Výbava

Prouzova 700px

zg23Nikoliv. Znalci už vědí, že jde o model obuvi značky adidas. Další edice této nanejvýš sportovní řady vsadila na velmi lehké materiály, což nás v myšlenkách vrací zhruba o dekádu zpět, kdy se na trhu objevila botka adizero. Ztělesnění lehkosti. Na co se tedy můžeme těšit?

Celý článek...

paradPrávě tak asi na první dobrou působí název nové řady holí značky Callaway. Paradym v sobě zahrnuje nové paradigma výkonu a vztahuje se na drajvry, fervejová dřeva, hybridy i železa. Pojďme proniknout do tajů této záhady blíže.

Celý článek...

FJ 55FootJoy, jednička na trhu s golfovou obuví, pokračuje v evoluci svých nejprodávanějších modelů. Tradice zkrátka zavazuje a tato značka už 100 usiluje o výsadní postavení díky mnoha inovacím, nezaměnitelnému stylu, komfortu a kvalitě. O tom se přesvědčují jak nejlepší hráči světa, tak amatéři napříč celým světem. Aby si výrobce udržel dominanci, o to se hodlá zasloužit i zcela novým modelem FJ Fuel Sport, který navazuje na velmi úspěšnou vloni představenou obuv FJ Fuel. Novinku zdobí sportovní styl, předností je lehká hmotnost, bezespajková verze přináší i dostatečnou stabilitu a trakci.

Celý článek...

tsr drSpolečnost Titleist pokračuje v úspěšné řadě holí TSR. Jedničkové modely těchto drajvrů, fervejových dřev a hybridů zbavili každého přebytečného gramu s cílem dosáhnout co nejlehčí konstrukce, jež nijak neomezuje výkon a pozitivně se propisuje do dosažené vzdálenosti.

Celý článek...

PLD AnserPatry Anser patří už ke klasice. A když je řeč o klasice, skvěle se s ní snoubí černá. Nevím, zda v tomto duchu uvažovali inženýři Pingu, každopádně nám předkládají tři nové patry z řady PLD Milled v podmanivé černé povrchové úpravě. Konkrétně se jedná o modely Anser D, Oslo 4 a Anser 2, každý v ceně 500 euro, které se připojují ke čtveřici patrů uvedených a prověřených na túře vloni.

Celý článek...

2022AVXMíče Titleist AVX jsou navrženy pro golfisty, kteří preferují komplexní výkon, požadují nižší let míče i menší míru rotace při hře dlouhými železy, kontrolu při ranách do greenu spolu s velmi měkkým pocitem při kontaktu.

Celý článek...

epixproNové chytré hodinky Garmin epix PRO 51mm jsou vhodné i pro hráče se slabším zrakem. Chlubí se 1,4" velkým, vysoce jasným AMOLED displejem se skvělou čitelností. Hodinky v paměti obsahují více, než 43 000 golfových hřišť, včetně českých. Nabízejí měření vzdáleností k jamce, greenu či překážkám, ale i další golfové funkce.

Celý článek...

viceStejní, a přece jiní. I tak lze nahlížet na výrobce golfových míčků Vice Golf, který na trh dodává míčky, prodává je na internetu a posílá je přímo zákazníkům. Kvalitou jsou srovnatelné s konkurencí, v čem ale jiné výrobce předčí, to je cena. Ta je až poloviční oproti dalším výrobcům špičkových míčků, a to díky tomu, že prodej neprochází přes vícero mezičlánků, ale jde rovnou do rukou zákazníka. Kromě toho cenu snižuje nákup ve větším množství.

Celý článek...

Zstr8Srixon pokračuje v tradici svých osvědčených golfových míčků. Míče Z-STAR vstupují na scénu už ve své osmé generaci, a to se čtyřmi modely, Z-STAR, Z-STAR XV, Z-Star DIAMOND a Z-STAR DIVIDE. První dva modely lze zakoupit v bílé a jasně žluté barvě, DIAMOND pouze v bíle, DIVIDE, jak už asi tušíte, je míček vizuálně rozdělený na dvě barevně odlišné polokoule, bílou a žlutou.

Celý článek...

Strana 5 z 80

5

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...