíli se jí ptá, jak se vlastně jmenuje.

Celý článek...

Tři přátelé zemřeli při autonehodě, a tak se společně ocitli v nebi na tom nejkrásnějším golfovém hřišti, jaké kdy viděli.
U brány se na ně usmívá svatý Petr: „Vítejte v nebi, pánové. Pokud si budete chtít zahrát golf, hřiště je vám kdykoli k dispozici. Platí zde ale jedno jediné pravidlo: Nesmíte trefit žádnou kachnu!"

Celý článek...

Manželka jde do ložnice a najde svého muže v posteli s golfovými holemi.

Celý článek...

Poté, co vyhrál US a British Open a PGA Championship, dostal Tiger Woods na jedné z tiskovek otázku, zda si myslí, že je to jeho nejlepší rok v životě. A co na to Tiger?

Celý článek...

Strana 10 z 64

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...