Výbava

Prouzova 700px

Cejka ExoAlex Čejka a Mike Weir rozšířili řady golfistů využívajících vybavení Tour Edge. S holemi tohoto výrobce už hraje například Tom Lehman či Tim Petrovic, vůbec asi největší hvězdou je pak Němec Bernhard Langer. Nyní tak přibyla další dvě zajímavá jména.

Celý článek...

StanAdidas spojil síly se společností ZOZO, aby se zrodila limitovaná edice Stan Smith Golf. Třebaže jméno této legendy mají v paměti především fanoušci tenisu, vězte, že jde skutečně o golfovou botu, která však nezatírá nápadnou podobu s volnočasovou i tenisovou botou. Novinka byla uvedena na trh v souvislosti s návratem turnajů do Japonska po pandemii covid-19, kdy tak oslavuje turnaj ZOZO Championship.

Celý článek...

BlueCamoGroupV takovém duchu Mizuno v podobě kolekce oblečení pro podzim a zimu vyhlašuje válku živlům. Využívají k tomu vysoce funkční textilie, ale i moderní střih a výrazné barvy. Celá kolekce stojí na třech pilířích – voděodolnost v dešti, současně s pružností a komfortem, druhou složkou je teplo, respektive technologie související s odvodem potu a vlhkosti na povrch a regulující únik tepla, třetí opěrný bod představuje dynamický pohyb, tedy schopnost materiálu držet tvar a odolat tlaku, kdy se při pohybu oděv natahuje.

Celý článek...

FJ FuelTak by se dala velmi stručně popsat nová obuv FJ FUEL. Výrobce jí hodlá oslovit především golfisty hledající voděodolnou botu s jasně sportovní siluetou, charakteristickou zúžením ve středu a rozšířením platformy v přední i zadní části. Kombinací spodní části inspirované modelem Pro|SL, patentovaným stabilizačním mostem ve středu a mezipodešví zajišťující boční oporu vznikla obuv pyšnící se výbornou stabilitou, která potěší všechny bez rozdílu – dámy, pány i hráče z řad mládeže.

Celý článek...

vanČas vánočních dárků se rychle blíží! Proto jsme se letos rozhodli "najmout" zvláštní osobu... Náš Dárkový Caddy vám poradí, jak vybrat nejlepší dárek pro golfistu, golfistku a juniora - aby byla celá golfová rodina s obdrženými dárky spokojená!

Celý článek...

darek1Golf je velmi elegantní a estetická hra. Zkušení golfisté nakupují vybavení oblíbených značek a nešetří penězi za praktické doplňky včetně drobností. Chcete-li své golfové nadšence potěšit, vyberte si golfový dárek, který splní jejich očekávání.

Celý článek...

SM ColterUž čtyři dekády je značka Sun Mountain spojena s golfem, jehož fanoušci si vybaví hlavně bagy. Pozadu ale výrobce nezůstává ani v segmentu oblečení a připravil i novou kolekci pro nadcházející měsíce. Jejím primárním cílem je poskytnout hráčům teplo a umožnit jim široký rozsah pohybu. Kolekce Colter nabízí v pánské verzi bundu i vestu se zipem po celé délce, neschází ani pulovr s dlouhými rukávy. Stejně tak dámy najdou bundu i vestu do chladných dní, zhotovené ze syntetických vláken, pohlcujících tělesné teplo a odvádějících vlhkost ven.

Celý článek...

300x600Užijte si velký výprodej golfového vybavení na BLACK FRIDAY v internetovém obchodě GolfChampion.cz! Obrovský výběr golfových holí, vozíků, bagů, golfových míčků a veškerého golfového vybavení. Slevy až 60 % a více než 300 produktů za nejlepší ceny sezóny.

Celý článek...

PING SenzorNa chladnější část roku zbrojí i PING ve svých kolekcích pro dámy i pány. V obou případech jde o nejdražší kolekci v historii značky. Kombinují v sobě špičkové tkaniny s nejnovějšími barevnými trendy a motivy potisku. Jak už víme z minulosti, oděvy se opírají o tzv. technologii Sensor, zaručující pohodlí ve třech směrech – teplo, sucho, chlad.

Celý článek...

Strana 5 z 72

5

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...