Výbava

Prouzova 700px

Mizuno JPX900 drPřesně to slibuje Mizuno v nejnovější kolekci pod označením JPX900. Vedle drajvrů v řadě figurují fervejová dřeva a hybridy. Nová sada hned získala zajímavý primát v podobě nejvyšší rychlosti míče v historii značky. A ta je pěkně bohatá, neboť se datuje už od roku 1906! Na co dalšího se můžete těšit? Maximální možnost přizpůsobení, optimalizovaný úhel odpalu a množství rotace, jež nabídne metry navíc.

Celý článek...

Nike Vapor HeroSpolečnost Nike sice oznámila stažení se z golfových vod, ale pouze v segmentu holí. A tak pokud rádi oblékáte a obouváte produkty označené typickou „fajfkou", nezoufejte, máme pro vás další novinku, a sice botu Lunar Control Vapor. Díky ní se výrobce pochlubil novou podrážkou, jejíž trakční systém nabízí dokonalou stabilitu.

Celý článek...

OJ 17Švédská značka Oscar Jacobson proslula kvalitou, precizností i nadčasovým pojetí svých produktů. A oceňují to i golfisté, kterým vřele doporučujeme jednu z nejoblíbenějších bund Marco Tour. Ačkoliv se skládá ze tří vrstev, je naprosto pružná a dokonale vás ochrání před větrem i vodou. Nabízí se ve čtyřech barevných variantách a buďte si jisti, že s ní zaboduje na hřišti i mimo něj.

Celý článek...

TM TPPrvotřídní zpracování a vylepšené rolování, to jsou dva základní opěrné body nových patrů TaylorMade. Výrobce pod označením TP uvede do světa šestici modelů. Juno, Soto, Mullen, Berwick, Ardmore a Chaska vycházejí z nových materiálů a nového procesu frézování, které umocňují estetiku holí, ale hlavně napomáhají lepšímu výkonu.

Celý článek...

PXG Ko„Letos na golf i tour nahlížíme z globální perspektivy," prohlásil v souvislosti s podepsáním Lydie Ko majitel a zakladatel PXG Bob Parsons, který kromě aktuální dámské světové jedničky „ulovil" také trojnásobnou šampionku LPGA Tour Christinu Kim, účastnici Solheim Cupu Ryan O'Toole a obhájkyni prvenství z U.S. Women's Open Brittany Lang.

Celý článek...

XJ1 FWTaková jsou fervejová dřeva Tour Edge XJ1, navazující na již dříve představený drajvr. Výrobce slibuje hůl pro „skutečné golfisty se skutečnou rychlostí švihu" a hovoří o tzv. superkovu. Tím není nic jiného než titan. A kombinace ultralehkého těla z titanu 9-1-1 s těžkým wolframovým spodkem předčí všechny dosud využívané konstrukce.

Celý článek...

Strana 8 z 64

8

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...