Inzerce
Výbava

Prouzova 700px

KZG ZOPlusKZG stále více vstupuje do povědomí hráčů, které chce nově upoutat železy ve stylu žiletek. V případě modelu ZO Plus se tak jedná o hole určené zejména soutěžním golfistům. Původní verze ZO už mezi tourovými profesionály zdomácněla, stejně jako mezi nadšenými a zdatnými amatéry. Na rozdíl od jiných producentů, kteří s novými holemi přicházejí každoročně, KZG plánuje uvedení novinek pečlivě, a tak světlo světa spatřují až po dokonalém prověření.

Celý článek...

Pravidla - test

Evnroll 1Výrobce patrů Evnroll vstoupil na scénu teprve vloni na veletrhu na Floridě, šlo však o nadmíru razantní vstup. Dostáli zejména slibu, že jejich patry nabídnou lepší rolování míčku. Děje se tak pomocí jedinečného vyfrézovaného vzorku v líci a výsledky dokládají takřka nesrovnatelnou přesnost a nulový rozptyl.

Celý článek...

PXG zelezaKdo z vás zaregistroval vpád Boba Parsonse na trh s golfovými holemi, tomu neuniklo netradiční pojmenování jeho výrobků. Vztahuje se totiž k vojenskému zařazení námořní pěchoty Spojených států – Military Occupational Specialty. Odtud pojmenování MOS. A když k tomu přidáte konkrétní číslo, víte, co má který mariňák na starost. 0311 vztahující se k železům odkazuje na střelce.

Celý článek...

Steelhead XRV půlce se Callaway dočkal radostné události, na svět, respektive na prodejní pulty, dorazil další z členů rodiny XR – železa Steelhead Pro. Zhotovena jsou na stejné bázi jako základní verze Steelhead XR, ale protože jde o železa s přívlastkem Pro, těšit se můžete na kompaktnější hlavy, tenčí horní hranu a užší spodek, to vše v elegantním černém PVD finiši, což holím propůjčuje nadmíru atraktivní vzhled.

Celý článek...

Nike JordanZnačka Nike sice opustila svět golfu, ale pouze pokud jde o „hardware". Segment obuvi a oblečení si výrobce zachoval, a tak se na nás valí další novinka – boty „létající" basketbalové legendy, tedy Michaela Air Jordana. Někdejší superstar Chicago Bulls je známá svou velkou láskou ke golfu, což nově stvrdil i uvedením svých vlastních golfových bot – Air Jordan 1 Retro.

Celý článek...

EpicŽádný golfista od scratch hráčů po vysoké hendikepy, který hledá výjimečnou délku, přesnost a snadné odpálení míčku, nenajde nic lepšího než náš drajvr Great Big Bertha Epic! Kdo přichází s takovým výrokem, ten si koleduje. Buď vás totiž golfisté vynesou do nebes, nebo vás nemilosrdně roztrhají na kusy.

Celý článek...

Strana 8 z 65

8

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...