Golfová zábava

Po nevydařeném kole se naštvaný golfista ani nezastavil v klubovně a zamířil rovnou domů. Na parkovišti ho však zastavil policista a ptá se: „Nehrál jste tak před dvaceti minutami z týčka na šestnáctce?"
„Ano," odpovídá golfista.
„ A zahrál jste obrovský hook přes stromy?" upřesňuje policista svou první otázku.
„Ano, zahrál, jak to víte?" podivuje se golfista.
„Váš míč přeletěl stromy a na dálnici rozbil přední sklo osobního auta. Řidič se polekal, strhl řízení a postupně do něj narazilo dalších pět aut, včetně hasičského, které spěchalo k požáru. Protože nedojelo včas, dům shořel. To jsem zvědav, co s tím uděláte!" přitvrzuje policista a vytahuje blok.

Celý článek...

Naučit se golf vyžaduje více času, než si osvojit operaci mozku.

Celý článek...

Zaměstnavatel nechtěl navýšit zaměstnancům dovolenou proto, že čerpají příliš mnoho dnů nemocenské, z jeho pohledu často i neoprávněně. Zaměstnanci však trvali na svém. Na jedné ze schůzek ale zaměstnavatel hodil na stůl noviny a říká: „Podívejte se sami, tady se píše, že František Novák včera vyhrál o jedinou ránu golfový turnaj, přitom mně před dvěma dny přinesl neschopenku..."

Celý článek...

„Chlapče, myslíš, že je hřích chodit hrát golf v neděli?"

Celý článek...

„Včera večer za mnou přišel Karel a řekl, že každý muž musí jednou v životě udělat zásadní rozhodnutí" svěřuje se jedna mladá žena druhé. „Říkal, že to pro něj bylo ohromně těžké rozhodování, protože si nebyl jist, jestli tu odpovědnost unese, a proto s tím taky tak dlouho otálel. Ale jestli máme prožít společný život, je to potřeba zkusit."
„A kdy tedy bude ta svatba?" vyzvídá dychtivě kamarádka.

Celý článek...

Muž v golfovém oblečení se přihrne k dentistovi do ordinace a hned spustí: „Pane doktore, prosím, je 9:15 a já mám v deset s kamarády tee time. Nešlo by ten zub jen vytrhnout co nejrychleji a bez umrtvování?"
„Sestro, vidíte, to je ale odvážných chlap. To už se dnes ani nevidí. Myslím, že bychom mu mohli vyhovět," reaguje doktor.

Celý článek...

Strana 10 z 101

10

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...