Inzerce
Golfová zábava

Dva golfisté čekají na odpališti, až na ně přijde řada, když vtom přes fervej přeběhne nahá žena a zamíří do lesa. Za ní běží dva muži v bílých pláštích, další je stíhá se dvěma kbelíky s pískem, úplně vzadu pak za nimi běží starší muž a právě toho oba golfisté odchytí. „O co jde?" ptají se hráči.

Celý článek...

Petr a Jirka stojí ve středu u prvního odpaliště a čekají na svůj tee time. „Už jsi slyšel tu hroznou zprávu o Pavlovi?" obrátí se na svého spoluhráče Petr.

Celý článek...

Jaká jsou čtyři nejhorší slova, jež lze zaslechnout během rundy golfu?

Celý článek...

Po delší době se hráč sejde s kedíkem, se kterým šel své první golfové kolo, a tak není divu, že hned po první jamce zavzpomínali na začátky.
„Tak co si myslíte o mé hře. Že se o hodně zlepšila?" vyptává se hráč kedíka

Celý článek...

Co byste měli dělat, pokud vaši rundu přeruší bouřka?

Celý článek...

Několik mužů se převléká v golfové šatně, když tu na stole zazvoní telefon. Jeden z převlékajících se mužů potvrdí přijetí hovoru, zapne reproduktor a dál se převléká.
Ozve se ženský hlas: „Miláčku, jsi v klubu?"

Celý článek...

Strana 9 z 62

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...