Black Stork
Výbava

Prouzova 700px

Cobra King F7Kdysi dávno Cobra opustila Acushnet. V tu chvíli se zdálo, že se nad výrobcem smráká. Jenže chyba lávky. Cobra dozrála do kvality a potvrzuje to i její nejnovější kolekce. Řada KING F7 nabízí vše od drajvrů až po železa, včetně „balisticky řízených střel". Ostatně vyzkoušejte jejich drajvry.

Celý článek...

Mack DaddyPřesně to slibuje mistr wedží Roger Cleveland, který úzce spolupracuje s těmi nejlepšími profesionálními golfisty. Z jejich spolupráce se zrodilo další vydání osvědčených wedží Mack Daddy. Dokonalý tvar a progresivní usazení těžiště podporují nižší, kontrolovanější trajektorii i u vyšších loftů. Na první pohled zaujme malý offset, hranatější špička, přímější přední hrana, což holi propůjčuje čistý, klasický vzhled, preferovaný těmi nejlepšími hráči.

Celý článek...

Sigma G KushinUž jste slyšeli o „zlatém" trezoru, v němž se nacházejí pozlacené repliky patrů PING? Myšlenka se zrodila v 70. letech, kdy se Karsten Solheim rozhodl takto ocenit každého z hráčů, který s jeho patrem dobyl profesionální titul. Vždy tak vzniknou dvě hole, z nichž jedna putuje do trezoru a druhou obdrží vítěz. Čeká stejný osud i některý z modelů řady Sigma G?

Celý článek...

Cal Epic drHledáte výjimečně dlouhý drajvr, se kterým míček snáze vyšlete do vzduchu? Není nic lepšího než Great Big Bertha Epic! S takovým sebevědomím uvedl Callaway na trh svou nejdelší hůl, na niž vzápětí navázala také fervejová dřeva. Callaway o svém nejnovějším přírůstku Great Big Bertha Epic ani trochu nepochybuje. Hlavní zbraň v souboji s konkurencí i případnými pochybovači hledejme pod záhadným označením Jailbreak. Jedná se o technologii umožňující podstatným způsobem měnit chování hlavy a líce hole během zásahu míče.

Celý článek...

Garmin hodČemu dáte přednost? Golfovým GPS hodinkám, nebo malému golfovému náramku? Golfové GPS hodinky Garmin Approach S20 i golfový GPS náramek Approach X40 obsahují v paměti více než 40 000 golfových hřišť, včetně českých. Automaticky měří délku ran včetně možnosti jejich podrobného hodnocení. Zobrazí vzdálenosti na greenu, na jeho začátek, střed a konec, na dogleg i layup. Pokročilí hráči ocení zobrazení tvaru hřiště i možnost posunu vlajky na její aktuální pozici. Při hře zapisují skóre kartu.

Celý článek...

Powerband Boa BoostAdidas už několik let zůstává stálicí v segmentu golfové obuvi a oblečení. Není divu, že některé z modelů se pro svou kvalitu udržely ve výrobní řadě celé roky. Aby však značka setrvala na špičce, jsou zapotřebí neustálé inovace. Přesvědčí vás o tom i aktuální kvartet.

Celý článek...

Strana 8 z 67

8

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...