Golfová zábava

Karel hrál golf dvacet let, ale nikdy nedal hole-in-one. Když jeho rána snad potisící v životě zapadla do písku, nebohý golfista zakroutil hlavou a hlasitě pronesl: „Dal bych cokoliv za hole-in-one." „Cokoliv?" ozve se znenadání za ním. Karel se otočí a vidí šklebící se postavu v červeném oděvu s rohy a ocasem. „Co tím myslíte?" táže se Karel. „Vzdal by ses půlky svého milostného života?" ptá se cizinec. „Ano! Ano, vzdal!" odpovídá bez rozmýšlení Karel. „Inu dobrá, domluveno!" pronese podivná figura a zmizí z dohledu.

Celý článek...

Najednou však z ložnice zaslechne proud těch nejhrubších slov. Nakoukne tam a vidí manžela, jak sedí na posteli a nadává.
„Co se stalo, spadl jsi z postele nebo sis ukopl palec?" ptá se ho.
„Nic, nic, jsem v pořádku, jenom ještě trochu trénuju," manžel na to.

Celý článek...

Spousta pravidel se sice přežila, jedno přesto zůstává. I dnes se stále považuje za dobré sportovní chování, když nezvedáte ztracené míčky, které se ještě kutálí...

Najednou sebou Petr škubne, zkřiví tvář a naříká: „Panebože, myslím, že jsem dostal infarkt!"

Celý článek...

Jeden nadšenec si po pár návštěvách cvičné louky konečně vyšel i na hřiště. Na recepci si najal kedíka a s chutí se postavil na první odpaliště. Rána střídala ránu a se vzrůstajícím počtem úderů se počáteční nadšení postupně měnilo v čiré zoufalství.

Celý článek...

„Počkej", volala na něj jeho žena, „otevřu ti oboje vrata a ty budeš hrát přímo na green". Jak řekla, tak udělala. Muž ovšem zasáhl míč tak nešťastně, že trefil svoji ženu přímo do spánku a na místě ji zabil.
O šest měsíců později hrál muž opět tuto jamku, a co se nestalo... Opět odpálil svůj drajv tak, že skončil za stodolou.
„Počkej", volal na něho spoluhráč, „otevřu oboje vrata, ať můžeš hrát přímo na green".

Celý článek...

Strana 9 z 92

9

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...