Golfová zábava

Abych dal dlouhý drajv, potřebuji pořádné obecenstvo...

Celý článek...

Blondýnka vstoupí do pro-shopu, rozhlíží se kolem a mračí se. Nakonec se jí prodavač zeptá, co by chtěla.
„Nemohu najít žádné zelené míče," stěžuje si golfistka.
Prodavač hledá po celém obchodě, prohlíží katalogy a nakonec zavolá výrobcům. Je si jistý, že udělal všechno, co bylo v jeho silách, ovšem žádné míče nesehnal.
Když se blondýnka otráveně otáčí k odchodu, prodavač se ptá: „Ještě než odejdete, můžete mi říct, proč vlastně sháníte zelené míčky?"

Celý článek...

Nicklaus se ptá Wondera: „Tak, jak jde showbusiness?"
Stevie říká: „Ale ujde to, poslední album se drží v desítce, tak myslím, že se mi daří dost dobře. A mimochodem, jak to jde v golfu?"
„Taky to ujde," říká Jack, „už sice nevyhrávám tak často jako kdysi, ale stále to sype dost peněz. Taky jsem měl nějaký problém se švihem, ale myslím, že už je to pryč."
Na to Stevie: „Já když mám problémy se švihem, tak je nejlíp chvilku nehrát a pak to po přestávce obvykle bývá v pořádku."
„No ne," diví se Nicklaus, „ty hraješ golf?"
„Už léta," Stevie přikývne.
„Ale já myslel, že jsi úplně slepý, jak můžeš hrát golf?"
„No, docela jednoduše," vysvětluje Stevie, „mám kedíka, ten jde přede mnou prostředkem ferveje, před ránou na mne zavolá a já hraju směrem jeho hlasu."
„Aha, ale jak patuješ?" nevěřícně kroutí hlavou Nicklaus.
„Podobně, jenom se kedík musí sklonit hlavou úplně k jamce a já pak hraju zase po jeho hlase."
„A jaký máš hendikep?" táže se zvědavě Jack.
„Hraju zásadně bez vyrovnání."

Celý článek...

Dva kamarádi odešli přímo z baru na svoji pravidelnou nedělní rundu. A protože noc byla opravdu bouřlivá, nastaly problémy již na prvním týčku.
Když pak ten první stál nad míčkem a chvíli nemotorně pohyboval holí sem říká druhému: „Já ti nevím, který z těch pitomých míčků mám trefit?"

Celý článek...

Jeden z nich už udělal 20 cvičných švihů, potřetí vyměnil hůl a neméně tolikrát přetýčkoval. Druhý mu říká: „Hele, nechtěl bys už hrát, nemáme zase tolik času."
„Počkej ještě vteřinku," říká ten první, „tuhle ránu musím zahrát dokonale přesně. Vidíš tu postavu na lavičce před klubovnou? To je moje manželka, takže chci zahrát perfektní nádhernou ránu."
Spoluhráč se rozhlédne a vidí lavičku u klubovny ve vzdálenosti zhruba 230 metrů.

Celý článek...

Na nejmenovaném golfovém hřišti v Česku zrovna probíhal den otevřených dveří. Dostavilo se i několik Skotů, kteří, jak známo, využijí každou příležitost, zvlášť bezplatnou. Místní „profík", který měl nováčky na starost, po chvilce teorie přešel k praxi.
Hned první Skot odpálil krásnou ránu driverem na 200 metrů a říká: „I am John."
Druhý po 250metrovém odpalu pronesl: „I am Peter."

Celý článek...

Strana 9 z 101

9

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...